Jalgpallistaadion LED ekraan

Jalgpalli staadion LED-ekraan Humanistlik, sportlane kaitstud jalgpallistaadioni LED-ekraan on üks meie toodete kõrgeimast rakendusest, mida kasutatakse laialdaselt erinevate jalgpallivõistluste jaoks. ERALED jalgpallistaadioni LED-ekraan on saadaval ka fikseeritud ja rendirakenduses ning realiseerib ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Jalgpallistaadion LED-ekraan

Humanistlik, sportlane kaitstud jalgpallistaadioni LED-ekraan on üks meie toodete kõrgeimast rakendusest, mida kasutatakse laialdaselt erinevate jalgpallivõistluste jaoks. ERALED jalgpallistaadioni LED-ekraan on saadaval ka fikseeritud ja rendiavalduses ning see on kõige multifunktsionaalne mitmeotstarbeline eesmärk.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Jalgpalliväljakute LED-ekraan on tavaliselt pikkade ja lühikeste pikkustega. Suurima jalgpallistaadioni LED-ekraani tüüpiline pikkus on 100-300 meetrit, sõltuvalt spordistaadioni suurusest, vahepeal kõige tüüpilisem kõrgus on rohkem või vähem 0,8 meetrit-1,28 meetrit. Saadaval on pikslite samm 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm ja 3 mm piksliline samm olenevalt eraldusvõime nõudest. Kõige kuumim müüdava jalgpallistaadioni LED-kuvari mudel on energiasäästlik P10mm koos 1/2 skaneerimismeetodiga, kõrge värske sagedusjuhtimise IC, kõrge heledusega kullavõre LED-lambid, pehme pealmine kate ja pehme mask mängija kaitsmiseks, reguleeritavad reguleeritavad nurgad vaatenurk, veekindel PLC võimsus jaotuskaabel, kahesuguse võimsuse ja andmete varundamise süsteem jne. Samal ajal pääsevad vanad tavapärased P12mm, P16mm ja P20mm turud samm-sammult välja, kuna kliendil on vaja kõrgemat ja kõrgemat resolutsiooni pildikvaliteedi parandamiseks. Pealegi peab jalgpallistaadioni LED-ekraan olema võimeline kasutama renditud LED-ekraanina või fikseeritud paigaldusega LED-ekraanina, et luua rohkem reklaami või rentida tulusid, kuna paljude spordistaadionide jaoks on spordi vaid vähe

0 toimub igal aastal. Mis tähendab, et jalgpallistaadioni LED-ekraan on lihtsalt kasutusel staadionil väga piiratud ajaks, mis võib olla vähem kui 10-20 päeva aastas. Nii et spordiürituste toimumise ajal peaks spordi staadionil oleval LED-ekraanil olema võimalus kasutada liikuvas rendikasutuses, fikseeritud paigalduskasutuses jne.

Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu maht on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Jalgpallistaadioni LED-ekraanile tehtud investeeringute maksimeerimiseks on tõesti väärt varustada rentimisega seotud varustus ja valida väiksem pikseli mudel, nagu näiteks 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm pikslit jalgpallistaadioni LED-ekraan. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist võida meie jalgpallistaadioni LED-ekraani rendikuvana või muul eesmärgil. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Pealegi on meie jalgpallistaadioni LED-ekraanil eeliseks Ultra slim ja kerge, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab koondamise ja demonteerimise kulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:

Igapäevased tuhanded spordimängud (nt jalgpallimäng, korvpallimäng, pesapalli mäng, pehmejõu mäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, tennise mäng, rööbastee välja mäng, võrkpallimäng, maadlusmäng, kallimis mäng, mootorratta mäng, kriket mäng, Lacrosse mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, Squash mäng, Natatorium mäng jne) mängitakse kogu maailmas. ERALED on parim tootja, kes toob spordimängude fännidele üle kogu maailma parimad mängukogemuse kogemused. Meie laia jalgpallistaadioni LED-ekraan, mis näitab üksikasju selgelt, samal ajal kui jalgpallistaadioni LED-ekraan toob mängu ellu, andes fännidele teavet ja meelelahutust, mida nad ihkavad.

Spordi- ja kommertsreklaami kombinatsiooni võib leida 19. sajandi lõpust. Reklaami meedia areneb sportlaste jalgpallistaadioni LED-ekraanilt. Jalgpallistaadioni LED-ekraani kui spetsiifilist reklaamimaterjali kasutatakse üldiselt hiiglaslikus gümnaasiumis, nagu jalgpallistaadion, korvpalli staadion, pesapalli staadion, pehmejalgade staadion, jäähoki staadion, jalgpalli staadion jne, kus on massiüritusi. Niisiis, jalgpallistaadioni LED-ekraanide paigutamine on kulutõhus. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga. Meedia, jalgpallistaadioni LED-ekraan on palju atraktiivsem ja võib näidata palju rohkem reklaamiinfot ja see võib olla tsükliline kasutamine, mis muudab spordi sponsorite jaoks esmaseks võimaluseks.

Dual Data & Power kuum backup süsteem parandab stabiilsust:

Kahekordse andmeside ja võimsusega varukoopiate süsteem, et vältida mängu käigus tekkivaid kommunikatsiooniriske; kindlustades turvalisema ja stabiilsema töö. Andmete ja toitesüsteemi kahekordne varukoopia kujundamine, kui praegune andmete ja toitesüsteem laguneb, hakkavad automaatselt alustama kuuma varuteabe ja elektrisüsteemi, et tagada ekraani stabiilne töökindlus, usaldusväärne ja muretu;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Lihtne paigaldus, mugavad juhtimis- ja hooldusfunktsioonid, ERALED perimeter säästab reklaamijatele palju rohkem kulusid; Inim-orienteeritud disain võib kaitsta mängijaid 360 ° ulatuses. See on laialdaselt tunnustatud mitmetes maailmaklassi üritustes, nagu jalgpallikoondis, korvpallimatš, pesapalli mäng, pehmkompompall, hokimäng, jalgpallimäng, tennisevõistkond, vooru vooru vaste, võrkpallimatš, maadlusmäng, võistlusmäng, mootorispordi mäng, kriket mängu, Lacrosse'i mängu, Pari-mutuel mängu, Rodeo mängu, Squashi mängu, Natatorium matš jne. Pealegi on ERALED perimeetri LED-ekraan saadaval ka fikseeritud ja rendipaigalduses ning see realiseerib kõige multifunktsionaalse mitmeotstarbelise kasutamise eesmärgil.

