Perimeetri LED-ekraan

ERALED humanistlik, sportlane kaitstud spordi staadion Perimeter LED-ekraan on meie toodete kõige lahedam rakendus, mida kasutatakse laialdaselt erinevate spordivõistluste jaoks nagu: jalgpallikoosolek, korvpallimatš, pesapalli mäng, pehmkallmäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, Tennisevõistlus, vooru vooru vaste, võrkpallimatš, maadlusmäng, vöörivõistlus, mootorispordi mäng, kriketikomplekt, Lacrosse'i mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, skvoši vaste, Natatorium matš jne. Lisaks sellele on ERALED Sports Stadium Perimeter LED-ekraan saadaval ka fikseeritud ja rendiautomaatides ning realiseerib kõige multifunktsionaalse mitmeotstarbelise kasutamise eesmärgil.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Spordirajoon Perimeter LED ekraan

Series-SP-Feature.jpg

vuepix-sports-columbian-staadion-710x375.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Perimeetri LED-ekraan

ERALED Perimeter LED displei nimetatakse ka Stadium Perimeter LED-ekraaniks, Sports Perimeter LED-ekraan, mis sisaldab peamiselt jalgpalli Perimeter LED-ekraan, korvpall Perimeter LED-ekraan. Meie humanistlik, sportlane kaitstud spordirajatis Perimeter LED-ekraan on üks meie toodete kõrgeimast rakendusest, mida kasutatakse laialdaselt erinevate spordivõistluste jaoks: jalgpallikoosolek, korvpallimatš, pesapalli mäng, pehmkallmäng, jäähoki mäng, jalgpallimatš, Tennisevõistlus, vooru vooru vaste, võrkpallimatš, maadlusmäng, vöörivõistlus, mootorispordi mäng, kriketikomplekt, Lacrosse'i mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, skvoši vaste, Natatorium matš jne. Lisaks sellele on ERALED Sports Stadium Perimeter LED-ekraan saadaval ka fikseeritud ja rendiautomaatides ning realiseerib kõige multifunktsionaalse mitmeotstarbelise kasutamise eesmärgil.


4.jpg

Suurima spordirajatiste perimeetri LED-ekraani tüüpiline pikkus on 100-300 meetrit olenevalt spordiaja staadioni suurusest, vahepeal kõige tüüpilisem kõrgus on rohkem või vähem 0,8 meetrit-1,28 meetrit. Saadaval on pikslite samm 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm ja 3 mm piksliline samm sõltuvalt eraldusvõime nõudest. Kõige kuumim müüdava spordi-staadioni perimeetri LED-kuvari mudel on energiasäästlik P10mm koos 1/2 skaneerimismeetodiga, kõrge värske sagedusega sõidu IC, kõrge heledusega kullavõidud LED-lambid, pehme pealmine kate ja pehme mask mängija kaitsmiseks, reguleeritavate nurkade jaoks vaatenurga reguleerimine, veekindel PLC võimsus jaotuskaabel, topeltvõimsus ja andmeside varukoopia jne. Samal ajal pääsevad vanad tavapärased P12mm, P16mm ja P20mm turult sammhaaval samm-sammult, kuna kliendil on vaja suuremat ja kõrgemal resolutsioonil pildikvaliteeti parandada . Peale selle peab spordirajatiste perimeetri LED-ekraanil olema võimalik kasutada renditud LED-ekraanina või fikseeritud paigaldusega LED-ekraanil, et luua rohkem reklaami või rentida tulusid, kuna paljude spordistaadionide jaoks on igal aastal vaid vähe spordivõistlusi. Mis tähendab, et spordi staadioni perimeetri LED-ekraan on lihtsalt staadionil väga piiratud aja jooksul kasutusel, mis võib olla vähem kui 10-20 päeva aastas. Nii et spordiürituste toimumise ajal peaks spordi staadionil oleval LED-ekraanil olema võimalus kasutada liikuvas rendikasutuses, fikseeritud paigalduskasutuses jne.

Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu summa on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Selleks, et maksimeerida oma investeeringuid spordi-staadioni perimeetri LED-ekraanile, on tõesti tasuline varustada rentimisega seotud varustus ja valida väiksem piksli mudel, nagu näiteks 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm piksliline spordi staadioni perimeeter LED ekraan. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist võite meie spordiaadioni perimeetri LED-ekraani kasutada rendikuvana või muul otstarbel. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Pealegi on meie Sports Stadium Perimeter LED-ekraanil eeliseks Ultra slim ja kergekaaluline, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab monteerimise ja demonteerimise kulud ; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:


Dual Data & Power kuum backup süsteem parandab stabiilsust:

Kahekordse andmeside ja võimsusega varukoopiate süsteem, et vältida mängu käigus tekkivaid kommunikatsiooniriske; kindlustades turvalisema ja stabiilsema töö. Andmete ja toitesüsteemi kahekordne varukoopia kujundamine, kui praegune andmete ja toitesüsteem laguneb, hakkavad automaatselt alustama kuuma varuteabe ja elektrisüsteemi, et tagada ekraani stabiilne töökindlus, usaldusväärne ja muretu;

