LED Bänneri kuva

LED Bänneri displei LED Bänneri displei nimetatakse ka LED-riba kuvaks, LED-lindi ekraaniks, LED-lintplaadiks, mida kasutatakse laialdaselt erinevate spordiaastaadionide jaoks nagu jalgpallistaadion, korvpalli staadion, pesapallistaadion, Softball staadion, Hockey staadion, jalgpallistaadion, tenniseväljak , Raja väljad ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED Bänneri kuva

LED Bänneri disainit nimetatakse ka LED-lindi kuvamiseks, LED-lindi ekraaniks, LED-lintplaadiks, mida kasutatakse laialdaselt erinevate spordiaastaadionide jaoks: jalgpallistaadion, korvpalli staadion, jalgpallistaadion, pehmejälgi staadion, jalgpallistaadion, jalgpallistaadion, tenniseväljak Staadion, Volleyballi staadion, Maadluse staadion, Curlingi staadion, Motospordi staadion, Cricket'i staadion, Lacrosse'i staadion, Pari-mutuel staadion, Rodeo staadion, Skvoši staadion, Natatoriumi staadion jne.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ERALED LED Bänneri kuva

ERALED LED Banner disain on spetsiaalselt välja töötatud staadionide ja muude välistingimustes kasutatavate kohtade ainulaadsete nõuete täitmiseks. ERALED LED Banner displeireklaami kuvamiseks reklaame, animatsioone, tutvustusi, hindeid või statistikat pakuvad erksat ja ühtset kujutist, mis süttib mängu päeva kogemust.

Selle ülimalt õhuke ja kohandatav ekraan disain mahutab isegi kumerad ja 360 ° paigaldus, tagades paindliku toote täiuslik lõpptsoonide, kõrvuti, ümbritsev staadioni, väljakute, kokkutulekud, staadion välisilme või muid lineaarseid rakendusi. Kerge hoolduse jaoks saadaval nii esi- kui ka ülemises suunas.

Omadused

Võimaldab kõverat kuva, 360-kraadise näidiku ja mis tahes muud ebatavalist kujundust.

Pakub lugematuid sisuvõimalusi - reklaame, tutvustusi, rahvahulgaga seotud juhiseid, interaktiivseid tekstisõnumeid, reaalajas saadetavaid tulemusi ja statistikat.

Kerge, kergekaaluline disain kaitseb ventilaatorit ja suurendab staadioni üldpilti.

Mugav ülevalpääsuvõimalus võimaldab teenindada lennult ja kaotada liftide kulutused ja probleemid.

Järgmise põlvkonna Nichia® LED-id säilitavad säravaid ja ühesuguseid värve.

Suure kontrastsusega disain pakub sügavamat musta värvi, kasutades kontrastsust suurendavaid louvreid ja moodulit.

Ilmastikukindlad moodulid pakuvad 360 ° ilmastiku kaitset tihendatud moodulite ja ühendustega.

Adaptiivse kapi paigaldamine kõrvaldab kujutise õmblused.

LED Bänneri kuvarile maksimaalse investeeringu tegemiseks on tõepoolest väärt varustada rentimisega seotud varustus ja valida väiksem pikslimudel, nagu näiteks 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm piksli pikk LED Banner ekraan. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist LED Bänneri kuvarit kasutada rendikuvana või muul otstarbel. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Lisaks sellele on meie LED Bänneril ka eelis Ultra slim ja kergekaaluline, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab monteeritavate lahtiühendamise ja transportimise kulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriist tasuta hooldus jne

KKK :

Mis LED-valgustid brändi valida LED-ekraani ostmisel?

LED-id on kindlasti LED-videovalvete puhul kõige olulisemad kvaliteedikriteeriumid. Nad määravad ekraani pildikvaliteedi ja on määrava tähtsusega, et määrata kindlaks, kuidas pildi kvaliteet säilitatakse aja jooksul. Valgusdioodide kvaliteediomadused on väga mitmekesised ja siin kehtib maksimaalne: kõige kallim valik pole alati parim valik. Autotööstuse eeskuju näitamiseks: saate kindlasti ise spontaanselt välja tuua mitmesuguseid luksuslikke sedaaneid, kuid uute sõidukite valimisel ei pruugi neid üldiselt arvestada. Hind ja otstarve mängivad olulist rolli mudeli valitud otsuses. Ja ka luksuslikud sedaanid erinevad paljudel juhtudel, kuigi nad vastavad sageli kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

