Kummardamine LED-ekraan

Kummardamine LED-ekraan

Kummarduse LED-ekraan Kirikud, mošeed, templid, sünagoogid ja muud pühakodad otsivad uusi võimalusi, kuidas kaasata liikmeid ja külastajaid, et suurendada suhtlust ja osalemist. Oluliste väärtuste ja sõnumite levitamisel on oluline isiklik kogemus, kuid see on muutunud ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kummardamine LED-ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Kummarduskoda LED-ekraan
Kirikud, mošeed, templid, sünagoogid ja muud pühakodad otsivad uusi võimalusi liikmetele ja külastajatele kaasamiseks, et suurendada suhtlust ja osalemist. Oluliste väärtuste ja sõnumite levitamisel on otsustava tähtsusega isiklik kogemus, kuid kasvavatel kogudustel ja kaugemate ülikoolilinnak seaded on üha raskem saavutada. Kogukondade digitaalseid märke kasutatakse emotsioonide tekitamiseks ja teabe jagamiseks nii kogenud kui ka staatilise ja dünaamilise sisu kaudu. Suurte ekraanide puhul, mis võivad liiklusregistreerimiseks kasutada väiksemate puuteekraanide jaoks kõrgeid ümbritseva valgustuse tingimusi, pöörduvad palvemajad oma eraldusvõimega digitaalekraanil olevatele nõuetele.


Lahutage Jumala sõna ERALED-i kummardamise LED-ekraaniga


Kontserni kaasamine tipptasemel kuvariga

Veenduge, et igal liikmel on majas parim koht

Võtke oma kirglikku mängu ja vaadake järgmisel tasemel

Tooge kõnelejad või külalised serveri vooge

Lisage tema sõnumile dünaamiline visuaalne kogemus


Miks ERALED kummarduskojas?

ERALEDi pakkumine on lai ja sellel on mõned ühised omadused, mis määravad need kuvarid välja.


Loo suurim kuvamine

Eraldiseisvate mosaiikide arhitektuurse videoväljade vabalt kujundatud kujundusest kuni õmblusteta ERALED TWA seeria videoseintena, mis pakuvad alternatiivina projektsioonilahendustele, on lai tootepakkumine paljudele keskkondadele rakendatav. Digitaalsed kuvarid tagavad, et kõik liikmed ja külastajad saavad uudiseid eelseisvate ürituste kohta, tunnevad end ühendatud suurte ja väikeste pühakondadega ning neid ümbritsevad pidevalt institutsiooni väärtused ja sõnumid.


Usaldusväärne avalikele rajatistele

ERALED'i kirikute digitaalsignaalid on mõeldud vastupidavaks avalike kohtade kõrgele nõudlusele, mis on valmistatud tugevatest metallplaatidest ja alustest ERO (laiendatud vastupidavuse ja optika ™) tehnoloogiaga. ERALEDil on tehnoloogia, mis suudab vastu pidada kõige raskematele tingimustele, olenemata sellest, kas see on eredalt valgustatud aatrium, millel on palju looduslikku valgustust, koguni 300 last või vabatahtlike hallatav märgistuste võrgustik.


Erakorraline väärtus

ERALED'i kirikute digitaalsed märgistused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt, pakkudes avalikele keskkonnadele optimaalsemat üldist omandiväärtust, pakkudes selliseid funktsioone nagu esikõlblikkus, erakorralised garantiid ja uuenduslikud paigaldusvõimalused. See võimaldab klientidel olla head ressursside haldajad, pakkudes samal ajal erakülastusi külastajatele.Taotlemine vajab erastatud toodet


Tõstke emotsioone ilusate ja efektiivsete kuvamissüsteemidega


ERALED TWA seeria LED-videoseinad või Clarity Matrix LCD-videoseinad näitavad laulusõnade, lugemiste, jumalateenistuse graafikat ja ettevalmistatud või reaalajas videosisest materjali, võimaldades liikmetel ennast rohkem kaasata ja kaasata. Oma võimega seista kõrge ümbritseva valgustuse eest ei ole enam värvitud klaasist aknaklaaside voogedastus enam probleemiks.


Asenda vananemisprojektorid tööstusharu juhtivate videoseintega


Olge ajakohane ERALED'i tööstusharu juhtivate tehnoloogiatega. ERALED TWA seerias on peened LED-videoseinad, mis sobivad ideaalselt vananenud projektoriekraanide asendamiseks.


Avastage uusi võimalusi digitaalse registreerimisega


ERALED'i puutetundliku ekraani tehnoloogiad sobivad ideaalselt liikmeks registreerimiseks. ERALED-i puuteekraani kombineerituna ministeeriumi juhtimise tarkvaraplatvormiga jälgib vabatahtlike kooskõlastamist, parandab turvalisust, võimaldab jälgida osalemise suundumusi ja lubab personaalsemate suhtlemisviiside jaoks kasutada nimemärgiseid.


Korter ja fuajee signaalid, et teavitada ja inspireerida


ERALED suureformaadilised kuvarid pakuvad külastajatele, liikmetele ja töötajate märgistustele laias valikus võimalusi. Ühendatud ERALED ContentSmart-meediumipleieritega, mis näitavad tulevaste sündmuste või meeldetuletusi, muutuvad ekraanid digitaalsete teadetetahvliteks.


Näidake ainulaadsete, pilkupüüdevate näidikute sisu


ERALED Mosaic Architectural Video seinad saab paigaldada mis tahes nurga all või igas asendis, et võimaldada täieliku loome väljendus. Need LCD-videoklaasid on ADA-ga ühilduvad ja sisaldavad energiasäästlikku LED-taustavalgustust.


Ringhäälingutehnoloogia võimaldab laiendatud mõistet "pühakohad"


Interneti-voogesituse korral saavad uued liikmed keskkonnale kohanduda, enne kui nad hoones jalamil asuvad. ERALED TVH seeria LED-videosein on juhtiv ekraaniüleslahendus eetrisseadmete jaoks ning võib pakkuda kummardamisvõimalusi koos suure jõudlusega, heledate ja suure kontrastsusega näidikutega, olenemata sellest, kas kogud kogunevad isiklikult või võrgus.


Konverentsiruumide ja klassiruumide kuvamine võimaldab haridust


Suureformaadilised ekraanid kuni 4K resolutsiooniga puuteekraanide jaoks kuni 300 "diagonaaliga on ruumide kohtumispaigaldamise võimalused mitmekesised. Iga eelarve jaoks optimeeritud lahendused muudavad ERALED'i usaldusväärsed pakkumised ideaalseks paljudele tavadele mõeldud kultuuriürituste jaoks. ERALEDi edasimüüjate võrgustik aitab teil pakkuda õiget lahendust oma ülikoolilinnaku kõikidele tubadele või aladele.


Hot Tags: jumalateenistuse juhtiv disain, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like