ERALED jalgpallistaadioni LED-ekraan näitab pidevalt reklaamsõnumeid jalgpallistaadioni LED-ekraanil kogu spordi staadioni ümbermõõt. Meie jalgpallistaadioni LED-ekraan jalgpalli, korvpalli staadionide jaoks on mugav paigaldada ja lahti võtta. Välise signaali ja toitepistikutega on meie jalgpallistaadioni LED-ekraanil ka blokeeruvad süsteemid.

Õnnetusjuhtumiteta:

Esiosa, et kaitsta sportlasi vigastuste eest; Ülemine osa spetsiaalse mängijaga kaitstud pehme padi disainiga: spetsiaalne pehme padi disain, isegi välise ründe abil, võib kaitsta mängija ohutust. Nurgeline LED-konfiguratsioon kallutatud jala süsteemiga mitmete seadistusstsenaariumide jaoks, saavutades täieliku tasakaalu elavate sihtrühmade ja saatekanalite vahel. Mitmekordne kasutamine nii perimeetrisüsteemis kui ka kommertskuvaril, kui see on virnastatud.

Kõrgresolutsiooniga:

Kõrge eraldusvõimega täiuslik kuva efektiivsus, uue põlvkonna UHD LED-ekraanitehnoloogia, piksli samm on sama väike kui 3mm, mis on maailma väikseim piksliväljakuvväli veekindel jalgpallistaadioni LED-ekraan.

EMC, TUV-EMC heakskiit:

Täielikult vastab UEFA staadioni standardnõuetele, TUV-EMC sertifitseeritud, laialdaselt kasutatav üks viiest tipptasemel jalgpalliliigast

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

Stadium LED-ekraan vajab väga suurt värsket sagedust, kuna see 4800: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 4800HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon ja ideaalis live sündmuste ringhääling.

16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust. LED-ekraani staadioni vaatamiskaugus on tavaliselt palju väiksem kui suur fikseeritud alaline paigaldus LED-ekraan. Nii et vaatamise kauguse ja videokvaliteedi parandamise ainus viis parandab Stadium LED-ekraani resolutsiooni ja lepingut, sagedust ja halli klassi.

60% Energiasääst:

Energiasäästu staadion LED-ekraan kasutab vähem elektrit, vähem õli, vähem kulutatud raha, vähem operatsioonitasu ja suurem kasum, lühem ROI-aeg. Energiasääst tähendab ka vähese energiatarbimise, madalat soojusenergia tootmist, palju pikemat eluiga, pika eluea kõrge heledust ja vähese läbipaistmusega pikslit.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

9000 nitsi heleduse suutlikkus, mis loob ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge pildi kvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse. Kujundades kõrget heledust, lai vaatenurki ja suurepärast videokvaliteeti, on jalgpallistaadioni LED-ekraan spetsiaalselt loodud erakordseks jõudluseks suurtel spordialadel. Äärmiselt vastupidav ja uued ohutusfunktsioonid võimaldavad ERALEDi jalgpallistaadioni LED-ekraanil tunduda kõige kuulsamate spordialade maailmas. See kaasaegne jalgpallistaadioni LED-ekraanil on ka modulaarne, kergekaaluline disain, millel on reguleeritav alus, mis muudab selle veelgi paindlikumaks.

Lihtne paigaldamine, kasutamine, hooldus ja kergesti transporditav:

Spetsiaalne kiire lukustuskonstruktsioon garanteerib kiire ja lihtne paigaldamise, vajab ainult üks kappi paigaldamiseks 20 sekundit. Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese. Kergesti transporditava ekraani süsteem kiire ja hõlpsa seadistusega;

Kõrge täpsus:

Pärast kompaktset CNC-protseduuri töödeldav õmblusteta lõikamine võimaldab suure täpsusega valatud kangaga saavutada kogu ekraani kõrge tasasuse ja sujuvuse.

Reguleeritav kappi nurk:

0-30 ° reguleeritav kappi nurk, et tagada televiisori kaamera ja vaatajaskonna vaatajate võimalikult suur vaatluskoht.

Spordistaadion Perimeeterkapp Vananevad fotod

1.jpg

2.jpg

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg


Muud unikaalsed kujundused:

Kiire jahutamine: suurepärane soojuspaisumisvõime, et kaitsta mooduli ahelat

Häireteta sekkumine: spetsiaalne elektromagnetiliste häirete funktsioon

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.

Kokkupõrke takistus ja pehmed louvers disain, kaitsta sportlasi krahhist

Unikaalne alusraami disain, mis takistab tõhusalt vee akumulatsiooni ekraanil

Väga laia vaatenurk 160 °, mis tagab erakordse pildikvaliteedi igas olukorras.

Sõltumatu maapinna tugistruktuur, stabiilsem kui te arvate: Reguleeritav sõltumatu maapinna tugistruktuur, isegi välimine rünnak, ei ole ikka mingit probleemi.

Tagumine teenindus 30 sekundi jooksul, kiirem ja mugavam: selleks kulub ainult üks moodul tagaistest 30 sekundit, lihtne ja lihtne.

Modulaarne disain, lihtne hooldus: Modulaarne moodul ja kapi raam lihtsustavad keerukat juhtmestikku, tagavad kiire hoolduse, moodustades ühe mooduli väga lühikese aja jooksul.

