Läbipaistva akna LED-ekraan

Läbipaistva akna LED-ekraan

Läbipaistva akna LED-ekraan Läbipaistva akna LED-ekraan on paigaldatud sees, kuid tavaliselt on see päikese käes oleva päikesevalguse tingimustes, nii et sel juhul on vaja ka kõrget heledust. ERALED Läbipaistva akna LED-ekraanil on võrratu heledus, kõrge värskendus, kõrge IP-reiting, kõrge hall ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Läbipaistva akna LED-ekraan


Läbipaistva akna LED-ekraan on paigaldatud sees

kuid tavaliselt silmitsi välise päikesevalguse tingimustega, seega on sel juhul vaja ka kõrget heledust.

ERALED Läbipaistva akna LED-ekraanil on unikaalne kõrge heledus, kõrge värskendus, kõrge IP-reiting, kõrge halli klass, kõrge kontrastsuse suhe, kõrge veekindlus ja tolmukindel klass; kõige kulutõhusam ja multifunktsionaalne LED-ekraan, mis sobib nii välise akna kui ka siseruumide akende jaoks.

Läbipaistev LED-ekraan-pood aknareeria (12) .jpg

Läbipaistva akna LED-ekraanid on innovatsioon jae- ja ärisektoris ning järgmise põlvkonna aknaväljapanekud, mis loovad suurepärase mõju kaupluste esikülgedele ja aknaklaasidele.


Need kuvarid võimaldavad poespoole või aatriumi digitaalse reklaamipinna teisaldamiseks, võimaldades hoones läbipaistvust.


See võimaldab jaemüüjatel maksimeerida reklaamikampaaniate mõju, ilma et see blokeeriks akende suuremaid piirkondi. Ehitisse on lubatud looduslik päikesevalgus ja digitaalne sisu edastatakse.


Modulaarstruktuur võimaldab luua süsteeme, mis mahutavad igas suuruses aknad, sealhulgas mitut põrandat hõlmavad aatriumid.Sisu saab tarnida kohandatud kontrolleriga, võimaldades rikkalikke ja elavaid esitlusi.


LED-ekraanid on saadaval mitmetes pikslitugevustes, võimaldades vaatamiskaugust ja sisu, kohandada vastavalt kampaania individuaalsele asukohale ja eesmärgile.

Kuvarid on paigaldatud seestpool asuvasse hoiuplaani, kuid tänu oma vastupidavusele ja kergele kaalule võib ka ehitiste külgi süttida.

Modulaarsed LED-massiivid on ehitatud kohandatud alamraamile (valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mida saab paigutada erinevalt kohast).

Transparent LED display-Shop Window Series .jpg

Eelised:

Video on nähtav täis päikesevalgus ja hoiab läbipaistvust

Vaata ka seestpoolt

Lihtne paigaldada klaasist

Reaalsed reaalajas videolõikud klaasist

Valitsuste luba ei ole probleeme

LEDide paigaldamine ja asendamine on lihtne

Ei mingeid piiranguid

Plug and play PC, server või teiste mängijatega

Iga faili saab visualiseerida mp4, 3D, 2D, videot HD-vormingus

Uskumatu läbipaistvus Läbipaistvuse tase on kõrgem kui 80%. Eraldusvõime tase on nii suur, et te ei tunne pikslit, kui seisate viis meetrit või rohkem.

Lihtne seadistus. Lihtsalt ühendage ekraan ja esitage reklaamvideo. Kiire ja lihtne paigaldamine ei vaja erilisi oskusi.

Kerge koormus. Kui võrrelda meie toodete massi teiste LFD-de variantidega, siis näeme, et LED-ekraani prillid on kaks korda kergemad.

Suur heledustaseme. Oleme seda küsimust juba arutanud - ekraane saab tunnustada otsel päikesevalgusest riigimiljani.

Energia säästlik. Elektritarbimise tase on nõrk.

Lihtne värskendamine ja hooldus. Ekraani oodatav eluiga on üle saja tuhande tunni ja LED-riba saab alati asendada. Neid saab kergesti eemaldada, ilma et oleks vaja kogu paneeli asendada.

Toote suurim eelis seisneb selle täieliku paindlikkuse, suuruse ja kujundamise osas - ainus piir on resolutsioon. Kõrgtehnoloogiate kasutamine on põhjus, miks LED-ekraan võib tekitada hämmastava värvipaleti. Kui otsustate neid suurepäraseid LED-ekraanprille kasutada, siis saate täiesti rahul!
Läbipaistva akna LED-ekraan on uut tüüpi vitriin, millel on klaasist klaasist läbipaistev LED, mis näitab toote sees. See vitriin meelitab kliente, seades näitliku toote erksalt digitaalse sisu taustale.