Lai taotlus ja lühike ROI :

Lihtne paigaldus, mugavad juhtimis- ja hooldusfunktsioonid, ERALED perimeter säästab reklaamijatele palju rohkem kulusid; Inim-orienteeritud disain võib kaitsta mängijaid 360 ° ulatuses. See on laialdaselt tunnustatud mitmetes maailmaklassi üritustes, nagu jalgpallikoondis, korvpallimatš, pesapalli mäng, pehmkompompall, hokimäng, jalgpallimäng, tennisevõistkond, vooru vooru vaste, võrkpallimatš, maadlusmäng, võistlusmäng, mootorispordi mäng, kriket mängu, Lacrosse'i mängu, Pari-mutuel mängu, Rodeo mängu, Squashi mängu, Natatorium matš jne. Pealegi on ERALED perimeetri LED-ekraan saadaval ka fikseeritud ja rendipaigalduses ning see realiseerib kõige multifunktsionaalse mitmeotstarbelise kasutamise eesmärgil.

ERALED Sports Stadium Perimeter LED-ekraan näitab pidevalt reklaamsõnumeid Sport Stadium Perimeter LED-ekraanil kogu spordi staadioni ümbermõõt. Meie Spordi Stadium Perimeter LED-ekraan jalgpalli, korvpallistaadionide jaoks on mugav paigaldada ja lahti võtta. Välise signaali ja pistikupesadega meie Sports Stadium Perimeter LED-ekraan sisaldab ka blokeerivaid süsteeme.

Õnnetusjuhtumiteta:

Esiosa, et kaitsta sportlasi vigastuste eest; Ülemine osa spetsiaalse mängijaga kaitstud pehme padi disainiga: spetsiaalne pehme padi disain, isegi välise ründe abil, võib kaitsta mängija ohutust. Nurgeline LED-konfiguratsioon kallutatud jala süsteemiga mitmete seadistustsenaariumide jaoks, saavutades täiusliku tasakaalu elavate sihtrühmade ja saadete kaamera vahel. Mitmekordne kasutamine nii perimeetrisüsteemis kui ka kommertskuvaril, kui see on virnastatud.

Kõrgresolutsiooniga:

Kõrge eraldusvõimega täiuslik kuva jõudlus, uue põlvkonna UHD LED-ekraanitehnoloogia, pikslite samm on nii väike kui 3mm, mis on maailma väikseim pikslivälja pinnaga veekindel spordi-staadioni perimeeter LED-ekraan.

EMC, TUV-EMC heakskiit:

Täielikult vastab UEFA staadioni standardnõuetele, TUV-EMC sertifitseeritud, laialdaselt kasutatav üks viiest tipptasemel jalgpalliliigast

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus :

Stadium LED-ekraan vajab väga suurt värsket sagedust, kuna see 4800: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 4800HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon ja ideaalis live sündmuste ringhääling.

16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust. LED-ekraani staadioni vaatamiskaugus on tavaliselt palju väiksem kui suur fikseeritud alaline paigaldus LED-ekraan. Nii et vaatamise kauguse ja videokvaliteedi parandamise ainus viis parandab Stadium LED-ekraani resolutsiooni ja lepingut, sagedust ja halli klassi.

60% Energiasääst :

Energiasäästu staadion LED-ekraan kasutab vähem elektrit, vähem õli, vähem kulutatud raha, vähem operatsioonitasu ja suurem kasum, lühem ROI-aeg. Energiasääst tähendab ka vähese energiatarbimise, madalat soojusenergia tootmist, palju pikemat eluiga, pika eluea kõrge heledust ja väikese rikke piksleid.

Esimese klassi LED-kiip :

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus :

9000 nitsi heleduse suutlikkus, mis loob ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge pildi kvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et tagada, et meelitate rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse. Spordistaadri Perimeter LED-ekraani rakendus, millel on kõrge heledus, lai vaatenurk ja suurepärane videokvaliteet, on spetsiaalselt välja töötatud suurepärase jõudluse saavutamiseks suurtel spordialadel. Äärmiselt vastupidav ja uued ohutusfunktsioonid võimaldavad ERALEDi spordistaadri Perimeter LED-ekraanil tunduda kõige kuulsamate spordialade maailmas. See state-of-the-art Sports Stadium Perimeter LED-ekraanil on ka modulaarne, kergekaaluline disain ja reguleeritav alus, mis muudab selle veelgi paindlikumaks.

Lihtne paigaldamine, kasutamine, hooldus ja kergesti transporditav:

Spetsiaalne kiire lukustuskonstruktsioon garanteerib kiire ja lihtne paigaldamise, vajab ainult üks kappi paigaldamiseks 20 sekundit. Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese. Kergesti transporditava ekraani süsteem kiire ja hõlpsa seadistusega;

Kõrge täpsus:

Pärast kompaktset CNC-protseduuri töödeldav õmblusteta lõikamine võimaldab suure täpsusega valatud kangaga saavutada kogu ekraani kõrge tasasuse ja sujuvuse.

