Spordirajatiste perimeetri näidik

Spordirajatiste perimeetri näidik

ERA seeria Outdoor Stadium Perimeter LED-ekraan pakub lahendusi spordirakendustele nagu korvpalli areen, jalgpalli staadion, tenniseväljak ja bassein jne. Kergem ja õhem kui kunagi varem Uus disainitud kapp on ainult 120mm paksus, mis on palju väiksem kui vana üks ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Otseülekande standardidSelle perimeetri parooli värskendamise kiirus jõuab 3840 Hz-ni, see võimaldab kiirelt kaameral jäädvustada ekraani HD-kujutise, ilma et see tooks esile õhurüttena skaneerivat rida, rahuldades teleülekannete vajadusi ja elada aeglaselt HD-taasesitust.
Reguleeritav nurk


Tagamaks ekraani parema vaatenurga tagamist, on kappi võimalik paigutada vabalt seitsme kraadi (0 °, 5 °, 10 °, 15 °, 20 °, 25 °, 30 °) külge ja teleskoopseadmete abil.Inimpõhine disain, mis aitab mängijal turvaliselt hoidaSee pehme kummiga peegelkaamera maski ja kappi ülaosas võib kõik need kaitsed tõhusalt takistada mängijate vigastamist juhuslike kokkupõrgete tõttu.Varuväljapääs
Igal kappide rida on varustatud avariiväljapääsudega ning mängija või publik saab hõlpsasti juhtida mis tahes tekkiva olukorra korral.

Kabinetti ohutus disain

Pehme kummist kate, mis kaitseb LED-lambid palli või mängija poolt.

Kapp Top pehmendus, mis kaitseb mängijaid Vigastuse eest.
Kabiinivaate nurk on reguleeritav

Kabiinivaate nurka saab paindlikult reguleerida (65 ° - 75 ° - 90 ° ), mis suurendab vaatajate nähtavust.


Kiire kokkupanek

2 korpuse ühendamiseks üksteisega võtab ainult 8 sekundit.

Viga jälgimise süsteem

See funktsioon muudab probleemide võtmise protsessi tõhusamaks ja lihtsamaks, mis võib ka ekraani ebatavalist toimimist õigeaegselt tuvastada.Lai kuva vaatenurk

SMD-tehnoloogia pakub võimalikku ekraani vaatenurka 140 kraadi nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.


4 "kõrge" jõudlus

Kõrge heledus: ≥8000nits

Kõrge värskendussagedus: 3840Hz

High Gray skaleering: 65536 taset

Kõrge kontrast: 4000: 1


Toide ja signaalide koondamine tagab, et ekraan töötab pidevalt, kui see on õhu käes. IP 65 sisselaskekaitse, täiesti veekindel, tolmu ja põrutuskindel.

Täpne kalibreerimise tehnoloogia


Punktkõikekromaatiline korrektsioon: iga dioodi värvi korrigeerimine, mis vähendab värvide erinevusi erinevate dioodide partiide vahel.

Väga kohandatavTa kasutab eriotstarbelistele klientidele kohandatud lahendust, et luua ekraan, mis on staadionil täiesti töökorras.


1.jpg

Perimeeter LED-ekraan Tehniline parameeter

2017-09-30_162852.png


1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg


5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg


Hot Tags: spordi staadioni ümbermõõt, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like