Liikluse LED-ekraan

Liikluse LED-ekraan

Traffic LED-ekraan ERALED Liiklus- ja transpordialaste LED-ekraan sisaldab: Muutuv sõnumimärgid Muutuja Sõnumimärk on liikluskorraldussüsteemi üks kõige olulisemaid elemente, edastades märguande, muutuva sõnumi kuva soojendamise teabe juhi tähelepanu pööramiseks ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Liikluse LED-ekraan

/

///

ERALED Liiklus- ja transpordialase LED-ekraan sisaldab:

Muutuva sõnumi märgid
Muutuja Sõnumimärk on liikluskorraldussüsteemi üks kõige olulisemaid elemente, avaldades teate, muutke sõnumi ekraanil kuvatavat teavet, et juht suunaks liiklust. Meie muutuva sõnumi märgid tehakse EN12966 standardi nõudest, nii et ekraan oleks paremini loetav.

Mobiilne VMS
LED liikuvad muutujad märguanded aitavad suurendada liiklusohutust, et vähendada liiklusjuhtumeid, nagu näiteks liiklusummikud, õnnetused või teetööd. Lihtne käsitsemine ja usaldusväärsus on meie graafiliste mobiilsete märkide peamised eelised. Meie mobiilside signalisatsiooni tootevalikusse kuuluvad: maanteesõidukid, terviklikud hoiatuskärud, mobiilsed muutujad teatemärgid.

Kiirusepiirangu tähis
Muutuv kiirusepiirangu tähti saab kasutada maanteel, kiirteel või tunnel, TISi põhieesmärk on kontrollida kiirusepiirangu tähist:
• Liikluskiiruse kontrollimine, liiklusvoo optimeerimine ja ummikute vähendamine
• Aeglustada kiirust peamistes liiklusliinides ja sissesõidulaagris, parandada ohutust ja vältida liiklusvoo mutantse kiiruse erinevusi.

Radari kiirusepiirangu tähis
Radari kiirusepiirangu tähist kasutatakse sõidukijuhile meenutamiseks, et liiklusohutus kindlustaks teedel aeglustuma. Moodulide seeria kuvab teavet ajutise / alalise liiklusasendi kohta, sealhulgas elanike, linna- ja maapiirkondade teede, maanteel, kooli / jalakäijate alal, ehitusplatsidel ja kiiruse täitmise piirkonnas.

Parkla signaal
LED parkimiskoht pakub mitmesuguseid dünaamilisi, reaalajas kuvatavaid infosüsteeme autoparkladele, samuti autoparkla juhiseid ja süsteeme. LED-parkla VMS võib näidata parkimisvõimalusi ja ruumi kättesaadavust üldsusele ning sobib paljudele rakendustele, sealhulgas linnaliikluse korraldamisele, lennujaama terminalidele, kaubanduskeskustele, ülikoolilinnakule, haiglatele jne.

LED Lane signaal
Sõiduraja signaali kasutatakse sõidutee, silla, tunneli sulgemisel liiklusõnnetuste korral. et vähendada teise õnnetuse esinemist, et parandada inimeste ohutust.

Bussijaama tähis
Meie modulaarne reisijate infosüsteem tagab teie reisijatel alati ajakohased saabumis- ja väljumisajad või teave ühendusteenuste kohta ning kuvatakse ka olulised erisõnumid. Kaugjuhtimispuldi jaamade ja peatuste kohta kuvatakse reisija andmed kvaliteetse LED-maatriksi ekraanil. Kas see asub lühikestel või piktel platvormidel, maa-alustes jaamades või kesksetes vahetuskohtades, kuvatakse meie reisijat puudutav teave.

Hot Tags: liiklusjuhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like