Arc LED Video Display

Arc LED Video Display

ERALED Carbon Fiber Arc LED-videoekraan ERALED Carbon Fiber Arc-seeria on peene pitch LED Video Display ekraan, millel on ERALED PrecisionArcalignment tehnoloogia, et luua hämmastavalt sujuvaid õmblusteta, kumera või lainete mooduseid. ERALED Carbon Fiber Arc ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

ERALED Carbon Fiber Arc LED-videoekraan

ERALED Carbon Fiber Arc-seeria on peene pitch LED Video Display ekraan, millel on ERALED PrecisionArcalignment tehnoloogia, et luua hämmastavalt sujuvaid õmblusteta, kumera või laineformatsiooniga rajatisi. ERALED Carbon Fiber Arc-seeria süsinikkiudude konstruktsioon pakub 2,97-tollistel, 3,91-pikslilistel pindadel kerget ekraani.

Süsinikkiudstruktuuriga Signature Design
ERALED Carbon Fiber Arc-seeria on loodud selleks, et vastata paljude rakenduste nõuetele. ERALED Carbon Fibre Arc-seeria põhjalikku inseneritööd ja viimistletud on õhuke, kerge, kõrge tugevusega süsinikkiu ümbris, mis on modulaarse kujundusega, mis sobib paljude lihtsate või keerukate rakendustega. ERALED Carbon Fibre Arc-seeria ainulaadne struktuurne disain on LED videokuvuse displeireklaamide ehitamisel esile kutsunud, patenteerinud ja täiustanud süsinikkiudude kasutamist.

Kiire, paindlik ehitus
Algusest lõpuni on ERALED Carbon Fiber Arc-seeria paigutatud rentimis- ja paigalduskeskkonda ning paindlikke püsiseadmeid. ERALED Carbon Fiber Arc-seeria kuvaril on modulaarse disaini, iseseisvad või rippuvad rakendused ning neid on võimalik kiiresti ehitada, kasutades ERALED Carbon Fiber CLA-Hanging klambrit, CLA-Half Locki ja CLA-Full Lock seadeid.

Seadme valmistamine, paigaldamine, hooldus ja demonteerimine Swift
ERALED Carbon Fiber Arc-klambrid sobivad ERALED Carbon Fiber Arc-seeria ekraanidele ja mahuvad kiiret hooldust. Kergesti kasutataval sulgemisel saab üksikute ERALED Carbon Fiber Arc-seeria kuvarid eemaldada ja paigaldada videoseina igas asukohas, ilma et see kahjustaks üldist paigutust.

Tipptasemel joondus Precision Arc tehnoloogiaga
ERALED Precision Arc tehnoloogia võimaldab ERALED Carbon Fiber Arc-seerias luua loominguliselt kõveraid video seina massiive. Iga ERALED Carbon Fiber Arc-seeria ekraan on konstrueeritud nii, et see hõlpsasti liigub kumerate või nõgusate positsioneerimisteni CLA-arsiooni käepidemetega. Kõverdatud ERALED Carbon Fiber Arc-seeria kuvaride ühendamine pilkupüüdevate kujundustega võimaldab saavutada sujuvat joondamist.

Hot Tags: arc led video kuvar, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like