LEDi kvaliteet sõltub peamiselt kasutatud kiibist. See määrab LED-i kasutusaja ja selle, kuidas LED-i valgustuse käitumine aja jooksul muutub. LED-kiipide tootjad on järgmised:

● Nichia (Jaapan)

● Cree (USA)

● AXT (USA)

● Epistar (Taiwan)

● Silan (Hiina)

Tänapäeva turul valitsev arvamus on see, et Nichia poolt toodetud LED-id on parimad LED-videovalve jaoks. Kuid need on ka vaieldamatult kõige kallimad LED-id turul suure varjundiga. Valgusdioodide hind erineb keskmiselt vähem kui ühest centist ühe LED-i kohta kuni 15 senti või rohkem, olenevalt LED-tüübist (RGB LED-id koos kolme kiibiga ühes korpuses on sageli kallimad). Tootmises võib tekkida ulatuslik hinnaerinevus, sõltuvalt kasutatud LED-ist.

Kõige olulisem tegur LED-ekraani ostmiseks ja LED-ide valiku kindlaksmääramiseks on:

● Heledus: LED-de heledust mõõdetakse mcd-des (milli-candela). Mida kõrgem on heledus, seda parem. Te saate ekraani käivitada madalama heledusega, suurendades seeläbi kasutusaega või suurendades nähtavust päevas, mil päike paistab.

● Elektrostaatiline vooluhulk (ESD): mitmesuguste tootjate toodetud LED-kiibid eristavad end erineval määral elektrostaatilise laenguga (näiteks kokkupuutel). Elektrostaatilisi heitmeid põhjustavad kuvariprobleemid saab ära hoida, rakendades tootmisprotsessis ESD kaitsemeetmeid. Järgmised LED-kiibid, mis on loetletud, osutavad pingele, mida LED-id suudavad elektrostaatilise voolu korral vastu pidada:

● Cree: 2000V

● Nichia: 1000 V

● Taiwani LED-kiibid: 800V

● Hiina LED-kiibid: 200 ~ 800V

· Temperatuurivariatsioonide tundlikkus: halvad LED-kiibid võivad fade kiiremini, st nende tööiga võib lühendada, kui nad puutuvad kokku kõrgtemperatuuriliste erinevustega. Sõltuvalt riigist võivad suve- või talvekuudel temperatuurid olla väga kuumad või külmad. Selle tulemusena võib halva LED-i kvaliteet endaga kaasa tuua üldise ja kalli LED-ekraani enneaegse kadumise.

· Üldine teenindusaeg: LED-de üldine kasutusiga on sageli vahemikus 50 000 kuni 100 000 tundi. (100 000 tundi võrdub 10-aastase pideva kuvamise operatsiooniga täisvalgega, kui ei ole teisi tegureid, mis lühendaksid kasutusiga, näiteks kuumuse suurenemine ekraanikorpuses või LED-de kasutamine ülepinge korral, et tasakaalustada heleduse vähendamist.

· Heleduse vähendamine vananemise tõttu: allpool on tabel, mis näitab valgustuse vähenemist, mis tekib esimese 10 000 tunni jooksul: LED-heleduse vähendamine pärast esimest 10 000 tundi tootja poolt sorteeritud:


Nichia (Jaapan)

Cree (USA)

AXT (USA)

Silan (Hiina)

Epistar (Taiwan)

