Televiisor LED ekraan

Televiisor LED ekraan

Televiisori LED-ekraan Televisiooni- ja ringhäälingutööstus on infotehnoloogia valdkonnas üks kõige kiiremini kasvavaid tööstusharusid ning sellel on laialdased digitaalsignaalirakendused. Praegune raadio ja televisiooni edastus on muutunud traadita ringhäälingu moodustamiseks, ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Televiisor LED ekraan

Televisiooni- ja ringhäälingutööstus on infotehnoloogiast üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid ning sellel on laialdased digitaalsignaalirakendused. Praegune raadio ja televisiooni edastus on muutunud traadita ringhäälingutegevuse, satelliidi leviku, traadiga kodu ja võrguühenduse moodustamiseks. Seiretüüpide hulka kuuluvad televisiooni- ja saadeprogrammid, reaalajas kohapealse töö andmete seire, telereklaamide seire jne. Seiresignaali tüüpe võib klassifitseerida CCTV-signaaliks, TV HD signaaliks ja arvutimonitoriandmete RGB-signaaliks. Seepärast on ringhäälingutööstusel hädavajalik ühendada suure hulga andmete ja video teabe seire ja haldamine.

Ütlematagi selge, et integreeritud kuvamine ja juhtimine, millel on juurdepääs mitmele video- ja andmesideteabele, muutub kahtlemata parimaks raadio- ja televisioonivõrgu ehituse jaoks.


Lahenduse funktsioonid


1. Andke üleliigne konfiguratsioon


Moodulite ja laienduste funktsioonidega; toetage kollektsiooni kaardi kuumutamist ja vähendage seega ebaõnnestumise ohtu.


2. Väga kõrge stabiilsus


Kogu süsteem kasutab arenenud tehnoloogiat ja süsteemi usaldusväärsuse ja turvalisuse parandamiseks; Toetage 24/7 jooksvaid operatsioone. Võimsuse ja signaali üleliigne konfiguratsioon võimaldab reaalajas ringhäälingut ja vältida juhuslikke ähvardusi või muid probleeme operatsioonide ajal.

3. Ühilduvus


Toode ühildub igasuguste videasignaalidega nagu VGA, DVI, HDMI ja SDI. Üks süsteem võib kuvada videomaterjali signaali, arvuti signaali, võrgu digitaalsignaali, kaabeltelevisiooni signaali jne. Lisaks toetab see SDI ja CVBS väljundit, et saavutada edastamata sõiduki või SNG (satelliitnavigatsiooni kogumine) signaalide sujuv kombinatsioon ja tagada kõrge ühilduvus ja videosignaalide kuvamine. Näiteks võib uudistesaadete tootmise ajal teha sisenemisjaamas lõigatud operatsioone, pealkirjade töötlemist, dubleerimist, käsikirja redigeerimist.


4. Värvi temperatuur on reguleeritav


Värvitemperatuuri saab reguleerida vastavalt konkreetsetele stseenidele. Kuva värvi temperatuuri saab valida vahemikus 2600K kuni 1000K, mis sobib ideaalselt telestuudio valgustuseks.

5. Värvi automaatne reguleerimine


Iga kuva üksus saab vahetada teavet ja reguleerida värvi automaatselt, et tagada värvi ühtlus ja esitada täiuslik kuva efekt.

6. Stabiilsus


Kuvari terminalil on anti-atmosfääri, elektromagnetilised, raadio- ja staatilised häirefunktsioonid, mis võivad efektiivselt vältida kujutiste virvendamist.

Hot Tags: televiisoriga LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like