Korvpalli perimeeter LED ekraan

Korvpalli perimeeter LED-ekraan Humanistlik, sportlane kaitstud korvpalli perimeeter LED-ekraan on üks meie toodete kõrgeimast rakendusest, mida kasutatakse laialdaselt erinevatel korvpallivõistlustel. ERALED Basketball Perimeter LED-ekraan on saadaval ka fikseeritud ja rendiavalduses ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Korvpalli perimeeter LED ekraan

Humanistlik, sportlane kaitstud korvpalli perimeeter LED-ekraan on üks meie toodete kõige kõrgemaid rakendusi, mida kasutatakse laialdaselt erinevate korvpallivõistluste jaoks. ERALED Basketball Perimeter LED-ekraan on saadaval ka fikseeritud ja rendiavalduses ning see on kõige multifunktsionaalne mitmeotstarbeline eesmärk.

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

Korvpalli perimeeter LED-ekraan on tavaliselt pikk ja lühike. Suurima Basketball Perimeter LED-ekraani tüüpiline pikkus on 100-300 meetrit olenevalt spordi staadioni suurusest, vahepeal kõige tüüpilisem kõrgus on rohkem või vähem 0,8 meetrit-1,28 meetrit. Saadaval on pikslite samm 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm ja 3 mm piksliline samm olenevalt eraldusvõime nõudest. Kõige kuumim korvpalli Perimeter LED-ekraanimudel on energiasäästlik P10mm koos 1/2 skaneerimismeetodiga, kõrge värske sagedusjuhtimise IC, kõrge heledusega kullavajooned LED-lambid, pehme pealmine kate ja pehme mask mängija kaitsmiseks, reguleeritav reguleeritavate nurkade jalgade reguleerimine vaatenurk, veekindel PLC võimsus jaotuskaabel, kahesuguse võimsuse ja andmete varundamise süsteem jne. Samal ajal pääsevad vanad tavapärased P12mm, P16mm ja P20mm turud samm-sammult välja, kuna kliendil on vaja kõrgemat ja kõrgemat resolutsiooni pildikvaliteedi parandamiseks. Pealegi peab basseini perimeetri LED-ekraanil olema võimalus kasutada renditud LED-ekraanina või fikseeritud paigaldusega LED-ekraanil, et luua rohkem reklaami või rentida tulusid, sest paljude spordistaadionide jaoks on spordi vaid vähe

0 toimub igal aastal. Mis tähendab, et Basketball Perimeter LED-ekraan on lihtsalt kasutusel staadionil väga piiratud ajaks, mis võib olla vähem kui 10-20 päeva aastas. Nii et spordiürituste toimumise ajal peaks spordi staadionil oleval LED-ekraanil olema võimalus kasutada liikuvas rendikasutuses, fikseeritud paigalduskasutuses jne.

Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu maht on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Selleks, et maksimeerida oma investeeringut korvpalli perimeetri LED-ekraanile, on tõesti tasuline varustada renditavate liikuvate seadmetega ja valida väiksem pikslimudel, nagu näiteks 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm piksliline korvpalli perimeeter LED ekraan. Seejärel saate pärast sportlikku üritust kasutada meie korvpalli perimeetri LED-ekraani rendikuvana või muul otstarbel. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Pealegi on meie Basketball Perimeter LED-ekraanil eeliseks Ultra slim ja kerge kaal, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauapaneel, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab monteerimis- ja transportimiskulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:

Igapäevased tuhanded spordimängud (nt korvpallimängud, jalgpallimängud, pesapalli mäng, pehmejõu mäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, tennise mäng, rööbastee mäng, võrkpallimäng, maadlusmäng, keeramismäng, mootorispordi mäng, kriket mäng, Lacrosse mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, Squash mäng, Natatorium mäng jne) mängitakse kogu maailmas. ERALED on parim tootja, kes toob spordimängude fännidele üle kogu maailma parimad mängukogemuse kogemused. Meie korvpalli Perimeter LED-ekraanil on palju erinevaid detaile, mis näitavad üksikasju selgelt, samal ajal kui Basketball Perimeter LED ekraan toob mängu ellu, andes fännidele teavet ja meelelahutust, mida nad ihkavad.

Spordi- ja kommertsreklaami kombinatsiooni võib leida 19. sajandi lõpust. Reklaami meedia areneb sportlaste poolt korvpalli perimeetri LED-ekraanile. Korvpalli perimeetri LED-ekraani kui spetsiifilist reklaamivahendit kasutatakse üldjuhul hiiglaslikus gümnaasiumis, nagu näiteks korvpalli staadionil, korvpalli staadionil, pesapalli staadionil, pehmejalgade staadionil, jäähoki staadionil, jalgpalli staadionil jm, kus on täis massiüritusi. Nii et korvpalli perimeetri LED-ekraan on kulutõhus. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga. Meedia, korvpalli perimeeter LED-ekraan on palju atraktiivsem ja võib näidata palju rohkem reklaami teavet ja see võib olla tsükliline kasutamine, mis muudab selle spordiala sponsoritele absoluutselt esmaseks valikuks.

