Läbipaistev LED-ekraan

Läbipaistvad LED-ekraanid Meie tipptehnoloogia läbipaistev LED-ekraan on võrdlemisi läbipaistva, lihtne seadistamise, kerge, kõrge heleduse, stabiilse jõudluse, keskkontrolli, lihtsa hoolduse, energiasäästmise, kulutõhususe nägemisulatuseta LED-ekraan. kiire kokku panna ja pisar ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Läbipaistev LED-ekraan

Meie tipptehnoloogia läbipaistev LED-ekraan on võrdlemisi läbipaistva, lihtne seadistamise, kergekaaluline, kõrge heleduse, stabiilse jõudluse, keskkontrolli, lihtsa hoolduse, energiasäästmise, kulutõhususe nägemisulatuseta LED-ekraan. lihtne kokku panna ja pühkida. Läbipaistvat LED-ekraani saab kombineerida äärmiselt suurte kuvariteks - kas tasaseks või kõveraks, horisontaalseks või vertikaalseks. Minimaalne raamistik pakub virtuaalselt läbipaistva kogu struktuuri. Läbipaistev LED-ekraan on tõestatud nii ajutiste kui ka püsivate seadmetega, sealhulgas kontserdireisid, arhitektuuriinstallatsioone, filme ja televiisorit ning sündmusi jne.

Funktsioonid ja kirjeldus :

Lai taotlus ja lühike ROI :

Ideaalne kaubanduskeskuste, akende, müügisalongide, lennujaamade, näituste, moeetenduste, pankade jaoks, tegelikult kõikjal, kus soovite oma klientidega ühendust võtta - traditsiooniliste digitaalsete LED-ekraanide sageli loodud frustratsiooni eemaldamine. Läbipaistva LED-ekraani abil saate lõpuks loovutada oma loovust ilma, et see mõjutaks teie investeeringute esteetilist ilu.

Läbipaistvad LED-ekraanid on saadaval mitmesugustes konfiguratsioonides, mis võimaldavad valida oma vajadustele optimaalse kuvamise, sealhulgas päeval ja öösel.

Energiasääst : 50 % energiasääst, väga väikese võimsusega, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Suur heledus:

9000 nitsi heledus tagab täiusliku visuaalse jõudluse isegi otsese päikesevalguse korral, ilma igasuguse jahutussüsteemita, palju energiat.

Nutikad ja lihtsad juhtnupud, Plug and play lihtne kasutada:

Ekraani saab juhtida nutitelefoniga. Lihtsad ja lihtsad toimingud.

Kuvatakse peaaegu kõiki video- ja pildisisu vorminguid nagu jpg, png, mov, wmv, mp4 jne. Saate juhtserverilt sisu juhtida, jälgida ja värskendada. Veenduge, et suhtlus oma klientidele on kiire ja sünkroniseeritud.

Kiire paigaldamine

Lühike välimus. Kiire ja lihtne hooldus. Kiired lukustussüsteemid tagavad kiire paigaldamise, säästes tööjõukulusid.

Lihtne hooldus:

Lihtne värskendamine ja hooldus. Ekraani oodatav eluiga on üle saja tuhande tunni ja LED-riba saab vahetada alati. Neid saab kergesti eemaldada, ilma et oleks vaja kogu paneeli asendada. Üksiku SMD parandamine ühe mooduli või kogu paneeli võtmata.

Suur läbipaistvus:

Uskumatu läbipaistvus Läbipaistvuse tase. Läbipaistvuse tase kuni 80% võib säilitada sisemise loomuliku valgustuse ja vaatamise, SMD on teatud kaugusest peaaegu nähtamatu. Resolutsioonitase on ka nii kõrge, et te ei tunne pikslit, kui seisate viis meetrit või rohkem.

Kerge kaal:

PCB-plaat on ainult 10 mm paksusega, 14 kg / ㎡ Kerge kaal võimaldab paigaldamiseks võimalikult väikest ruumi ja minimeerib ehitiste välimuse negatiivset mõju.

