Kuldne suhe LED videoekraaniga

Kuldne suhe LED videoekraaniga

ERALED Golden suhe seeria on kõrgefektiivne, peene pitch LED videoekraan, mis on saadaval 1,25, 1,56, 1,875 ja 2,5 mm pikslitugevustes. ERALED Golden suhe seeria pakub tööstusharu juhtivat pildikvaliteeti ja pakub väljakujunenud disaini, mis pakub suurt töökindlust paljude nõudlike siseruumide rakenduste jaoks. Tööstusharu juhtiv peenhäälestusega LED-videoekraan Lahendus Protsentne kujutise kvaliteet vastavalt projekteerimisele ERALED Kuldne suhe Seeria LED-videovalves on kõigis kolmes kohas ühes arhitektuur ja jagatud vormingute, paigaldamise võimaluste, tarkvara juhtimise ja võimsus- ja videosüsteemide vahel, tagades ERALED Kuldne suhe Seeria sobib paljudele peenpikkadele rakendustele ja keskkondadele. Kompaktne 19,5-tolline (400 x 300mm) LED-kappi on kerge käsitseda ja see sobib ideaalselt video seina suuruse või konfiguratsiooniga, sealhulgas nõgusate kõverate seadmetega. Optimeeritud 16: 9 kuvasuhte jaoks, ERALED Golden suhe Seeria LED-videoekraan lihtsalt kuvatakse olemasoleva Full HD sisu ja allikate ulatuses.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Golden Ratio LED Video Display.jpg


600x337.5mm P1.25-1.56 1.875 (6).jpg

ERALED Golden suhe seeria on kõrgefektiivne, peene pitch LED videoekraan, mis on saadaval 1,25, 1,56, 1,875 ja 2,5 mm pikslitugevustes. ERALED Golden suhe seeria pakub tööstusharu juhtivat pildikvaliteeti ja pakub väljakujunenud disaini, mis pakub suurt töökindlust paljude nõudlike siseruumide rakenduste jaoks.

Tööstusharu juhtiv Fine-Pitch LED-videoekraan

Proovitud kujutise kvaliteet disaini järgi

ERALED Kuldne suhe Seeria LED Video Display pakub kõigis kolmes kohas ühesugust arhitektuuri ja jagab vormi tegurit, paigaldusvalikut, tarkvarakontrolli ning võimsus- ja videosüsteeme - tagades, et ERALED Golden suhe seeriaks sobiks paljudele peenpikkadele rakendustele ja keskkonnale. Kompaktne 19,5-tolline (400 x 300mm) LED-kappi on kerge käsitseda ja see sobib ideaalselt video seina suuruse või konfiguratsiooniga, sealhulgas nõgusate kõverate seadmetega. Optimeeritud 16: 9 kuvasuhte jaoks, ERALED Golden suhe Seeria LED-videoekraan lihtsalt kuvatakse olemasoleva Full HD sisu ja allikate ulatuses.

ERALED Golden suhe Seeria pakub karge, suure kontrastsusega pilti, mille musta vaiguga ERALED MicroGrid Shader, mis võimaldab sügavamat musta värvi. Laiad vaatenurgad tagavad suurepärase teljesuunalise ühtlustuse, samas kui arenenud kalibreerimine tagab maksimaalse täisvärvuse ja heleduse ühtsuse isegi suurimate videoseintega.

Kavandatud 24x7 tööks

Iga ERALED Golden suhe Seeria LED-videoekraanil on saadaval üleliigne video- ja toitevalik, et tagada pidev töö raskete toimingute jaoks.

Kohandatav peaaegu igas taotluses

ERALED Golden suhe seeria on edukalt kasutusele võetud paljude nõudlike siseruumides kasutamiseks. Elegantsed kapid saab paigaldada sujuvalt teravate kumerate videoseintega, mis sobivad peaaegu kõikidele videoseina suurustele ja on madala müratasemega keskkondades ventilaatorita ja vaiksed. Toode sisaldab juhttarkvara, nii et videoseina saab täpselt häälestada konkreetse rakenduse vajaduste jaoks, pakkudes peenelt kalibreeritud ja painduvat video seina lõuendit iga konkreetse paigalduse jaoks.

Golden Ratio LED Video Display.jpg

23.jpg

Mõlemad moodulid, toiteplokk, kaardi vastuvõtt ja kaablid kappide vahel võiksid kõik olla esiplaanil.

Lisaks saab esiosa paigaldada spetsiaalselt projekteeritud kapi , mis muudab selle kohanemisvõimelisemaks tingimuseks piiratud ruumiga. Esimene hooldatav moodul võimaldab hõlpsat hooldamist, aja säästmist ja ruumi kokkuhoidu.

Ülikõrge määratlus, et teha esmaklassilist kuvandit

P1.25517.jpg

Väike pikslitugev LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardeid.

Väike piksliline samm-LED-ekraan pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga.

Pikemate ja väiksemate pikslite vahekaugused loovad üksikasjaliku ja karge välimuse, mis muudavad need tooted

ideaalne, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi.

Väikese pikslivaba LED-ekraan annab tõese värvide reproduktsioonide ja pinnase kujutise kvaliteedi

väiksema olemasoleva füüsilise ruumiga lähemal vaatluskaugusel.

24 (001) .jpg

Madalate kuludega splicing

Perfect paneeli suhe 16: 9, eralined väike pikslit sammuga LED-ekraani saab hõlpsalt kokkuühendada sagedamini kasutatud video osakaal 4: 3 või 16: 9, mis võib oluliselt vähendada liitmise kulud vastavalt kahes olukorras ettenähtud signaali allikas ja teatud stseen.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpgKasutajaliidese LCD ekraan

Tagaküljel on vedelkristallekraan, mis näitab pinget, temperatuuri, kappide kasutusaega iga kasutatava aja ja kasutusaja kohta. Toite- ja signaalilambid näitavad juhtpaneeli olekut.

1.jpg
2.jpgAndmeid ja toitekaablit pole

Kõik on ühendatud pin-tüüpi pesaga. Kaabli tasuta disain muudab selle paigaldamise kiireks ja stabiilseks andmeedastuses / jõuülekandes.Toetus lünkide minitrimile

Madala hinnaga ühendusmehhanism võib efektiivselt vältida paneelidevahelisi pimedaid või eredaid jooni, mistõttu ei tekita enam inseneride koostalustõhusust.

5.jpg
6.jpgMõlemad riputamiseks ja virnastamiseks sobivad spetsiaalsed konstruktsioonid, mis aitavad paigaldada ekraani maapinda või riputada ilma igasuguste tööriistadeta.

Kiire kokkupanek ja lahtivõtmine Ekraani paigaldamiseks pole vaja tööriistu.


1 omadused.jpg


3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg6 test 6 + 7.jpgHot Tags: kuldne suhe viinud videokaamera, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like