Jalgpallistaadion LED-ekraan

Jalgpallistaadion LED-ekraan

Jalgpalli staadion LED-ekraan ERALED Jalgpalli staadion LED-ekraan Sissejuhatus ERALED jalgpallistaadioni LED-ekraan on tavaliselt pikk ja lühike. Suurima jalgpallistaadioni LED-ekraani tüüpiline pikkus on 100-300 meetrit, sõltuvalt spordistaadioni suurusest ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Jalgpalli staadion LED-ekraan

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

ERALED Jalgpalli staadion LED-ekraan Tutvustus

ERALED jalgpallistaadioni LED-ekraan on tavaliselt pikk ja lühike. Suurima jalgpallistaadioni LED-ekraani tüüpiline pikkus on 100-300 meetrit, sõltuvalt spordistaadioni suurusest, vahepeal kõige tüüpilisem kõrgus on rohkem või vähem 0,8 meetrit-1,28 meetrit. Saadaval on pikslite samm 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm ja 3 mm piksliline samm sõltuvalt eraldusvõime nõudest. Kõige kuumim müüdava jalgpallistaadioni LED-kuvari mudel on energiasäästlik P10mm koos 1/2 skaneerimismeetodiga, kõrge värske sagedusjuhtimise IC, kõrge heledusega kullavõimalused LED-lambid, pehme pealmine kate ja pehme mask mängija kaitsmiseks, reguleeritav reguleeritavate nurkade jalgade reguleerimine vaatenurk, veekindel PLC võimsus jaotuskaabel, kahesuguse võimsuse ja andmete varundamise süsteem jne. Samal ajal pääsevad vanad tavapärased P12mm, P16mm ja P20mm turud samm-sammult välja, kuna kliendil on vaja kõrgemat ja kõrgemat resolutsiooni pildikvaliteedi parandamiseks. Pealegi peab jalgpallistaadioni LED-ekraan olema võimeline kasutama renditud LED-ekraanina või fikseeritud paigaldusega LED-ekraanina, et luua rohkem reklaami või rentida tulusid, kuna paljude spordistaadionide jaoks on spordi vaid vähe

0 toimub igal aastal. Mis tähendab, et jalgpallistaadioni LED-ekraan on lihtsalt kasutusel staadionil väga piiratud ajaks, mis võib olla vähem kui 10-20 päeva aastas. Nii et spordiürituste toimumise ajal peaks spordi staadionil oleval LED-ekraanil olema võimalus kasutada liikuvas rendikasutuses, fikseeritud paigalduskasutuses jne.

Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu maht on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Jalgpallistaadioni LED-ekraanile tehtud investeeringute maksimeerimiseks on tõesti väärt varustada rentimisega seotud varustus ja valida väiksema pikslimudeli, näiteks 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm pikslit jalgpallistaadioni LED-ekraan. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist võida meie jalgpallistaadioni LED-ekraani rendikuvana või muul eesmärgil. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Pealegi on meie jalgpallistaadioni LED-ekraanil eeliseks Ultra slim ja kerge, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab koondamise ja demonteerimise kulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:

Igapäevased tuhanded spordimängud (nt jalgpallimängud, korvpallimängud, pesapalli mäng, pehmejõu mäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, tennise mäng, rööbastee mäng, võrkpallimäng, maadlusmäng, kallimis mäng, mootorispordi mäng, kriket mäng, Lacrosse mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, Squash mäng, Natatorium mäng jne) mängitakse kogu maailmas. ERALED on parim tootja, kes toob spordimängude fännidele üle kogu maailma parimad mängukogemuse kogemused. Meie laia jalgpallistaadioni LED-ekraan, mis näitab üksikasju selgelt, samal ajal kui jalgpallistaadioni LED-ekraan toob mängu ellu, andes fännidele teavet ja meelelahutust, mida nad ihkavad.

