Meediumivõngu fassaad LED ekraan

Meediumivõngu fassaad LED ekraan

Meediumivõrgu fassaadi LED-ekraan Muljetavaldav paindlikkus Meediumvõre võib muuta mis tahes hoonefassaad dünaamiliseks kommunikatsioonivahendiks, kuid varjata selle arhitektuuri. Paigaldage see kindlale fassaadile või akende ette, teades, et valmis lahendus on nähtavate kaabliteta ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Meediumivõngu fassaadi LED-ekraan

Muljetavaldav paindlikkus

Meediumivõrk võib muuta mis tahes hoonefassaad dünaamiliseks kommunikatsioonivahendiks, kuid mitte varjata selle arhitektuuri. Paigaldage see kindlale fassaadile või akende ette, teades, et valmis lahendus ei sisalda nähtavat kaablit ja tagab puhta, pool läbipaistva vaatamise kogemuse hoone sees. Roostevaba teras, tekstiililaadne võrgusilm annab tänapäevase, linnaosaga samas õhukese profiiliga disaini & ndash; vähem kui ühe tolli sügav & ndash; pakub elegantset ja rafineeritud struktuurilist välimust.

Omadused

Muljetavaldav paindlikkus:
MediaMesh on kootud selliselt, et võimaldab õhukesed, horisontaalsed ERALED-LED profiilid paigutada võrgusilma kohandatud vertikaalsete intervallidega. See võimaldab tasakaalustada läbipaistvust ja ekraanilahendusi projektidevaheliste projektide alusel.

Erakordne pildikvaliteet:
See MediaMeshi elektroonika on kuni 60 protsenti heledam kui eelmised versioonid. Lisaks on tootel erakordselt sügav värvipalett (1,07 miljardit värvi) ja suurepärane liikumisandur (3800 Hertz skannimiskiirus).

Ebaühtlane potentsiaal:
Meie juhtimissüsteemi kaudu saavad MediaMeshi omanikud graafika, animatsioonide, videoklippide ja isegi reaalajas andmevoogude esitluse ajakava (uudised, varud, hinded ja statistika) esitada. Live video on võimalik ka ERALED-pildiprotsessoriga.

Täielik integratsioon:
Paljudel rühmadel on mitu ERALED kuvarist nii oma hoonetes kui ka väljaspool. Oleme ainus ettevõte, kellel on kogemused ja tehnoloogia, et ühendada need kuvarid ühtseks ühtseks kommunikatsiooni- ja meelelahutussüsteemiks. Ühtsest juhtimissüsteemist saavad kasutajad hallata ja juhtida kõiki kuvasid kogu oma vara & ndash; või omadused.

Päeva- ja ööajalugu:
Mida heledav, seda parem on päevaajal, aga õhtul ja üleöö tunni ületähedad kuvarid võivad kiiresti meelitada kohalike koodeksit rakendavate ametnike tähelepanu. ERALED pakub fotoelemendi valikut, mis mõõdab ümbritseva valgustuse tingimusi ja automaatselt ekraani heledust. Ekraani heledust saab reguleerida ka ajastatud või käsitsi reguleerimisega.

Hot Tags: meediavõrgu fassaadi LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like