Tugev stabiilsus ja usaldusväärsus

Täpne täpsus kalibreerimine

Kõrge kaitsetase

Super Slim: 30% peenem kui tavaline alumiiniumkapp

Super kerge: 40% kergem kui tavaline alumiiniumkapp

Jalgpalli staadion LED ekraan Tehniline parameeter

Mudel

Piksli pigi (mm)

LED-lampi kapseldamisviis

Skannimismeetod (1 / X)

Piksli tihedus
: Pikslid / ㎡

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

Värske sagedus (hz)

Heledus: nits

Energiatarve
: / ㎡

Väljas

3.34

1921

24

89641

96 x 48

320 x 160

960 x 960

3840

5000

700

Väljas

4

1921

8

62500

64 × 32

256 × 128

1024 × 768

3840

6000

700

Väljas

4

1921

10

62500

80 x 40

320 x 160

960 x 960

3840

4500

650

Väljas

5

2727

8

40000

64 × 32

320 x 160

960 x 960

3840

6000

650

Väljas

6

3535

8

27777

32 × 32

192 × 192

960 x 960

3840

6000

650

Väljas

6

2727

8

27777

32 × 32

192 × 192

960 x 960

3840

6000

650

Väljas

6,67

3535

6

22497

48 × 24

320 x 160

960 x 960

3840

5000

650

Väljas

8

3535

4

15625

32 × 16

256 × 128

1024 × 768

3840

6000

650

Väljas

8

3535

5

15625

40 × 20

320 x 160

960 x 960

3840

4500

600

Väljas

10

3535

2

10000

32 × 16

320 x 160

960 x 960

3840

6500

700

Väljas

10

3535

4

10000

32 × 16

320 x 160

960 x 960

3840

4000

500


KKK-d

1.Kuidas LED-ekraan töötab?

60-meetrise (20-meetrise) kõrgusega LED-ekraan peab tegema sama, mis tavapärase teleri puhul - see peab võtma videosignaali ja teisendama selle valgusehetkedaks. Kui olete lugenud, kuidas televisioon toimib, siis teate, kuidas seda teeb elektrooniline elektronkiiretoru (CRT).

Siin on lühike kokkuvõte selle kohta, kuidas mustvalge televisioon töötab:

Elektronkiire CRT-värvides kuvab kogu rea ühe rea korraga. Kui see liigub ekraanile, vilgub tala väikesed fosfori punktid, mis siis tekitavad valgust, mida näeme.

Videasignaal räägib CRT-kiirgusele, milline peaks olema selle intensiivsus, kui see liigub ekraanil. Järgmises joonisel näete seda, kuidas videosignaal kannab intensiivsusinfot.

Esialgne viie-mikonsekundiline impulss nullvoltides (horisontaalse tagasivõtmise signaal) ütleb elektronkiirele, et on aeg alustada uut rida. Tala hakkab ekraani vasakul küljel maalima ja 42-mikrosekundist kogu ekraani. Horisontaalse sisselülitussignaali muutuv pinge reguleerib elektronkiire, mis on ere või tume, kui see kõik laseb.

Elektronkiirevärvid jooksevad CRT-i küljele ja seejärel saab vertikaalse tagasikäigu signaali, mis ütleb, et ta peab uuesti ülemises paremas nurgas käivituma.

Värviline ekraan teeb sama asja, kuid see kasutab ekraanil iga piksli jaoks 3 eraldi elektronkiudu ja 3 punkti fosfori (punane, roheline ja sinine). Erinev värvisignaal näitab iga piksli värvi, kui elektronkiire liigub ekraani ümber. Kuna elektronkiire värvib kogu ekraani, lööb see ekraanile fosfori elektronidega. Elektronkiire elektronid ärritavad väikest punkti fosfori ja ekraan süttib. Kiiresti maalides ekraanil 480 liini kiirusega 30 kaadrit sekundis, võimaldab telerekraanil silma integreerida kõike sujuva liikuva pildina.

CRT tehnoloogia töötab suurepäraselt siseruumides, kuid niipea kui paigaldate CRT-põhise teleri välja ere päikesevalgust, ei näe enam ekraani. CRT fosfor ei ole lihtsalt piisavalt valgus, et võistelda päikesevalgusega. Samuti on CRT kuvarid piiratud umbes 36-tollise ekraaniga. Teil on vaja teistsugust tehnoloogiat, et luua suur, väljas kuvar, mis on päikesevalgusega konkureerimiseks piisavalt särav. LED-id võivad olla väikesed, kuid uued suure heledusega mudelid toodavad märkimisväärsel hulgal valgust.

Esimesena kasutusel oleku- ja märgutuletena ning hiljuti allhoidlate valgustuses, aktsentvalgustuses ja suuna märgistamise rakendustes on kuue aasta jooksul tekkinud kõrge heledusega LED-id. Kuid alles hiljuti on neid üldotstarbelistes valgustusrakendustes tõsiselt vaadeldud kui teostatavat võimalust. Enne seda tüüpi valgustussüsteemi soovitamist või paigaldamist peaksite mõistma põhitehnoloogiat, millel need seadmed asuvad.

Valgusdioodid (LED-d) on tahke osad, mis muudavad elektrienergiat otse ühe värvi valguseks. Kuna nad kasutavad "külma" valguse põlvkonna tehnoloogiat, kus enamik energiat tarnitakse nähtavas spektriosas, ei valgusta LEDid energiat mitte valgust tekitavate soojuste kujul. Võrdluseks on enamik hõõglambi energiast spektri infrapuna (või nähtamatu osa). Selle tulemusel tekivad nii fluorestseerivad kui ka HID-lambid palju kuumust. Lisaks külma valguse tootmiseks, LED-id:

Võib toidet laadida kaasaskantavast aku või isegi päikesevariandist.

Võib olla integreeritud kontrollsüsteemi.

Väikesed ja vastupidavad vibratsioonile ja šokile.