Reguleeritav kappi nurk:

0-30 ° reguleeritav kappi nurk, et tagada televiisori kaamera ja vaatajaskonna vaatajate võimalikult suur vaatluskoht.

Spordidadioni perimeeter LED-ekraani projekti fotod ja struktuuri tutvustamine

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

8 (001) .jpg

9 (001) .jpg

10 (001) .jpg

11 (001) .jpg

Muud unikaalsed kujundused:

Kiire jahutamine: suurepärane soojuspaisumisvõime, et kaitsta mooduli ahelat

Häireteta sekkumine: spetsiaalne elektromagnetiliste häirete funktsioon

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.

Kokkupõrke takistus ja pehmed louvers disain, kaitsta sportlasi krahhist

Unikaalne alusraami disain, mis takistab tõhusalt vee akumulatsiooni ekraanil

Väga laia vaatenurk 160 °, mis tagab erakordse pildikvaliteedi igas olukorras.

Sõltumatu maapinna tugistruktuur, stabiilsem kui te arvate: Reguleeritav sõltumatu maapinna tugistruktuur, isegi välimine rünnak, ei ole endiselt mingit probleemi.

Tagumine teenindus 30 sekundi jooksul, kiirem ja mugavam: selleks kulub ainult üks moodul tagaistest 30 sekundit, lihtne ja lihtne.

Modulaarne disain, lihtne hooldus: Modulaarne moodul ja kapi raam lihtsustavad keerukat juhtmestikku, tagavad kiire hoolduse, moodustades ühe mooduli väga lühikese aja jooksul.

Tugev stabiilsus ja usaldusväärsus

Täpne täpsus kalibreerimine

Kõrge kaitsetase

Super Slim: 30% peenem kui tavaline alumiiniumkapp

Super kerge: 40% kergem kui tavaline alumiiniumkapp

Sport Stadium Perimeter LED displei Tehniline parameeter

Piksli pigi (mm)

LED tüüp

Skannimismeetod (1 / X)

Piksli tihedus
: Pikslid / ㎡

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

Värske sagedus (hz)

Heledus: nits

Energiatarve
: W / ㎡

3.34

1921

24

89641

96 x 48

320 x 160

960 x 960

3840

5000

700

4

1921

8

62500

64 × 32

256 × 128

1024 × 768

3840

6000

700

4

1921

10

62500

80 x 40

320 x 160

960 x 960

3840

4500

650

5

2727

8

40000

64 × 32

320 x 160

960 x 960

3840

6000

650

6

3535

8

27777

32 × 32

192 × 192

960 x 960

3840

6000

650

6

2727

8

27777

32 × 32

192 × 192

960 x 960

3840

6000

650

6,67

3535

6

22497

48 × 24

320 x 160

960 x 960

3840

5000

650

8

3535

4

15625

32 × 16

256 × 128

1024 × 768

3840

6000

650

8

3535

5

15625

40 × 20

320 x 160

960 x 960

3840

4500

600

10

3535

2

10000

32 × 16

320 x 160

960 x 960

3840

6500

700

10

3535

4

10000

32 × 16

320 x 160

960 x 960

3840

4000

500
1 omadused.jpg


3 StormTest.jpg


Igapäevased tuhanded spordimängud (nt jalgpallimängud, korvpallimängud, pesapalli mäng, pehmejõu mäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, tennise mäng, rööbastee mäng, võrkpallimäng, maadlusmäng, kallimis mäng, mootorispordi mäng, kriket mäng, Lacrosse mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, Squash mäng, Natatorium mäng jne) mängitakse kogu maailmas. ERALED on parim tootja, kes toob spordimängude fännidele üle kogu maailma parimad mängukogemuse kogemused. Meie spordi-staadioni perimeter-LED-ekraan on laias valikus, mis näitab üksikasju selgesti, samal ajal kui Sports Stadium Perimeter LED-ekraan toob mängu ellu, andes fännidele teavet ja meelelahutust, mida nad ihkavad.

Spordi- ja kommertsreklaami kombinatsiooni võib leida 19. sajandi lõpust. Reklaami meedia areneb sportlaste poolt Sport Stadium Perimeter LED-ekraanile. Spordistaadioni Perimeter LED-ekraani kui spetsiifilist reklaamimaterjali kasutatakse üldjuhul hiiglaslikus gümnaasiumis, nagu jalgpallistaadion, korvpalli staadion, pesapalli staadion, pehmejalgade staadion, jäähoki staadion, jalgpalli staadion jne, kus on täis massiüritusi. Niisiis, spordirajatiste Perimeter LED-ekraan on kulutõhus. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga. Meedia, spordi staadion Perimeter LED-ekraan on palju atraktiivsem ja võib näidata palju rohkem reklaami teavet ja see võib olla tsükliline kasutamine, mis muudab selle spordiala sponsoritele absoluutselt esimeseks valikuks.


Sportlaste LED-ekraan

Otseülekande juhtumid

Sportlik staatuse lint LED ekraan

juhtudel

Football Stadium LED display4537.jpgHot Tags: perimeter LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like