TV-stuudiod LED-ekraan

TV-stuudiod LED-ekraan

TV-stuudiod LED-ekraan TV STUDIOS & BROADCAST Võta oma vaatajaid visuaalse meelelahutuse järgmisele tasemele! Kunagi pole olnud aega, mil võrgud ja tootmisettevõtted pidid konkureerima vaatajatel sellisel intensiivsel platvormil. Interneti-teenuse tellimise programmeerimise kasutuselevõtuga ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

TV stuudiod LED ekraanBig-Brother-5The-Voice-SA-4Channel-7-Rio-2016-Olympic-Games-4

TV STUDIOS & BROADCAST

Võta oma vaatajaid visuaalse meelelahutuse järgmisele tasemele!


Kunagi pole olnud aega, mil võrgud ja tootmisettevõtted pidid konkureerima vaatajatel sellisel intensiivsel platvormil. Interneti-põhise liitumisprogrammi kasutuselevõtmise ja uute tasuta võrgu-ja programmide sissevooluga on vaataja huvi kaasamise ja säilitamise vajadus hämmastav.

 


ERALDATAV PRANTSUSMAA

Tänapäeva televaatajad ei soovi lihtsalt meelelahutust, vaid soovivad püsivat WOW-i tegurit kogu vaatamiskogemuse piires. Meie ERALED LED tehnoloogia ja tooted pakuvad visuaalseid lahendusi kõigis tootmisliikides ja seadistustes, sealhulgas:


KASUTATUD DISPLAY

Kohandatud LED-ekraanid telesaadete, uudistestuudio taustade, ringhäälingu- või turustusmonitoride jaoks, sõelumine, koolitused või post-tootmiskeskkonnad.

KONTROLLERID & TARKVARA

LED-ekraanide, kontrollerite ja tarkvara projekteerimine ja paigaldamine, et tagada kõigi platvormide ühtsus ja töötada koos, et luua vaatajatele sujuv TV voog.

STABIILINE KASUTAMINE

Täiuslik tööpüsivus isegi elektriliste ja elektromagnetiliste häirete väliste allikatega, nagu näiteks TV-signaalid ja TV-kaamerad.

RIIKLIK RANGE

Digitaalsete kuvarite ulatuslik valik, sealhulgas läbipaistvad võrgukesed, tahke ekraanid, kõverad ekraanid, loovad paindlikud näidikud ja interaktiivsed meediumipõrandad.

Efektiivne disain

Kõik tooted on ehitatud suurepärase soojuseraldusega, et suurendada energiatõhusust ja elektroonilist jõudlust.

TÕHUSTATUD TEGEVUS

LED-kuvarid, millel on kahesugune võimsus ja signaali koondamine, mis tagab elusate esituste ajal usaldusväärse taasesituse.

VISUALLIT UUSTAVAD

Kõik ERALED-tooted pakuvad kõrge kontrastsuse, kõrge värskendussageduse, sügavamaid ja erksaid värve, mis tagavad, et teie vaatajaskond visuaalselt stimuleeritakse ja kaasatakse.

KÕRGE KVALITEEDI LED-id

Spetsiaalselt kujundatud televiisori jaoks valmistatud tooted, sealhulgas mustad LEDid ja parima HD-kujundusega parimad pikslitugevused.

SUUR TÖÖ

LED-ekraan koos sisseehitatud konveieri jahutusega, mis on kohandatud keskkondadele, kus müra on otsustava tähtsusega.

SLEEK & SLIMLINE

Sleek ja slimline kujundused loovad sujuva ja veatu LED ekraan.

Kui teie ettevõte on meelelahutuslik või tohutu kuulajaskonda teavitanud, peate nõudma toodet, mis on usaldusväärne, vastupidav, kohandatav ja visuaalselt huvitav. ERALED kuvaritel on kogenud inseneride, tehnikute ja tarkvaraarenduse meeskond, kes on spetsialiseerunud LED-ekraanide projekteerimisele spetsiaalselt elavate ja salvestatud teleülekannete tööstuse jaoks.


Meie lubadus klientidele on pakkuda oma sihtrühmas suurepärast visuaalset jõudlust meie kohandatud LED-ekraanidega ERALED ilma kompromissita kvaliteedi, standardite ja klienditoe osas.
Hot Tags: Tv stuudiod juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like