Hankige väga kiiresti "õigeaegselt" (hõõglambi jaoks 60 nsek vs 10 msek).

Hea värvide eraldusvõime ja väike või mitte-šoki oht.

Tüüpilise LED-i keskosa on diood, mis on peegeldi tassis paigaldatud kiibile ja hoitakse paigal kergelt terasest juhtraami külge, mis on ühendatud elektrijuhtmete paariga. Kogu seade on seejärel kapseldatud epoksiidis. Dioodkiip on tavaliselt umbes 0,25 mm ruut. Kui voolab voolu läbi kahe erineva materjali ristumiskoha, tekib kerge klaasi tahke kristallkilp. Emitatava valgusvihu kuju või laius määratakse kindlaks mitmesuguste teguritega: helkuri tassi kuju, LED-kiibi suurus, epoksü-objektiivi kuju ja vahemaa LED-kiibi ja epoksü-objektiivi vahel . Materjalide koostis määrab valguse lainepikkuse ja värvuse. Lisaks nähtavatele lainepikkustele on LEDid saadaval ka infrapuna lainepikkustel 830 nm kuni 940 nm.

Mõiste "elu" on tööstuses erinev. Pooljuhtkonna kasulik eluiga on määratletud kui valgustustaseme langetatud aeg, mis väheneb 50% -ni algväärtusest. Valgustööstuse jaoks on konkreetse lambitüübi keskmine eluiga see, kus 50% esinduslikus rühmas asuvatest lampidest on põletatud. LEDi elu sõltub selle pakendi konfiguratsioonist, ajami voolust ja töökeskkonnast. Kõrge ümbritseva keskkonna temperatuur lühendab LEDi elu.

Lisaks sellele hõlmavad LEDid nüüd kogu valgusfunktsiooni, sealhulgas punane, oranž, kollane, roheline, sinine ja valge. Kuigi värviline valgus on kasulik loomingulisematele paigutustele, jääb valgel valgus LED-tehnoloogia püha grahv. Kuni tõeline valge on võimalik, on teadlased välja töötanud kolm võimalust:

Sobita talad. See meetod hõlmab mitmete ühekordsete seadmete valguse segamist. (Tavaliselt punane, sinine ja roheline). Vaade suhtelise intensiivsuse reguleerimine annab soovitud värvuse.

Esitage fosforikiht. Kui sinise LED-i põlevad fotonid löövad fosforikihiks, valgustab see valguse lainepikkuste segu, et saada valget värvi.

Looge kerge võileib. Ühe LED-seadme sinine valgus tekitab oranžilt valgust erineva materjali külgnevast kihist. Valguse saamiseks täiendavad värvid. Kolmest meetodist lähtudes tundub olevat kõige paljutõotavam tehnoloogia.

Varasemate LED-disainide teine ​​puudus oli valgusvoog, nii et teadlased on töötanud mitmete meetoditega lumendite suurendamiseks ühe vattmeetri kohta. Uus dopingu tehnoloogia suurendab valgusvoogu mitu korda võrreldes eelmiste põlvkondade LED-dega. Muud arendatavad meetodid hõlmavad järgmist:

Suuremate pooljuhtide tootmine.

Suuremate soojusheli ekstraheerimisega voolude läbimine.

Seadme jaoks teistsuguse kujunduse kujundamine.

Kerge konversioonitõhususe parandamine.

Pakkige mitu LED-d ühes epoksü-kuppel.

Üks LED-de perekond võib juba olla parema valguse väljundi lähedale. Laiendatud kiibiga seadmed pakuvad rohkem valgust, säilitades samal ajal sobiva soojuse ja voolu juhtimise. Need edusammud võimaldavad üksustel genereerida 10 kuni 20 korda rohkem valgust kui tavalised märgutuled, muutes need valgustusseadmete jaoks praktiliseks valgustusallikaks.

Enne kui LED-sid saab siseneda üldvalgustuse turule, peavad tehnoloogia disainerid ja kaitsjad ületama mitmeid probleeme, sealhulgas tavapäraseid takistusi turule sisenemisel. Tööstusharu heakskiidetud standardeid tuleb välja töötada ja kulusid vähendada. Kuid konkreetsemad küsimused jäävad. Tuleb parandada efektiivsuse ja värvuse järjepidevuse saavutamist valgusvoo ühe vattmeetri võrra ning pöörata tähelepanu usaldusväärsusele ja valgusvihu hooldusele. Sellest hoolimata on LED-id hästi muutumas elujõuliseks valgusallikaks.

LED-ekraanil on kaks erinevat suurt erinevust, mida näete staadionil ja teleris kodus:

Loomulikult on see teie teleriga võrreldes hiiglaslik. Selle kõrgus võib olla 60 tolli (20 meetrit) kõrge, mitte 18 tolli (0,5 meetri) kõrgune.

See on uskumatult särav, et inimesed näeksid seda päikesevalguses.

Nende saavutuste saavutamiseks kasutab peaaegu kõiki suured ekraaniväliseid kuvasid pildi loomiseks valgust kiirgavaid dioode (LEDid). LEDid on sisuliselt vähe värvilised lambid. Kaasaegsed LED-id on väikesed, äärmiselt heledad ja kasutavad suhteliselt vähe energiat nende valguse tootmiseks. Teistes kohtades, kus te nüüd näete, on välistingimustes kasutatavad LED-id foorituled ja autode pidurituled.

Värvilise CRT-teleri puhul on kõik värvid valmistatud punasel, rohelist ja sinist fosfori punktidel iga piksli kohta ekraanil:

LED-ekraanil kasutatakse fosfori asemel punaseid, rohelisi ja siniseid LED-e. LED-ekraanil on "piksel" väike moodul, millel on nii vähe kui kolm või neli LED-d (üks punane, üks roheline ja üks sinine). Suurimates LED-ekraanides võib iga piksli moodulil olla kümneid valgusdioodi. Piksli moodulid on tavaliselt vahemikus 4 mm kuni 4 cm (umbes 0,2 kuni 1,5 tolli).

