väljas LED-videoekraan

väljas LED-videoekraan

väljas seeria on väljas kõrgekvaliteedilisest keskkonnast väljas LED-videoekraaniga, mis on saadaval 3.34, 3.91, 4, 5, 6, 6.67, 8, 10, 16 ja 20 millimeetrise pikslite pindalaga. Kui teie välist LED-videovalti tuleb vaadata kaugemast kaugusest, pakub ERALED väljas seeria erakordset väärtust, pakkudes samas erksat, eredat ja järjekindlat kujutist. ERALED outdoor Seeria efektiivne disain vähendab ehituse ja käitamise kulusid. Tänu oma väga usaldusväärsele, ilmastikukindlale disainile on 24x7 käitusaeg erinevates keskkondades.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad
ERALED kõrge eredusega veekindel välistingimustes täisvärviline LED-ekraan

ERALED väljas seeria on välise LED-videoekraani rida, mis on saadaval kõrge eredusega keskkonnas 3.34, 3.91, 4, 5, 6, 67, 8, 10, 16 ja 20 mm pikslite jaoks. Kui teie välist LED-videovalti tuleb vaadata kaugemast kaugusest, pakub ERALED väljas seeria erakordset väärtust, pakkudes samas erksat, eredat ja järjekindlat kujutist. ERALED outdoor Seeria efektiivne disain vähendab ehituse ja käitamise kulusid. Tänu oma väga usaldusväärsele, ilmastikukindlale disainile on 24x7 käitusaeg erinevates keskkondades.


Kõrgelt heledusega välise videoseinad

Eraldatud väljas seeriad, mis on kasutusele võetud mõnedes maailma suurimates ja hästi nähtavates avalikes kohtades, saab ehitada väga suurtele videoseintele. Vastupidine ja täpne LED-kappide disain võimaldab aastaid katkematut tööd ning sobib hõlpsaks hoolduseks - sealhulgas LED ekraanide eemaldamiseks ja vahetamiseks.


ERALED väljas seeria pakub suurepärase pildikvaliteedi õmblusteta plaatide ja väga küllastunud värvidega. ERALED väljas seeria on kuni 9500 värvi heleduse ja täieliku ilmastikukindla disainiga, mis on kõige nõudlikuma väliskeskkonna jaoks ühised heleduse, kuumuse ja külma elemendid, pakkudes samal ajal pildikvaliteeti, mida ootavad mõned kõige nõudlikumad vaatajaid.


Saadaval 3,34, 3,91, 4, 5, 6, 6,67, 8, 10,16 ja 20 mm pikslitugevusega, ERALED väljas seeria katab välistingimustes paiknevate paigaldusnõuete ulatust.

Hot Tags: väljas LED Video Display, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like