Punane LED

2,5%

Teadmata

Teadmata

Teadmata

28%

Roheline LED

2,50%

26%

8%

7%

28%

Sinine LED

2,50%

45%

8%

7%

28%

· Reklaamiekraanide puhul soovitame alati kasutada Silani LED-e või Cree LED-sid, mis on veidi odavamad kui Silani LED-id. LED-ekraanile mõeldud Nichia LED-d, mis on vähemalt kaks korda kallimad kui Silan LED-id, kasutatakse enamasti professionaalseks tööstusharuks, näiteks etappideks või televisiooniprogrammide jaoks, kus kvaliteet on kõrge heleduse ja pikema eluea tõttu, ja spetsialistid investeerivad suurema summa, et ekraani toimivus ja kvaliteet oleksid optimaalsed, kui mitte, siis kui nad ei tööta, ja glamuur on nende tööstusharude jaoks oluline. Reklaami ekraanid, mis asuvad väljaspool seda kvaliteeti, ei pea olema nii optimaalsed kui professionaalsed tööstusharud nagu etapid või televisiooniprogrammid, kuna ekraani peetakse investeeringuks, et lühendada investeeringutasuvust vähem kui üheks aastaks ja kasutada ekraani reklaamimiseks üle ajavahemik vähemalt 5 aastat kuni 8 aastat ja 5 kuni 7 aastat reklaamimist.

Kui investeerite Silan LED-sse, on esialgne investeering umbes 25% (Cree) kuni 50% (Nichia) väiksem kui Cree ja Nichia LED-ide investeerimine. Nii et Silani LEDide ROI-l on umbes üks aasta, olenevalt klientide portfellist, kellel on ekraani omanik, paigutuskoht ja reklaami hind. Kui reklaamijad soovivad oma tooteid ekraanil avaldada, on loomulikult kvaliteet oluline, kuid praktiliselt on äripinna müügihind ekraanil sama, kui kasutada Nichia või Silan või Cree LED-sid, kuna nad ei huvita eluiga ja heleduse erinevused Nichia, Silan või Cree LED-de vahel, nad lihtsalt tahavad näha ja reklaamida oma tooteid ja / või teenuseid ekraanil. Reklaamikliendite jaoks on oluline lahendus, kui see ei paista pikslituna, näevad nad seda plussina ja meelitavad rohkem reklaamijaid, sest mida parem on resolutsioon, seda suurem on reklaami mõju ja seda kõrgem on ettevõtte reputatsioon toode kuulutati. Nichia ja Cree LEDi puhul on ka ROI-d pooleteise ja poole võrra suurem võrreldes Silani LED-dega, mis on vähemalt kaks aastat.

Tavaliselt vajavad Silani ja Cree LED-i 100 000 tundi, et saavutada ligikaudu 40% kogu esialgse heleduse, Nichia vajab 100 000 tundi, et jõuda 60% -ni oma esialgsest heledusest. Seda seetõttu, et kasutatud materjalid on Nichia LED-i jaoks palju kallimad kui Cree ja Silan LED-i jaoks ning on paremad juhtmed. Lisaks sellele kasutab Nichia ligikaudu 50% energiat, mida kasutatakse LED-de põletamiseks, võrreldes Silan ja Cree LED-iga. Näiteks 1-meetrine 16-meetrine piksliline samm Silani ja Cree LED-i tarbib umbes 1200W / m2 ja Nichia 575w / m2, mis on vähem kui 50%, et saada sama heledust.

Paljud LED-i kvaliteedifaktorid mängivad rolli aja jooksul käitumises. Nichia LED-id on ainsad, mille puhul on üldtuntud, et need vastavad põhjalikult nõutavatele kriteeriumidele, positiivselt seistes teiste turul olevate LED-dega. Mõnede teiste tootjate pikaajalised väärtused ei olnud kättesaadavad. LED-valdkonna paljud arengud on nii uued, et pikaajalisi väärtusi üle viie, kümne või rohkem aastaid veel pole. Kui hind ja jõudlus peaksid olema tasakaalus, soovitame LED-d silan-kiibiga. Üldise kasutusea jooksul on Silani LED-id 1/3 nõrgemad kui Nichia LED-id, kuid need maksavad oluliselt vähem. Silan LEDi kasutusajaga saate oma ekraani käivitada kuueaastase pideva töötamise ajaks täisvalgega, kuigi ekraani valgeks tegemine ei toimu tegelikkuses. Keskmine videolõikude sisu kuvamisel suureneb efektiivne tööiga kahe või neljakordse võrra, st 14-28 aastani, sõltuvalt pildi sisust. Erinevalt endiselt väga kallistest Cree LED-idest, on Silan LEDi vanus ühtlasem ja samuti ei ole 10 000 tunni pärast nii palju valgustust vähendatud. See osutub eriti kasulikuks üksikute pikselkaartide vahetamisel, kuna kalibreerimise nõue on madalam.

 


Hot Tags: LED banner displei, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like