Rendisageduse LED-ekraan

Rendisageduse LED-ekraan

Rendiarvestuse LED-ekraan Ainulaadsete, dünaamiliste sündmuste loomine algab suurepärase nägemusega. Rental LED ekraan on üks kõige kiiremini kasvavaid piirkondi elavatel tootmis- ja sündmuste tööstuses. ERALEDi uudne ja loov projekteeritud siseruumide ja välireklaamide LED-ekraan võib aidata ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Rendisageduse LED-ekraan

Unikaalsete, dünaamiliste sündmuste loomine algab hea nägemusega. Rental LED ekraan on üks kõige kiiremini kasvavaid piirkondi elavatel tootmis- ja sündmuste tööstuses. ERALEDi uuenduslikud ja loovad sisustus- ja välireklaamide LED-videoprojektorid võivad aidata tõsta teie sündmust järgmisele tasemele. Rental LED-ekraanit saab kasutada rohkem kui lihtsalt kontserdi- ja muusikaürituste seadetes. Paljud korporatiivfirmad pöörduvad rentimise LED-ekraanide jaoks messikabiinide, korporatiivsete ürituste ja kogunemiste, samuti live telesaadete ja tapings.
Rental LED-ekraani integreerimine teie sündmuse praegusteks kujundusteks või algusest peale saate teid luua, on meil igakülgne lähenemisviis, et tagada LED-videoseinte rentimise kõrgeim kvaliteet ja sujuv täitmine algusest lõpuni. Me mõistame, et meelelahutusettevõte ja meie kogu maailmas on 24/7 tugisüsteem alati saadaval.


Rental LED-ekraani lahendused

* Kerge ja lihtne paigaldada ja lahti võtta
* Sulamiidist valmistatud survevalu on õhuke, kerge, deformatsiooniabi ja lihtne transportida.
* Kõrge eraldusvõime ja pikslite tihedus, ühtlane värv ja kõrge kontrastsuse suhe, et saada atraktiivne video efekt.
* Lamedad ja õmblusteta konstruktsioonid
* Toetab signaali voolu juhuslikult, vastab erinevatele massiividele ja panustab selleks, et luua erinevaid pildiefekte.
* Sisaldab professionaalset videoprotsessorit, mis toetab signaali vorminguid nagu AV, DP, VGA, DVI, YPBPR, HDMI, SDI jne.
* Hea veetemperatuuri mõju IP65 sissetulekukaitsega, mida kasutatakse välirelva kasutamisel.
* Toetab heleduse reguleerimist ja valge tasakaalu kohandatud reguleerimist 256 tasemel, mis võimaldab kombineerida erinevate ekraanipartiide kasutamist.
* Varustus kõikide lendude juhtumitega, mida on mugav hoida ja transportida, samuti ekraanide hea kaitse.LED-ekraanide laenutusprogrammid

Laialdaselt kasutatav laenutus, laulu- ja tantsupidu, igasugused konverentsi-, näitus-, spordi-, teatri-, auditoorium, konverentsisaal, mitmefunktsionaalne saal, konverentsisaal, saal, diskoteegid, mahaarvamine, hiqh-qrade meelelahutus disko.

Hot Tags: rentimisjärgne LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like