Stadium Video Display

Stadium Video Display

Staadion Videovalikku nimetatakse ka spordivideokuvaks. Saadaval pikslite samm on 2 mm-10 mm piksli pikkus sõltuvalt eraldusvõime nõudest. Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu maht on ka palju suurem kui teised tooted. Kui ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Staadion Videovalikku nimetatakse ka spordivideokuvaks. Saadaval pikslite samm on 2 mm-10 mm piksli pikkus sõltuvalt eraldusvõime nõudest. Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu maht on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Selleks, et maksimeerida oma investeeringuid staadioni videomontaažis, on tõesti tasuline varustada renditavate seadmetega ja valida väiksema pikslimudeli, nagu näiteks 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm piksliline pigi Stadium Video displei. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist võite kasutada meie Stadium Video kuvarit rendikuvana või muul eesmärgil. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Peale selle on meie Stadium Video kuvaril eeliseks Ultra slim ja kerge, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab monteerimis- ja transportimiskulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:

4.jpg

1, vedrustuse struktuur, mis ripub koha keskosas ja on varustatud tõsteseadmega.

2, montaaži struktuur, kogu kanal struktuuri saab kokku monteerida ja lahti lihtsalt, see on aja kokkuhoid, tööjõu säästmise ja transpordi kokkuhoid.

3, mustriline pleegitamine, mustade või mustade joonte servade ja nurkade ala, vaatamise efekt on parem.

4, Dünaamiline, võrreldes originaalse valguskastiga, on neli trapetsiaalset ala kullatud reklaamitsooni muudetud digitaalsele reklaamplaadile, saate sisu on juhuslik ja tegevuse sissetulek on rikkalikum.

5, "3 ups" disain, kõrge värskendusega (3000 HZ), kõrge kontrastsusega (2000: 1) ja kõrge halli tasemega (65536)

6, ühilduv mitmesuguste meediumiseadmetega ja toetab PAL / NTSC vormingut, CVBS, S - VIDEO, VGA, DVI (HD / SD / PC), HDMI (HDCP / SD / HD / PC), YPbPr, SDI / HD / 3 G) signaal.

7, suure töökindlusega, arvestades elada televiisori suure töökindluse süsteemi nõudmisi, kavandasime topeltarvutite varukoopiate tegemise (valikuline), kahekordse saatmiskaardi varukoopiad (valikuline), kahekordse vastuvõtmise kaartide varukoopiad (valikuline), kahekordse Etherneti portide varukoopiad (valikuline) ja võrgu veamäära avastamise funktsioon.

5.jpg

Tähelepanu:

Põhiekraan: (ruutala) Live show, lähivõttevaated, taasesitus, konkurentsiteabe edastamine, reklaam ja muud lülitusvormid.

Sekundaarne ekraan: (trapetsiaalne ala) Peamiselt reklaamimiseks, võib ka kombineerida tervele ekraanile koos peaväljakuvaga.

Silindriline ekraan: üldiselt kasutatakse reklaami, tekstisignaalide jne jaoks, võib kasutada loopi taasesituseks ja partitsioonide esitamiseks.

6 (001) .jpg

Teised:

ERALED'i aeg ja hindamissüsteem on portatiivse teabe edastamise süsteem, mida kasutatakse igasuguste pallimängude puhul. Kohtuniku kohtunik või asjaomased töötajad kasutavad süsteemi, kontrollivad mängu rütmi ja koguvad statistilisi andmeid ning töötulemused kuvatakse LED-ekraanil. Süsteem võib automaatselt saada kohtuniku ja konkurentsianalüüsi statistilisi andmeid.

Staadionil olev aiapaneel on selline ebatavaline suhe LED-ekraaniga nagu 50: 1, 100: 1200: 1 või 300: 1, on tavapärase suhte kontrollsüsteemi ülikond ebasoodne 4: 3 või 16 : 9. Meie teadus- ja arendustegevuse meeskond on pühendanud spetsialiseeritud juhtimissüsteemile, et üks arvuti kontrollib LED-ekraani 320 meetri pikkusega ja 1 meetri kõrgusega. Kasutajad peavad tegema ainult video või pilte vastavalt tegelikule suurusele ja ei pea video või pilte lõikama, et vältida sünkroonimisprobleemi, vähendada töökoormust ja suurendada kuvari ekraani visuaalset efekti. 320-meetrise laiusega LED-ekraanil võime kasutada rohkem arvuteid. Teoreetiliselt saab juhtimissüsteem realiseerida lõpmatu pikslite kuvamise.

Hot Tags: staadion videovalve, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like