Bussijaama LED märgid

Bussijaama LED märgid

Bussijaamade LED-märgid Kirjeldus: silmapaistvad elektroonilised bussipeatuste näitajad ja bussitõkendite näidikud võimaldavad üldsusel näha reaalajas oma reisi reaalajas (RTPI) täpset teavet, näiteks bussi saabumise korral, teenindusnumbrit ja muud üldist teavet, mis võib olla ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Bussijaama LED märgid

Kirjeldus:

Märkimisväärsed elektroonilised bussipeatuste näitajad ja bussitõkendite näidikud võimaldavad üldsusel näha reaalajas oma reisi reaalajas (RTPI) täpset teavet, näiteks nende bussi saabumise korral, teenindusnumbrit ja muud üldist teavet, mis võib mõjutada nende teekond. Näiteks Shenzhenis koostati mitmekordse kokkuvõtliku bussitõkke kuvaride ja külge kinnitatud kuvaride kombinatsioon, mis pakkus kogu maailma klientide infosüsteemi.

Rakendus:
Agape toodab täieliku ja uuendusliku mitmesuguseid paikseid märke reisijate teavitamiseks bussijaamades, bussi- ja trollibussides, reisijate suure vooluga ühistransporditsoonides. Need optimaalse loetavusega kõrglahutusega LED-kuvarid sobivad kõigile avaliku transpordi ettevõtetele, kes on varustatud keeruka AVM-kaugühendusega, kõigile turustusvõrkudele.
Ühistranspordi reisijate andmete mugavus on kõrgelt hinnatud ja hinnatud. Agape on selle tootevaliku loomisel kasutanud enam kui 8-aastast kogemust, kasutades kõige funktsionaalse vajaduse ja toote disaini jaoks välja töötatud mehaanikaid - hooldatavus, tugevus, veekindlus, ventilatsioon - ja värske põlvkonna elektroonika, mis toodab mono- / kahefaasilisi paikseid märke ja muutuva sõnumi märgid.

Eelised:
Agape on välja töötanud mitmed Lennujaamade, raudteejaamade, bussi- ja trammiliinide reisijate teavitamise näidikud. Tootevalikusse kuuluvad peamised jaama märgid, platvormi näidikud ja ekraanid. Kvalifitseeritud ja kogenud rahvusvahelise meeskonna uusim LED-tehnoloogia ja kommunikatsiooniliidesed koosnevad nutikatest ja väga mitmekülgsetest kuvaritest, millel on suurepärane loetavus. Meie kuvarid on hõlpsasti integreeritud avalike sõidukite ja jaamade juhtimissüsteemidesse. Agape LED Passenger Information Displays on väga paindlikud. Nad võivad kuvada lennu, platvormi, trammi ja bussi numbreid sihtkoha ja saabumise / lahkumise teabe ning reaalajas andmetega. Me võime ühendada ka mitmesuguseid sõnumeid ja graafikat, sh häälteateid ja sõidukite avastamist.

bus2.jpg

 

Omadused

· Üheosaline kahepoolne nurga all olev näoosa

· Kõrge energiatõhusus ja kõrge eredusega LED tehnoloogia

· Automaatne heleduse kontroll tagab suure loetavuse nii päeval kui ka öösel

· Modulaarne disain vastavalt kliendi vajadustele

· Ilmastiku- ja vandalekindel korpus

· Esteetiline disain

· Lihtne paigaldus, ühe inimese hooldus

· Erineva suurusega fontide, graafika, kerimise ja eriefektide toetamine

· Text to Speed ​​süsteemide toetamine

· Klientide nõudmistele kohandatud sideprotokollid;

· Diagnostilised funktsioonid ja kaugjuhtimispult

· Vaba korpuse värvi valimine vastavalt RAL standarditele

Joonised (kohandatud)

bus3.jpg

bus4.jpg

bus5.png

bus6.png

Hot Tags: bussijaama juhitud märgid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like