LED-ekraani ehitamiseks võtate tuhandeid selliseid LED-mooduleid ja korraldate need ristkülikukujulisse võrku. Näiteks võib võrk sisaldada 640-480 LED-moodulit või 307 200 moodulit. Ultimate Display'i suurus sõltub LED-moodulite suurusest

2. LED-ekraan Värvide sügavus

"Tähistamine" ja "varjutamine" viitavad täiesti erinevatele funktsioonidele ja termineid ei tohiks vahetada. Sõna "dimming" tähistab ühtlast heleduse reguleerimist kogu ekraanil, et parandada intensiivsust, et hõlbustada erinevate ümbritseva valguse tingimuste lugemist. Kujutiste kuvamiseks ekraanil kuvatavate piltide loomine mõjutab "varjutamist" või värvisügavust iga üksikpunase, rohelise ja sinise LED-i valgusväljundi variatsioonidega.

Värvi sügavõngamine


Bitid värvi kohta

Tulemuseks toonid värvi kohta

Tulemuseks on RGB värvivõime

5-bitti

32

32768

6-bitti

64

262144

8-bitti

256

16,7 miljonit

10-bitti

1024

1,07 miljardit

12-bitti

4,096

68,7 miljardit

14-bitti

16384

4,4 triljonit

16-bitti

65,536

281,5 triljonit


25 * 25 * 25 = 32 768 värvi

Arvutus selgitus: iga üksik punane, roheline ja sinine LED on kas ühes või kahes olekus, sisse või välja. See näide kasutab iga värvi jaoks 5 biti värviandmete töötlemist, on 5 kuni 5 võimsusega ja mitmekordne iga värvi sügavus annab 32768 värvi üldist värvussügavust.

Kuigi "dimming" ja "varjutamise" tähendused on erinevad, ühendavad mõningad tootjad valgusekaadrite varjundväärtusi dimminguväärtustega, et luua värvifunktsioon, mis näib muljetavaldavamal paberil, kui see on võimeline väljastama. Kombineerides varjundväärtusi üldise hämaruse väärtustega on eksitav ja eksitav tava. Allpool on vale arvutus, mis sisaldab värvuse sügavuse osana valgustust:

25 * 25 * 25 * 32 dimming = 1 miljon värvi

3. Mida LED valgustid brändi valida LED-ekraani ostmisel

LED-id on kindlasti LED-videovalvete puhul kõige olulisemad kvaliteedikriteeriumid. Nad määravad ekraani pildikvaliteedi ja on määrava tähtsusega, et määrata kindlaks, kuidas pildi kvaliteet säilitatakse aja jooksul. Valgusdioodide kvaliteediomadused on väga mitmekesised ja siin kehtib maksimaalne: kõige kallim valik pole alati parim valik. Autotööstuse eeskuju näitamiseks: saate kindlasti ise spontaanselt välja tuua mitmesuguseid luksuslikke sedaaneid, kuid uute sõidukite valimisel ei pruugi neid üldiselt arvestada. Hind ja otstarve mängivad olulist rolli mudeli valitud otsuses. Ja ka luksuslikud sedaanid erinevad paljudel juhtudel, kuigi nad vastavad sageli kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

LEDi kvaliteet sõltub peamiselt kasutatud kiibist. See määrab LED-i kasutusaja ja selle, kuidas LED-i valgustuse käitumine aja jooksul muutub. LED-kiipide tootjad on järgmised:

• Nichia (Jaapan)

• Cree (USA)

• AXT (USA)

• Epistar (Taiwan)

• Silan (Hiina)

Tänapäeva turul valitsev arvamus on see, et Nichia poolt toodetud LED-id on parimad LED-videovalve jaoks. Kuid need on ka vaieldamatult kõige kallimad LED-id turul suure varjundiga. Valgusdioodide hind erineb keskmiselt vähem kui ühest centist ühe LED-i kohta kuni 15 senti või rohkem, olenevalt LED-tüübist (RGB LED-id koos kolme kiibiga ühes korpuses on sageli kallimad). Tootmises võib tekkida ulatuslik hinnaerinevus, sõltuvalt kasutatud LED-ist.

Kõige olulisem tegur LED-ekraani ostmiseks ja LED-ide valiku kindlaksmääramiseks on:

• Heledus: LED-de heledust mõõdetakse mcd-des (milli-candela). Mida kõrgem on heledus, seda parem. Te saate ekraani käivitada madalama heledusega, suurendades seeläbi kasutusaega või suurendades nähtavust päevas, mil päike paistab.

• Elektrostaatiline vooluhulk (ESD): mitmesuguste tootjate toodetud LED-kiibid eristavad end erineval määral elektrostaatilise laenguga (näiteks kokkupuutel). Elektrostaatilisi heitmeid põhjustavad kuvariprobleemid saab ära hoida, rakendades tootmisprotsessis ESD kaitsemeetmeid. Järgmised LED-kiibid, mis on loetletud, osutavad pingele, mida LED-id suudavad elektrostaatilise voolu korral vastu pidada:

Cree: 2000V

Nichia: 1000V

Taiwani LED-kiibid: 800V

Hiina LED-kiibid: 200 ~ 800V

Tundlikkus temperatuuri erinevustele: halvad LED-kiibid võivad fade kiiremini, st nende tööiga võib lühendada, kui nad puutuvad kokku kõrge temperatuuri kõikumistega. Sõltuvalt riigist võivad suve- või talvekuudel temperatuurid olla väga kuumad või külmad. Selle tulemusena võib halva LED-i kvaliteet endaga kaasa tuua üldise ja kalli LED-ekraani enneaegse kadumise.

Üldine hooldusaeg: LED-de üldine kasutusaeg on sageli vahemikus 50 000 kuni 100 000 tundi. (100 000 tundi võrdub 10-aastase pideva kuvamise operatsiooniga täisvalgega, kui ei ole teisi tegureid, mis lühendaksid kasutusiga, näiteks kuumuse suurenemine ekraanikorpuses või LED-de kasutamine ülepinge korral, et tasakaalustada heleduse vähendamist.

