Studio LED-ekraan

Studio LED-ekraan

Piirkondade ja riikide vahelise teabevahetuse linkina mängib see oluliselt inimarengu laienemist. Vahepeal on stuudio üks kiirema info kogumise tähtsamaid viise. Traditsioonilise stuudio liidesel on puudused: vähese liidese heledus, väike vaatenurk, varjatud kujutised ja kõrge nõudlus keskkonnakasutuses, nii et see ei saavuta maksimaalseid väärtusi. ERALED paneb välja väikese pikslipigi kõvaketta seeria. See ühendab suurepäraselt õmbluseta splaissitehnoloogia ringhäälingusüsteemiga. ERALED-ekraanid võivad suurepäraselt näidata klientidele teavet kõigist suundumustest, mis on seotud HD-seadete ekraaniklemmidega, paindliku ökonoomse ekraani suuruse ja mugavate kiire paigaldamise ja distiseerimise funktsioonidega, heli- ja videoallikate kombinatsiooniga ning paindliku segmentimise ja piltide kombinatsiooniga. elu.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Studio LED-ekraan

Piirkondade ja riikide vahelise teabevahetuse linkina mängib see oluliselt inimarengu laienemist. Vahepeal on stuudio üks kiirema info kogumise tähtsamaid viise. Traditsioonilise stuudio liidesel on puudused: vähese liidese heledus, väike vaatenurk, varjatud kujutised ja kõrge nõudlus keskkonnakasutuses, nii et see ei saavuta maksimaalseid väärtusi.

ERALED paneb välja väikese pikslipigi kõvaketta seeria. See ühendab suurepäraselt õmbluseta splaissitehnoloogia ringhäälingusüsteemiga. ERALED-ekraanid võivad suurepäraselt näidata klientidele teavet kõigist suundumustest, mis on seotud HD-seadete ekraaniklemmidega, paindliku ökonoomse ekraani suuruse ja mugavate kiire paigaldamise ja distiseerimise funktsioonidega, heli- ja videoallikate kombinatsiooniga ning paindliku segmentimise ja piltide kombinatsiooniga. elu.

Studio LED-ekraanifunktsioonid

1.Alumiiniumkapp, lame ja sujuv ühendus kõrge täpsusega, hea kuumuse hajumine, mis toetab "tõelist sujuvaid ühendusi" igas suuruses.

2. Strateegia ja värvide kalibreerimine, realiseerides kõrge restoratioin ja ühtlikkuse.

3. Valgusnurk, kõrge disain (3000: 1), kõrge heledus (reguleeritav), kõrge hall skaala (14 bitti), kõrge värskendussagedus (1920HZ), pehmed pildid, elutruu pildid, kiire animatsioonpildi kuvamine.

4.High-hall skannimine vähese heleduse korral, reguleeritav heledus, mis sobib ideaalselt erinevate sisekliima keskkondade jaoks, millel on heledad ja üksikasjalikumad pildid.

5.Light ja slim kapid, väike ruum okupatsioon, kergesti transportida, paigaldada ja demonteerida.

6.Connected koos professionaalsete videoprotsessorite ja mosaiikidega, toetades Hi-Fi sünkroonmuhutamise masina ekraanil erinevaid signaale.

7. Spetsiaalsed lukustussüsteemid kapid ühendamiseks, pole vaja muid tööriistu, kiire ja mugav paigaldus ja masendamine.

8. Vaba disain, vaikne, vähese energiatarbimise, madal EMI, pikk kasutusiga (üle 100 000 tunni), mugav hooldus, säästmine ja hoolduskulud.
Hot Tags: stuudio juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like