TV-stuudio LED-ekraan

TV-stuudio LED-ekraan

TV-stuudio LED-ekraan Juurdepääsetav tehnoloogia, suurepärane tootekvaliteet, kõrge kontrastsuse suhe ja kõrge värskendussagedus pakub ERALED teleprogrammide stuudiotele spetsiaalset ultra-HD peenpikslipigi lahendust, mis lahendab LCD- ja DLP-toodete probleeme ning toob kaasa kvaliteetseid pilte ja mugavat ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

TV-stuudio LED-ekraan

 • ERALED pakub telesaadete jaoks spetsiaalset ultra-HD peenpikslipigi-lahendust, mis lahendab LCD- ja DLP-toodete probleeme ning toob kaasa kvaliteetseid pilte ja mugavat keskkonda. Tänu juhtivatele tehnoloogiatele, suurepärasele tootekvaliteedile, kõrge kontrastsuse suhtele ja kõrgele värskendussagedusele.

  Omadused

  Professionaalne LED-ekraanilahenduse tarnija

  Maailma juhtivate LED-ekraanilahenduste tarnijatena saab ERALED pakkuda täielikku lahendust omaette arendatud tarkvara, iseseisva tehase ja kõrgekvaliteedilise müügijärgse teenindusega, mis vastab klientide vajadustele.

  Kõrge stabiilsus ja prefekti kujutis

  ERRED pakub HDR-tehnoloogia, täpse kalibreerimise ja 24-bitise värvi töötlemise sügavusega kõige täpsemaid ja täiuslikke pilte. Kahekordne dubleerimise süsteem tagab stabiilse ja püsiva töö.

  Lai vaatenurk ja Moire'i vähendamine


  ERALED TV stuudio lahenduse laia vaatenurga ja Moire'i vähendamise tehnoloogia vastab erinevate suundade nõudmistele.

  Madal hoolduskulud


  Vastavalt 3C, CE ja RoHS standardile aitab ERALED säästa aega ja muid hoolduskulusid, pakkudes kvaliteetset teenust.

Hot Tags: tv stuudio LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like