Spordi- ja kommertsreklaami kombinatsiooni võib leida 19. sajandi lõpust. Reklaami meedia areneb sportlaste jalgpallistaadioni LED-ekraanilt. Jalgpallistaadioni LED-ekraani kui spetsiifilist reklaamimaterjali kasutatakse üldiselt hiiglaslikus gümnaasiumis, nagu jalgpallistaadion, korvpalli staadion, pesapalli staadion, pehmejalgade staadion, jäähoki staadion, jalgpalli staadion jne, kus on massiüritusi. Niisiis, jalgpallistaadioni LED-ekraanide paigutamine on kulutõhus. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga. Meedia, jalgpallistaadioni LED-ekraan on palju atraktiivsem ja võib näidata palju rohkem reklaami teavet ja see võib olla tsükliline kasutamine, mis muudab selle spordiala sponsoritele absoluutselt esimeseks valikuks.

ERALED Jalgpalli staadion LED-ekraan Funktsioonid

1) SMD kolme in-one tehnoloogia vastuvõtmine, mis sobib nii siseruumide kui ka välistingimustes kasutamiseks, samas kui suurt vaatenurka, suure kontrastsuse ja kõrge värskendussageduse, värvuse ja heleduse saab üheaegselt reguleerida, muudavad kuva pildid peenemaks ja realistlikumaks.

2) Tarkvara partitsioonifunktsioon mitmeakna kuvamise realiseerimiseks, mis võib kuvada pilte, teksti, kella, võistluskordi.

3) efektiivse kiudoptiliste ülekandesüsteemide vastuvõtmine, mis võimaldab tõhusalt vältida signaali viivitust, mida põhjustab pikkade edastuskauguste staadiumis, et tagada pildi kuvamise järjepidevus.

4) Värske videote töötlemise tehnoloogia vastuvõtmine tagamaks, et erakordne kujutise kuvamine toetaks mitut tüüpi videoallika sisendit.

5) Auto-jälgimise süsteem põhineb PLC-l intelligentsel juhtseadmel koos jälgimisanduritega väliskeskkonna jälgimiseks ja ebahariliku oleku kontrollimiseks reaalajas ja kaugjuhtimispuldil arvuti abil.

6) spetsiaalsed kapid materjali hea niiskuse ja korrosioonikindluse, mida saab kasutada erinevates kliimavöötmetes üle maailma, töötemperatuuri vahemik on -20 ℃ ~ 60 ℃;

7) Uus kapi konstruktsioon, mis vastab aiapaigaldistele ja virnastatud paigaldus, sobib mitmel korral.

8) Lahtri ekraani saab kohandada vastavalt erinevatele nõuetele (60 ° ~ 90 °) kapidite kaldenurgale, nii et kogu publik saaks näha ringhäälingu sisu.

9) Suur veekindel skaala, IP65 nii esiosa kui ka tagaküljel, mis võimaldab mängida vihma.

ERALED Jalgpalli staadion LED-ekraan Eelised

Dual Data & Power kuum backup süsteem parandab stabiilsust:

Kahekordse andmeside ja võimsusega varukoopiate süsteem, et vältida mängu käigus tekkivaid kommunikatsiooniriske; kindlustades turvalisema ja stabiilsema töö. Andmete ja toitesüsteemi kahekordne varukoopia kujundamine, kui praegune andmete ja toitesüsteem laguneb, hakkavad automaatselt alustama kuuma varuteabe ja elektrisüsteemi, et tagada ekraani stabiilne töökindlus, usaldusväärne ja muretu;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Lihtne paigaldus, mugavad juhtimis- ja hooldusfunktsioonid, ERALED perimeter säästab reklaamijatele palju rohkem kulusid; Inim-orienteeritud disain võib kaitsta mängijaid 360 ° ulatuses. See on laialdaselt tunnustatud mitmetes maailmaklassi üritustes, nagu jalgpallikoondis, korvpallimatš, pesapalli mäng, pehmkompompall, hokimäng, jalgpallimäng, tennisevõistkond, vooru vooru vaste, võrkpallimatš, maadlusmäng, võistlusmäng, mootorispordi mäng, kriket mängu, Lacrosse'i mängu, Pari-mutuel mängu, Rodeo mängu, Squashi mängu, Natatorium matš jne. Pealegi on ERALED perimeetri LED-ekraan saadaval ka fikseeritud ja rendipaigalduses ning see realiseerib kõige multifunktsionaalse mitmeotstarbelise kasutamise eesmärgil.