Heleduse vähendamine tänu vananemisele. Allpool on tabel, mis näitab valgustuse vähenemist, mis tekib esimese 10 000 tunni jooksul: LED-heleduse vähendamine pärast esimest 10 000 tundi tootja poolt sorteeritud:

Nichia (Jaapan) Cree (USA) AXT (USA) Silan (Hiina) Epistar (Taiwan)

Punane LED 2,5% Teadmata Teadmata Teadmata 28%

Roheline LED 2,50% 26% 8% 7% 28%

Sinine LED 2,50% 45% 8% 7% 28%

Reklaamiekraanide jaoks soovitame alati kasutada Silani LED-sid või Cree LED-sid, mis on veidi odavamad kui Silani LED-id. LED-ekraanile mõeldud Nichia LED-d, mis on vähemalt kaks korda kallimad kui Silan LED-id, kasutatakse enamasti professionaalseks tööstusharuks, näiteks etappideks või televisiooniprogrammide jaoks, kus kvaliteet on kõrge heleduse ja pikema eluea tõttu, ja spetsialistid investeerivad suurema summa, et ekraani toimivus ja kvaliteet oleksid optimaalsed, kui mitte, siis kui nad ei tööta, ja glamuur on nende tööstusharude jaoks oluline. Reklaami ekraanid, mis asuvad väljaspool seda kvaliteeti, ei pea olema nii optimaalsed kui professionaalsed tööstusharud nagu etapid või televisiooniprogrammid, kuna ekraani peetakse investeeringuks, et lühendada investeeringutasuvust vähem kui üheks aastaks ja kasutada ekraani reklaamimiseks üle ajavahemik vähemalt 5 aastat kuni 8 aastat ja 5 kuni 7 aastat reklaamimist.

Kui investeerite Silan LED-sse, on esialgne investeering umbes 25% (Cree) kuni 50% (Nichia) väiksem kui Cree ja Nichia LED-ide investeerimine. Nii et Silani LEDide ROI-l on umbes üks aasta, olenevalt klientide portfellist, kellel on ekraani omanik, paigutuskoht ja reklaami hind. Kui reklaamijad soovivad oma tooteid ekraanil avaldada, on loomulikult kvaliteet oluline, kuid praktiliselt on äripinna müügihind ekraanil sama, kui kasutada Nichia või Silan või Cree LED-sid, kuna nad ei huvita eluiga ja heleduse erinevused Nichia, Silan või Cree LED-de vahel, nad lihtsalt tahavad näha ja reklaamida oma tooteid ja / või teenuseid ekraanil. Reklaamikliendite jaoks on oluline lahendus, kui see ei paista pikslituna, näevad nad seda plussina ja meelitavad rohkem reklaamijaid, sest mida parem on resolutsioon, seda suurem on reklaami mõju ja seda kõrgem on ettevõtte reputatsioon toode kuulutati. Nichia ja Cree LEDi puhul on ka ROI-d pooleteise ja poole võrra suurem võrreldes Silani LED-dega, mis on vähemalt kaks aastat.

Tavaliselt vajavad Silani ja Cree LED-i 100 000 tundi, et saavutada ligikaudu 40% kogu esialgse heleduse, Nichia vajab 100 000 tundi, et jõuda 60% -ni oma esialgsest heledusest. Seda seetõttu, et kasutatud materjalid on Nichia LED-i jaoks palju kallimad kui Cree ja Silan LED-i jaoks ning on paremad juhtmed. Lisaks sellele kasutab Nichia ligikaudu 50% energiat, mida kasutatakse LED-de põletamiseks, võrreldes Silan ja Cree LED-iga. Näiteks 1-meetrine 16-meetrine piksliline samm Silani ja Cree LED-i tarbib umbes 1200W / m2 ja Nichia 575w / m2, mis on vähem kui 50%, et saada sama heledust.

Paljud LED-i kvaliteedifaktorid mängivad rolli aja jooksul käitumises. Nichia LED-id on ainsad, mille puhul on üldtuntud, et need vastavad põhjalikult nõutavatele kriteeriumidele, positiivselt seistes teiste turul olevate LED-dega. Mõnede teiste tootjate pikaajalised väärtused ei olnud kättesaadavad. LED-valdkonna paljud arengud on nii uued, et pikaajalisi väärtusi üle viie, kümne või rohkem aastaid veel pole. Kui hind ja jõudlus peaksid olema tasakaalus, soovitame LED-d silan-kiibiga. Üldise kasutusea jooksul on Silani LED-id 1/3 nõrgemad kui Nichia LED-id, kuid need maksavad oluliselt vähem. Silan LEDi kasutusajaga saate oma ekraani käivitada kuueaastase pideva töötamise ajaks täisvalgega, kuigi ekraani valgeks tegemine ei toimu tegelikkuses. Keskmine videolõikude sisu kuvamisel suureneb efektiivne tööiga kahe või neljakordse võrra, st 14-28 aastani, sõltuvalt pildi sisust. Erinevalt endiselt väga kallistest Cree LED-idest, on Silan LEDi vanus ühtlasem ja samuti ei ole 10 000 tunni pärast nii palju valgustust vähendatud. See osutub eriti kasulikuks üksikute pikselkaartide vahetamisel, kuna kalibreerimise nõue on madalam.

4. LED-kiibi kontseptsioon või määratlus: LED-kiip on pooljuht, mis võib muuta elektrienergiat nähtavaks valguseks. Valgusdioodis kasutatav keemiline ühend määrab selle värvuse, heleduse ja energiatõhususe.

