Spordi tulemustabel

ERALED Spordi tulemustabelit kasutatakse laialdaselt erinevate spordialade jaoks nagu: jalgpalli tulemustabel, korvpalli tulemustabel, pesapalli tulemustabel, pehmevõistlussaadete tabel, jäähoki tulemustabel, jalgpalli tulemustabel, tennise tulemustabel, vooru tulemustabel, võrkpalli tulemustabel, meistrivõistluste tulemustabel ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Spordi tulemustabel

ERALED Sports Scoreboardit kasutatakse laialdaselt erinevate spordialade jaoks, nagu: jalgpalli tulemustabel, korvpallide tulemustabel, pesapalli tulemustabel, pehmevõistlusstabiilsus, hokike tulemustabel, jalgpalli tulemustabel, tennise tulemustabel, raja väljavaade tulemustabel, võrkpalli tulemustabel, maadlus tulemustabel, kerimisliikumise tulemustabel, motoorset spordi tabel, kriket Tulemustabel, Lacrosse tulemustabel, Pari-mutuel tulemustabel, Rodeo tulemustabel, skvashi tulemustabel, Natatorium tulemustabel jne.

ERALED Sports Scoreboard on teie spordivaldkonnale sobivaim hindamissüsteem ja kui teie hinde vajadused arenevad, muudavad meie integreeritud süsteemid selle sujuvaks, et lisada oma ideid täpselt samaaegselt.

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu maht on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Selleks et maksimeerida oma investeeringut spordi tulemustabelisse, on tõesti väärt varustada rentimisega seotud varustus ja valida väiksem pikslimudel, nagu näiteks 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm piksliline samm Spordi tulemustabel. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist võite kasutada meie Spordi tulemustabelit rendikuvana või muul otstarbel. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Pealegi on meie spordi tulemustabelil eeliseks Ultra slim ja kerge, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab monteerimise ja transportimise kulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:

Spordi tulemustabel on meie toodete üks kõige kõrgemaid rakendusi, mida nimetatakse ka spordi LED-ekraaniks. Saadaval on pikslite samm 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm ja 3 mm piksliline samm olenevalt eraldusvõime nõudest. Kõige kuumim müüdava spordi tulemustabeli mudel on energiasäästlik P10mm koos 1/2 skannimismeetodiga, kõrge värske sagedusjuhtimise IC, kõrge heledusega kullavõru LED-lambid, pehme pealmine kate ja pehme mask mängija kaitsmiseks, reguleeritavate nurkade seadistamine jalgade reguleerimiseks vaatamiseks nurk, veekindel PLC võimsus jaotuskaabel, topeltvõimsus ja andmeside varukoopia jne. Samal ajal pääsevad vanad tavapärased P12mm, P16mm ja P20mm turud samm-sammult välja, kuna kliendil on vaja kõrgema ja kõrgema eraldusvõimega pildikvaliteeti. Peale selle peab spordi tulemustabel olema võimeline kasutama renditud LED-ekraanina või püsiväärtusega LED-ekraanina, et luua rohkem reklaami või rentida tulusid, kuna paljude spordistaadionide jaoks on igal aastal vaid vähe spordivõistlusi. Mis tähendab, et spordi tulemustabel kasutab staadionil väga piiratud aja jooksul, mis võib olla vähem kui 10-20 päeva aastas. Nii et aja jooksul, kus spordiüritusel pole ühtegi spordiüritust, peaks ka spordi tulemustabel olema võimeline kasutama liikuvas rendikasutuses, fikseeritud paigalduskasutuses jne.

Igapäevased tuhanded spordimängud (nt jalgpallimäng, korvpallimäng, pesapalli mäng, pehmejõu mäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, tennise mäng, rööbastee välja mäng, võrkpallimäng, maadlusmäng, kallimis mäng, mootorratta mäng, kriket mäng, Lacrosse mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, Squash mäng, Natatorium mäng jne) mängitakse kogu maailmas. ERALED on parim tootja, kes toob spordimängude fännidele üle kogu maailma parimad mängukogemuse kogemused. Meie spordi tulemustabel on laias valikus, mis näitab üksikasju selgelt, kui spordi tulemustabel toob mängu ellu, andes fännidele teavet ja meelelahutust, mida nad ihkavad.

Spordi- ja kommertsreklaami kombinatsiooni võib leida 19. sajandi lõpust. Reklaam Meedia areneb sportlaste spordi tulemustabelist. Spetsiaalset tulemustabelit kasutatakse spetsiaalse reklaamivahendina üldiselt hiiglaslikus gümnaasiumis, nagu jalgpallistaadion, korvpalli staadion, pesapalli staadion, pehmejalgade staadion, jäähoki staadion, jalgpalli staadion jne, kus on täis massiüritusi. Seega on spordi tulemustabeli paigutamine kulutõhus. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga. Media, spordi tulemustabel on palju atraktiivsem ja võib näidata palju rohkem reklaami teavet ja see võib olla tsükliline kasutamine, mis muudab selle spordiala sponsoritele absoluutselt esimeseks valikuks.


Hot Tags: spordi tulemustabel, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like