Stabiilne ja usaldusväärne:

Selle toote stabiilsus on väga oluline, SMD sisestamise patendi kujul PCB-s, et tagada stabiilsus paremini kui muud sarnased tooted turul.

Läbipaistvad LED-ekraanid saavad maailmaturul endiselt populaarsemaks ning oleme valmis pakkuma laia valikut valikuid. Tänu neile arenenud tehnoloogilistele toodetele saab iga külastaja, passer-by või tavaline tänava jalutuskäik reklaamija kohta teada saada. Saadaval piksli pikkus varieerub vahemikus 3 kuni 20 mm ja heleduse tase võib ulatuda 9000ni. ERALED Läbipaistev LED-ekraan on kõige eredam ja parim läbib läbipaistva LED-ekraani tehnoloogia ja tootmise.

Läbipaistva LED-ekraani ilme mitte ainult ei sisalda tavapärase välise kõrgekvaliteedilise LED-ekraani eeliseid ega aknaklaasid, et maksimeerida kandevõime ja ilusat väljalangemist, lahendades jaemüügitööstuse akende videokaamera probleemid ideaalselt. Praegu on läbipaistva, bänneri jaoks mõeldud jaemüügipakend mitte ainult kerge, õhuke, lihtne paigaldada, vaid ka saavutada väikseim pikslitugevus 3 mm ja läbipaistev kõrgus üle 80%. Selle kasutamine peab ületama tavapäraste postituste postitamise asendusprobleemide, tavalise viinud ekraani ja LCD ekraani, raske, läbilaskva, inetu nõrkusega. Võrreldes ehitiste seinte kasutamisega võib akende LED-läbipaistev LED-ekraan olla suurem turunõudlusest.

Lisaks sellele saab läbipaistva LED-ekraani disaini, reklaami sisu kuvamise abil eemaldada mittevajaliku tausta ja asendada mustaga, kuvatakse ainult soovitud sisu väljendus, kui mustade osa ei kiirata valgust, kuvatakse selline taasesitusena läbipaistev efekt meetod võib oluliselt vähendada kerge reostust, vaid ka võib vähendada energiatarbimist saab saavutada kui tavaline LED-ekraan ületab 30% energiasäästu.

Läbipaistev LED-ekraan4817_01.gif

Läbipaistev LED-ekraan4817_02.gif

Arc Curve kuju läbipaistev LED Display Series:

1.png

Kohandatud LED-ekraan; kohandatud LED-ekraan;

Erikujuline kuva; Kohandatud kuju desgin;

Suur läbipaistvus; Lihtne hooldus;

Suur heledus.Kohandatud kuju

ATN-seeria ekraani suurust saab vastavalt kohandada

kliendi nõuded ja seda toodet saab ka teha

erinevatesse kujudesse.

Näiteks silinder, kuboidid, tünnide kuju jne

2.png
3.png
Kõrge läbipaistvus

ERALED külgvalgustuse tehnoloogia põhjal

selle läbipaistvus 70%

ja mõned liigid võivad jõuda 80% -ni.
Lihtne hooldus

Toetage esihooldust.

Üksiku riba disain koos kuuma pistikuga.

4.png
5.pngRental läbipaistev LED Display Series:

Eripakkumised

rentimise disainiturg;

Standardkappide disain;

Kiire lukk lihtsaks paigaldamiseks;

Ultra slim ja kergekaaluline.Standardkabinet

Õhuke ja kerge;

Standardkappide mõõtmed: 500 * 1000mm;

Paksus: 83mm

6.png
7.png

Lihtne ja kiire paigaldamine

Kappiühenduse kiire lukk

ainult 10 s üksikvanemate jaoks;

ja ilma muude tööriistadeta.

10 (001) .jpg

1 omadused.jpg2 laia vaatenurka.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg

Hot Tags: läbipaistev LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like