5. LED-lampide kontseptsioon või määratlus: LED-l on kolm sõna: heledav diood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha enam populaarne, sest eelised on ideaalsed: värvide segamise võimalus, värviküllus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

8.jpg

SMD valged LED-lambid:

9.jpg

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

1.png

2.png

Iga SMD LED-lamp sisaldab punast, rohelist ja sinist LED-kiipi, vahepeal on iga DIP LED-lambil ainult üks punane LED-kiip, roheline LED-kiip või sinine LED-kiip.

Dual In Line LED-lambid

10.jpg

Dual In Line LED-lambid kasutavad reflektorit ja epoksü-objektiivide paketti koos kahe jalaga, mistõttu seda nimetatakse DIP-ideks. Selline kombinatsioon ja kasutatava kiibi tüüp mängivad rolli elliptiliste vaatenurga kindlaksmääramisel. Dual In Line LED-i reflektori tass fokuseerib kiibi kiiratava valguse teatud vaatlusalale.

DIP-LED-ekraan on väga populaarne enne 2015. aastat, DIP LED-lampide puhul oli 90% välistest täisvärvilistest LED-videovaltidest. Siiski ilmub DIP LED-lampide SMD LED-ekraan kiirelt pärast 2016. aastat. Tänapäeval on 95% täisvärvilistest LED-näidikest valmistatud SMD LED-lampidest.

6. LED-piksli konjunktuur või määratlemine: piksel on lühike pilt elementide jaoks, on valgusallikad, mis süttivad tähtede, sõnade, graafika, animatsioonide ja videokuvide kujundamiseks. Üks piksel võib koosneda ühest LED-lambist, mitmest sama värvi LED-lambist või mitmest erineva värviga LED-lambist. Need on elektroonilise kuvariseadme väikseimad elemendid, mida saab individuaalselt juhtida ja välja lülitada või erinevatel heledustasemetel. Pixel nimetatakse ka punktiks, on ka kõige elementaarsem ja väikseim resolutsiooni ühik. Näiteks kui me ütleme HD, UHD resolutsioon: tavaliselt viitab sellele, kui palju piksleid või punkte on pikk ja kui palju piksleid või punkte kõrguses. HD tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit, 1080 pikslit pikk. UHD tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit pikk või isegi 7680 pikslit, 4320 pikslit pikk. LED-piksel on ka LED-mooduli põhi- ja väikseim ühik, sest iga moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslitest.

7. Piksli samba kontrast või määratlus: piksli samm - kaugus 2 kõige lähedasema naaberpiksli vahel joonel ja veerus. Näiteks, kui kaugus 2 lähimast naabervardetud pikslitest joonel ja veerus on 8mm ja 3mm, siis nimetame seda LED-kuvari mudelit: piksli pigi Indoor Rental LED-ekraan. Pixel Pitchi nimetatakse tavaliselt lihtsalt PH või P. Seega PH8mm võrdub P3mm-ga.

8. LED mooduli mõiste või määratlus: LED-moodul on LED-kappi põhiüksus, mis koosnes teatud kogusest LED-pikslitest.

9. LED-kappi konstrueerimine või määratlemine: LED-kapp on LED-ekraani põhiüksus, mis koosnes teatud kogusest LED-moodulitest.

10. LED-ekraani kontseptsioon või määratlus: LED-ekraan on lõpp-toode, mis koosnes teatud kogusest LED-kappidest.

11. LED-ekraanimudelite kontseptsioon või määratlus: kogu LED-ekraani toodete mudel on tavaliselt klassifitseeritud ja määratletud pikslite sammuga. ERALED kuvatavad tooted "Piksli pikkus on tavaliselt sise- ja välistingimustes paiknevate LED-ekraanide puhul vahemikus 1,2 mm kuni 20 mm. Meie siseruumide LED-näidikute nimekiri: P1.25mm, P1.562mm, P1.667mm, P1.875mm, P1.923mm, P2.0mm, P.2.5mm, P2.88mm, P.2.98mm, P3mm, P3.91mm, P8mm , P4,81mm, P5mm, P5,95, P8mm, P6,25mm; Meie välis LED-ekraanide mudeli loend: P3mm, P3.2mm, P3.338mm, P3.91mm, P8mm, P4.81mm, P5mm, P5.95, P8mm, P6.25mm, P6.8mm, P6.667mm, P8mm, P10mm , P10.68mm, P12mm, P18mm, P20mm.

Piksli samm korrutab otseselt ekraani eraldusvõimet ja optimaalset vaatamiskaugust. Mida väiksem on piksli samm, seda kõrgem on pikslite tihedus, seda suurem on eraldusvõime, seda rohkem pilte kuvatakse ekraanil, parandades seega eraldusvõimet ja optimaalset vaatamiskaugust. Mida tähendab see lihtsamal ja lihtsamal viisil? Mida väiksem on piksli samm, seda lähemal vaataja suudab teie ekraanile jääda ja pildi kvaliteet on ikka veel väga hea.

Teoreetiliselt räägib väiksem piksli samm, seda parem. Kuid me elame realistlikus maailmas, millel on palju piiranguid, eriti ressursse ja raha. Pikema pikslivaba LED-ekraanil on alati parem pildikvaliteet, kuid see suurendab ka kulu, kuna väiksem piksli samm, seda suurem on pikslite tihedus, seda suurem on vajalik LED-lampide kogus. Iga LED-lamp ei ole nii kallis. Siiski, kui piksli samm on väga väike, näiteks 1,25 mm piksli sammuga, on iga ruutmeetri LED-ekraanil vaja 640000 LED-lampi, mis on üle poole miljoni LED-lambi. Nii et hind on ka väga suur! Nii et isegi 1,25-meetrine piksliline sise LED-ekraan ja 3,2-dimensiooniline pikslite välise LED-ekraan on kõigi mudelite hulgas väikseim piksliväljaga LED-ekraan. Kuid 98% klient valib veelgi suurema piksli pikkusega LED-ekraani, mis vastab nende nõudlusele ja tasakaalustab oma ROI-aega. Näiteks kasutades 1,875-8mm pikslit pigi sisemist LED-näidikut ja 3.91-10mm piksli pikkust väljas LED-ekraani. Väiksemate pikslite sammude abil suurendate ekraanile LED pikslite arvu. Mida rohkem LED-piksleid kuvatakse, seda suurem on teie kulu. Võite kulusid vähendada ja teil on fantastiline ekraan, kui kasutate suuremat pikslit, kui teie vaatajaskond ei ole teie ekraanile liiga lähedal. Kui teie displei asub ruumis, kus teie sihtrühm on ekraanil lähemal, näiteks kaubanduskeskuse jaemüügikeskkonnas, on 1,2-2,5 mm pikslitundiline LED-ekraan teie vajadustele paremini sobiv. Kui teete oma kuvari kõrgemale ja teie sihtmärgist kaugemale, siis näiteks sellise projekti jaoks nagu lennuvälja tähistused võivad teile kõige paremini olla 2,5-5 mm piksli pikkune LED-ekraan.

