Transport LED Display

Transport LED Display

Transpordi LED-ekraan ERALED pakub professionaalset LED-ekraani ja juhtimissüsteemi kõikidele Grand Transit System'i operatsioonitingimustele. ERALED CLD seeria, LF seeria ja MXC seeria tooted rahuldavad selle kõrge stabiilsuse, sujuva ja võimsa töötluse mis tahes resolutsiooni ja ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Transport LED Display


ERALED pakub professionaalset LED-ekraani ja juhtimissüsteemi kõigile & ldquot; Grand Transit System & rdquo; ERALED CLD seeria, LF seeria ja MXC seeria tooted tagavad selle suure stabiilsuse, sujuva ja võimsa töötluse mis tahes eraldusvõimega ning suurepärane tasasus ja ühtlus muudavad erakordse nägemuse. Tipptasemel 24-bitine töötlemise sügavus ja HDR-i kõrge dünaamilise vahemiku kujutistehnoloogia pakub suurepärase pildikvaliteedi, täiuslikult avaliku teabe ja reklaamiefekti.
Omadused

Kuluefektiivne

Töövõttekella lahendus.
24/7 käitus, 10-aastane eluiga. Võrgujaotusega juhtimissüsteem, üks võtme mitme ekraani juhtimiseks.

Maksumus kõrgem
Pildikvaliteet

24-bitine töötlus sügavus loob uimastamist ja elavat pilti. HDR (kõrge dünaamiline vahemik) tehnoloogia võimaldab suuremat kontrastsust ja rohkem pildiandmeid. Reguleeritav värvitemperatuur.

Inim orienteeritud
Mehaaniline disain

Erineva eraldusvõimega õmblusteta pleksimine. Mitmekujuline ja loov disain. Eesmine ja tagumine töökindel, kiire hooldus.

Ohutus

Ventilaatorita disain, suurepärane soojuseraldus. EMC klass B, elektromagnetväli. Ergonoomiline riivide disain, kiire ja turvaline.

Hot Tags: transport led kuvar, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like