80% läbipaistvuse korral on Läbipaistva akna LED-ekraanid tehtud ülipikse LED-ekraani. Paneeli paksus on vaid 10 mm, nii et LED-paneeli saab paigaldada klaasi taga ja on ideaalselt integreeritud klaasiga. Ühiku suurust saab kohandada klaasi suuruse järgi ja see ei mõjuta klaasi seina valgusallikat ja läbipaistvust. Seda on lihtne paigaldada ja hooldada. Kõigi eelistega on väga läbipaistev LED-ekraan arhitektuurilise meedia valdkonnas väga sobiv.


See disain vähendab oluliselt struktuuriüksuse plokke vaateväljale ning suurendab samas klaasiseina läbipaistvust. Kui vaatajaskond seisab ideeasendis, saab super läbipaistval LED-ekraanil luua erilise kuvamise efekti - vaatajaskonnale ilmuvad pildid klaasist seinale. Kui saate kuvada reklaame super-läbipaistval LED-ekraanil, saate vabaneda ebavajaliku põhivärvist ja muuta värvi pimedaks, mis ei eralda valgust, kui ekraan on väga läbipaistev, nagu see kaob, seega ekraan kuvab ainult vajaliku sisu. See mängimismeetod võib oluliselt vähendada kerget reostust ja energiatarbimist.Läbipaistva LED-ekraani klaas on jätkuvalt populaarseks saanud maailmaturul ning oleme valmis pakkuma laia valikut valikuid


Tänu nendele arenenud tehnoloogilistele toodetele saab iga külastaja, läbisõitja või tavaline tänava jalutuskäik reklaamija kohta teada saada. Piksli pikkus varieerub vahemikus 3,91 kuni 25 mm ja heleduse tase võib ulatuda 7000ni. Läbipaistvad LED-ekraanid on oma hinnasilindris kõige säravamad ja parimad näitajad.Läbipaistev LED2


Omadused Kasu
Võrratu läbipaistvus Suurema resolutsiooniga läbipaistvus on suurem kui 80%
Lihtne seadistus Plug and play. Super kiire ja lihtne paigaldamiseks.
Kerge kaal Ainult kaalutud 18 kg / tk (kaasa arvatud vööriistad ja toiteallikad). See kaalub poole enamast LED-kuvarist.
Suur heledus ja energiatõhusus Heledusega 6000nitidel (cd / m2) on displei nähtav otsese päikesevalguse all ja seda saab kasutada 24/7
Lihtne hooldada Kui pikk eluiga (100 000 tundi) asendab LED-riba, on see hõlpsasti vahetatav ilma kogu paneeli asendamata.

Omadused

 • Suur läbipaistvus

  Läbipaistvus võib saavutada kõrgeima eraldusvõimega 75-95%, ekraan on peaaegu nähtamatu, kui vaadata 5 meetrit.

 • Modulaarne disain

  Tuginedes kõige õigemale pikslitugevusele, saab standardmooduleid kokku panna erinevates suurustes.


 • Lihtne paigaldus ja hooldus

  Module hõlpsasti fikseeritakse struktuuris väga kiiresti; saadaval on ka kohandatud paigaldus.

 • Lihtne transport kerge kaaluga

  Ainult 12 kg / m², kaasa arvatud kogu struktuur ja toide, mis on poole väiksemast traditsioonilisest LED-ekraanist.

 • Suur heledus

  LED-i energiatarbimine on madalam kui projektsiooni- ja LCD-ekraan ning see on ikkagi selgelt nähtav kõrge heledusega isegi otse päikesevalguse all.

 • Lihtne hooldus ja värskendus

  Pikk eluiga ja lihtsalt asetage spetsiaalne LED-riba kogu mooduli asemel.

 • Ilus välimus disain

  Läbipaistev LED-mooduli disain ja lihtne struktuur muudavad selle selgeks ja läbipaistvamaks.

 • Müra vaba elektritoide

  Raami sisse ehitatud müra vaba toide ei mõjuta ekraani väljavaateid.

 • Kompaktne disain

  Kerge ja õhukese disainiga ekraan näeb välja kompaktsena ja säästab transpordi- ja ladustamiskulusid.

 • Püsiv jõudlus

  Arvukad ja ranged katsetused enne toodete lahkumist tehasest ja klientide hea maine olemasolu.

 • Täielik lamedus

  Täpne alumiiniumkonstruktsioon tagab täiusliku modulaarse tasakaalu.

 • Kulude tõhusus

  Lihtne paigaldamine ja paigaldamine säästa palju tööjõukulusid.

 • Keskkontroll

  Kõiki kuvasid saab juhtida, jälgida ja ajakohastada kaugjuhtimisega ja õigeaegselt.Hot Tags: Läbipaistev aknad, ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like