12. LED-ekraani eraldusvõime määratlemine või määratlemine? LED-ekraani lahutusvõime määratakse, kui palju piksleid või punkte peal ja kui palju piksleid või täppi on LED-ekraani füüsilises piirkonnas. HD LED-ekraan tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit pikkune ja 1080 pikslit kõrgune. UHD LED-ekraani lahutusvõime tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit kõrgune või isegi 7680 pikslit pikkune, 4320 pikslit kõrgusega. Lahendus sõltub peamiselt pikslite sammust ja LED-ekraani suurusest. Mida väiksem piksli samm, seda kõrgem on eraldusvõime; mida suurem on LED-ekraani suurus, seda suurem on eraldusvõime. Nii on LED-ekraani eraldusvõime suurendamiseks kaks võimalust: väiksema pikslitugevuse tehnoloogia kasutamine või LED-ekraani suuruse suurendamine: kui LED-ekraani pikslite samm on kindel, siis suurendab LED-ekraani suurus resolutsiooni suurendamiseks; Kui LED-ekraani suurus on kindel, kasutage lahutusvõime suurendamiseks väiksemat piksli pikkust LED-ekraani.

13. Vaatamiskauguste mõiste või määratlus: Vahemaade vaatamine arvutatakse ekraani tüübi ja ekraani vahemaa järgi. Igal displeil on minimaalne ja maksimaalne vaatamiskaugus, mis võib rakenduse ja kavandatud kasutusviisi tõttu varieeruda. Suurel märgil on pikem vaatluskaugus, samal ajal kui väikesel märgil on lühem vaatekaugus. ERALED kasutab 50 tolli iga sümboli kauguse kohta kui üldine võrdluspunkt. Iseloomupiirkond, mida tuntakse ka pikslitena, erineb siseruumide ja väliste ekraanide rakenduste vahel.

14. LED-ekraani vaatenurga mõiste või määratlus: vaatamise nurk on vaatlusnurk, kus mõõdetud valgustugevus on 50% selle maksimaalsest väärtusest (vaadates keskmist eesmist). Heleduse või heleduse mõõtmine toimub spektraadiomeetri abil. Spektraadiomeetrid kasutavad tavaliselt spektraalkiirguse ja spektraalse kiirguse mõõtmist, milliseid spektraalseid andmeid saab kasutada heleduse arvutamiseks (cd / m²). Displei valimisel kaaluge, kuhu see paigaldatakse, ja nurka, kuhu ekraan kuvatakse. Kujutise kvaliteet on ekraani vaatenurgast kõige parem, kui teie peamine sihtgrupp peaks asuma. Nägemisnurk või vaatenurk ületab tavaliselt optimaalse vaatenurga, sõltuvalt kohaspetsiifilistest tingimustest ja ümbritseva valguse tingimustest.

15. Kui palju LED-ekraan või LED-ekraan maksavad?

LED-ekraani, LED-ekraani või elektroonilise stendi hind või maksumus sõltub kahest muutujast. Need kaks muutujat on LED-ekraani kogumaht ja LED-ekraani üldine lahutusvõime.

LED-ekraani kogusumma: mida suurem või suurem on LED, seda suurem on hind. Hinnad põhinevad USD / m², mis tähendab, et kui kogusumma on 24 m2, siis korrigeeritakse seda hinda 24 korrutise maksumusega ruutmeetri kohta.

Displei kogu lahutusvõime: mida rohkem piksleid või rohkem LED'e on Display, seda suurem on hind. Näiteks kui ekraan on 12 ruutkilomeetri ja 49 000 pikslit, on see odavam, kui LED-ekraan on 12 ruutkilomeetrit ja 120 000 pikslit. See tuleneb sellest, et kõrgema hinnaga kuvatakse displeile rohkem LED-lampe. Kuid teisest küljest, mida rohkem LED-e on ekraan, seda kõrgem on videod ja pildid, mida LED-ekraan avaldab.

Miks LED-ekraanil on erinevad kulud ja hinnad?

Kõik sõltub klientide vajadustest. Mõned kliendid soovivad, et avalikkus näeks oma LED-ekraani kauguselt 10 meetrit kaugemale ja teised 20 meetrit ja edasi. Mida suurem eraldusvõime ruutmeetri kohta on ekraanil, seda lähemal on vaatluskaugus ilma üksikasjadega kaotamata. Selleks peame alati kliendilt vastama mitu küsimust, et määrata õige LED-ekraani suurus ja resolutsioon ning tulla õige ettepanekuga. Miski pole eelnevalt kindlaks määratud, vaid põhineb kliendi vajadustel.

Kui soovite teada, millised on meie ruutmeetri hinnad, siis andke meile teada ja helistage meile või võtke meiega ühendust e-kirja või veebivestluse kaudu. Saame saata teile meie hinnad ja saate aru, milline on Teie eelarve jaoks sobiva LED-ekraani õige suurus ja õige resolutsioon.


Hot Tags: jalgpallistaadion LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like