ERALED jalgpallistaadioni LED-ekraan näitab pidevalt reklaami teateid jalgpallistaadioni LED-ekraanil kogu spordi staadioni ümbermõõt. Meie jalgpallistaadioni LED-ekraan jalgpalli, korvpalli staadionide jaoks on mugav paigaldada ja lahti võtta. Välise signaali ja toitepistikutega on meie jalgpallistaadioni LED-ekraanil ka blokeeruvad süsteemid.

Õnnetusjuhtumiteta:

Esiosa, et kaitsta sportlasi vigastuste eest; Ülemine osa spetsiaalse mängijaga kaitstud pehme padi disainiga: spetsiaalne pehme padi disain, isegi välise ründe abil, võib kaitsta mängija ohutust. Nurgeline LED-konfiguratsioon kallutatud jala süsteemiga mitmete seadistustsenaariumide jaoks, saavutades täiusliku tasakaalu elavate sihtrühmade ja saadete kaamera vahel. Mitmekordne kasutamine nii perimeetrisüsteemis kui ka kommertskuvaril, kui see on virnastatud.

Kõrgresolutsiooniga:

Kõrge eraldusvõimega täiuslik kuva efektiivsus, uue põlvkonna UHD LED-ekraanitehnoloogia, piksli samm on sama väike kui 3mm, mis on maailma väikseim piksliväljakuvväli veekindel jalgpallistaadioni LED-ekraan.

EMC, TUV-EMC heakskiit:

Täielikult vastab UEFA staadioni standardnõuetele, TUV-EMC sertifitseeritud, laialdaselt kasutatav üks viiest tipptasemel jalgpalliliigast

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

Stadium LED-ekraan vajab väga suurt värsket sagedust, kuna see 4800: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 4800HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon ja ideaalis live sündmuste ringhääling.

16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust. LED-ekraani staadioni vaatamiskaugus on tavaliselt palju väiksem kui suur fikseeritud alaline paigaldus LED-ekraan. Nii et vaatamise kauguse ja videokvaliteedi parandamise ainus viis parandab Stadium LED-ekraani resolutsiooni ja lepingut, sagedust ja halli klassi.

60% Energiasääst:

Energiasäästu staadion LED-ekraan kasutab vähem elektrit, vähem õli, vähem kulutatud raha, vähem operatsioonitasu ja suurem kasum, lühem ROI-aeg. Energiasääst tähendab ka vähese energiatarbimise, madalat soojusenergia tootmist, palju pikemat eluiga, pika eluea kõrge heledust ja väikese rikke piksleid.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

9000 nitsi heleduse suutlikkus, mis loob ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge pildi kvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et tagada, et meelitate rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse. Kujundades kõrget heledust, lai vaatenurki ja suurepärast videokvaliteeti, on jalgpallistaadioni LED-ekraan spetsiaalselt loodud erakordseks jõudluseks suurtel spordialadel. Äärmiselt vastupidav ja uued ohutusfunktsioonid võimaldavad ERALEDi jalgpallistaadioni LED-ekraanil tunduda kõige kuulsamate spordialade maailmas. See kaasaegne jalgpallistaadioni LED-ekraanil on ka modulaarne, kergekaaluline disain, millel on reguleeritav alus, mis muudab selle veelgi paindlikumaks.

Lihtne paigaldamine, kasutamine, hooldus ja kergesti transporditav:

Spetsiaalne kiire lukustuskonstruktsioon garanteerib kiire ja lihtne paigaldamise, vajab ainult üks kappi paigaldamiseks 20 sekundit. Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese. Kergesti transporditava ekraani süsteem kiire ja hõlpsa seadistusega;

Kõrge täpsus:

Pärast kompaktset CNC-protseduuri töödeldav õmblusteta lõikamine võimaldab suure täpsusega valatud kangaga saavutada kogu ekraani kõrge tasasuse ja sujuvuse.

Reguleeritav kappi nurk:

0-30 ° reguleeritav kappi nurk, et tagada televiisori kaamera ja vaatajaskonna vaatajate võimalikult suur vaatluskoht. Spordistaadion Perimeeterkapp Vananevad fotod

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Jalgpalli staadion LED-ekraan Rakendused

Kasutatakse peamiselt jalgpallistaadionides, korvpalliväljakutes, basseinis ja nii edasi.

Hot Tags: jalgpallistaadion, LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like