Haagise LED-ekraan

Haagise LED-ekraan, veoauto LED-ekraan Võta sõnum inimestele, kellel on mitmekülgne ja uuenduslik kvaliteetne ERALED Haagised. Turundus ja info sõltub suuresti õigel ajal õiges kohas, mistõttu paljud ettevõtted otsivad mitmekülgseid lahendusi.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Haagise LED-ekraan

Trailer LED Display.jpg
LED-haagis-IMG_3325-710x375.jpg

vuepix_led_trailer_slider_4.jpg

LED-haagis-IMG_3200-710x375.jpg

LED-haagis-IMG_3177-710x375.jpg

Mobiilveeremi LED-ekraan
Võta sõnum inimestele mitmekülgsete ja uuenduslike kvaliteetsete LED-haagistega.


Turundus ja info sõltub suuresti õigel ajal õiges kohas, mistõttu paljud ettevõtted otsivad mitmekülgseid lahendusi. ERALED kohandatud kõrglahutusega LED-haagised annavad kohtadele, organisatsioonidele, ettevõtetele ja sponsoritele võimaluse saada digitaalset kohalolekut muidu ebasobivas kohas.


Meie kogenud meeskonna disain, tootmine ja abi meie ERALED LED haagiste komplektis. Need kaasaskantavad LED-kuvarid on mõeldud suure nähtavuse ja sagedase transpordi jaoks, mis sobib paljudele ettevõtetele ja üritustele, sealhulgas väliskontsertidele ja -festivalidele, golfiturniiridele, heategevusüritustele, kogukonnaüritustele ja spordiüritustele. Kõigi ERALEDi toodetega, mis on kokku pandud Austraaliasse, on tagatud, et need LED-ekraanid on kaitstud karmide keskkonnateguritega nagu ilm, temperatuur, tuul, vihm ja UV-kiirgused ilma kvaliteedi asendamata.


LED-haagise ekraan

üksuse LED-ekraan kapp


信号航插接口.JPG

整箱后2_副本.JPG

整箱后1_副本.JPG
3 StormTest.jpg

ERALDUD VAHETULINE

Valides välja hea mainega ettevõtte ja usaldusväärse toote, nagu ERALED LED tehnoloogia, on teie sõnum või kaubamärk nüüd saadaval igal ajal ja igal ajal. Meie meeskond teeb teiega koostööd, et tagada teile:

KASUTAMINE JA VERSATILE VÄLISKÜSIMUSED

Õppige, otsige, kaasake või reklaamige sihitud publikule kvaliteetsete LED-haagiste abil, mis on loodud spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks ja hõlpsaks transportimiseks.

LEDI DIPLAYSI MUUDE ASUKOHAD

Meie ERALED LED haagised on projekteeritud ja kokku pandud peenelt disainiga, et erineda suurel liiklussagedusel ja neil on eredusandur, mis võimaldab automaatselt reguleerida heledustaset vastavalt päikese käes ja valgustingimuste muutumisele.

Erakorraline visuaalne kvaliteet

Pakume laia valikut täisvärvilisi HD-LED-kuvarid, mis pakuvad erakordselt selget pilti, silmapaistvat kontrastsust ja elavat värve, millel on kõrge värskendussagedus.

KASUTATUD TEIE SÕNUMILE

Meie kogenud LED-tehnikud töötavad koos teiega, et kujundada erineva suurusega ja funktsionaalsete LED-lahendus vastavalt teie ettevõtte ja asukoha erinõuetele, et oma sihtrühma tähelepanu juhtida.

VÄIKE TULEMUSEGA HOOLDUS

Kogu ERALED-tehnoloogia on installitud hõlpsasti kasutatava tarkvara, sisuhaldussüsteemide ja reaalajas aruandluse tehniliste küsimustega. Meie LED-haagised on ehitatud täiesti suletud IP65 hinnatud meediumiga / juhtpaneeliga, mis võimaldab hõlpsat juurdepääsu.

ERALED LED-haagise kasutamise eeliseks on paindlikkus, et füüsiliselt suunata sõnum oma sihtrühma juurde kohtades ja kohtades, mis muidu ei oleks olnud kättesaadavad. Ükskõik, kas soovite oma LED-ekraani osta või laenutada, saadate teile hiljemalt kõrge resolutsiooniga tehnoloogial ratastel ja suurepärase investeeringutasuvuse saavutamiseks sõnumi kvaliteedi kaudu. Meie ettevõte pakub pidevaid hoolduspakette, kui tegelete mitme kohaga ja mitme LED märgistuse rakendusega või lihtsalt erakordse klienditoega ühekordse kuvari jaoks. Mõlemal juhul teeme teie sõnumite arvu.


Hot Tags: haagise LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like