1.jpg

2.jpg

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Dual Data & Power kuum backup süsteem parandab stabiilsust:

Kahekordse andmeside ja võimsusega varukoopiate süsteem, et vältida mängu käigus tekkivaid kommunikatsiooniriske; kindlustades turvalisema ja stabiilsema töö. Andmete ja toitesüsteemi kahekordne varukoopia kujundamine, kui praegune andmete ja toitesüsteem laguneb, hakkavad automaatselt alustama kuuma varuteabe ja elektrisüsteemi, et tagada ekraani stabiilne töökindlus, usaldusväärne ja muretu;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Lihtne paigaldus, mugavad juhtimis- ja hooldusfunktsioonid, ERALED perimeter säästab reklaamijatele palju rohkem kulusid; Inim-orienteeritud disain võib kaitsta mängijaid 360 ° ulatuses. See on laialdaselt tunnustatud mitmetes maailmaklassi üritustes, nagu korvpallimäng, jalgpallivõistlus, pesapallivõistlus, pehmejänu matš, jällevõistlus, jalgpallimatš, tennisevõistlus, vooru vaste, võrkpallimatš, maadlusmäng, võistlusmäng, mootorispordi mäng, kriket mängu, Lacrosse'i mängu, Pari-mutuel mängu, Rodeo mängu, Squashi mängu, Natatorium matš jne. Pealegi on ERALED perimeetri LED-ekraan saadaval ka fikseeritud ja rendipaigalduses ning see realiseerib kõige multifunktsionaalse mitmeotstarbelise kasutamise eesmärgil.

ERALED Basketball Perimeter LED-ekraan näitab pidevalt reklaamsõnumeid Basketball Perimeter LED ekraanil kogu spordi staadioni ümbermõõt. Meie Basketball Perimeter LED-ekraan korvpallile, korvpalli staadionidele on mugav paigaldada ja lahti võtta. Välise signaali ja pistikupesadega meie korvpalli perimeetri LED-ekraan sisaldab ka blokeerivaid süsteeme.

Õnnetusjuhtumiteta:

Esiosa, et kaitsta sportlasi vigastuste eest; Ülemine osa spetsiaalse mängijaga kaitstud pehme padi disainiga: spetsiaalne pehme padi disain, isegi välise ründe abil, võib kaitsta mängija ohutust. Nurgeline LED-konfiguratsioon kallutatud jala süsteemiga mitmete seadistusstsenaariumide jaoks, saavutades täieliku tasakaalu elavate sihtrühmade ja saatekanalite vahel. Mitmekordne kasutamine nii perimeetrisüsteemis kui ka kommertskuvaril, kui see on virnastatud.

Kõrgresolutsiooniga:

Kõrge eraldusvõimega täiuslik kuva efektiivsus, uue põlvkonna UHD LED-ekraanitehnoloogia, pikslite samm on sama väike kui 3mm, mis on maailma väikseim piksliväljaga veekindel korvpallimõõtja LED-ekraan.

EMC, TUV-EMC heakskiit:

Täielikult vastab UEFA staadioni standardnõuetele, TUV-EMC sertifitseeritud, laialdaselt kasutatav üks viiest top maailmas Basketball League

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

Stadium LED-ekraan vajab väga suurt värsket sagedust, kuna see 4800: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 4800HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon ja ideaalis live sündmuste ringhääling.

16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust. LED-ekraani staadioni vaatamiskaugus on tavaliselt palju väiksem kui suur fikseeritud alaline paigaldus LED-ekraan. Nii et vaatamise kauguse ja videokvaliteedi parandamise ainus viis parandab Stadium LED-ekraani resolutsiooni ja lepingut, sagedust ja halli klassi.

60% Energiasääst:

Energiasäästu staadion LED-ekraan kasutab vähem elektrit, vähem õli, vähem kulutatud raha, vähem operatsioonitasu ja suurem kasum, lühem ROI-aeg. Energiasääst tähendab ka vähese energiatarbimise, madalat soojusenergia tootmist, palju pikemat eluiga, pika eluea kõrge heledust ja väikese rikke piksleid.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvariga pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

9000 nitsi heleduse suutlikkus, mis loob ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge pildi kvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et tagada, et meelitate rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse. Basketball Perimeter LED-ekraan on suurepärane heledus, lai vaatenurk ja suurepärane videokvaliteet, mis on spetsiaalselt välja töötatud suurepärase jõudluse saavutamiseks suurtel spordialadel. Äärmiselt vastupidav ja uued ohutusfunktsioonid võimaldavad ERALED'i korvpalli perimeetri LED-ekraanil näha kõige kuulsaid spordialasid kogu maailmas. See kaasaegne Basketball Perimeter LED-ekraanil on ka modulaarne, kergekaaluline disain ja reguleeritav alus, mis muudab selle veelgi paindlikumaks.

Lihtne paigaldamine, kasutamine, hooldus ja kergesti transporditav:

Spetsiaalne kiire lukustuskonstruktsioon garanteerib kiire ja lihtne paigaldamise, vajab ainult üks kappi paigaldamiseks 20 sekundit. Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese. Kergesti transporditava ekraani süsteem kiire ja hõlpsa seadistusega;

Kõrge täpsus:

Pärast kompaktset CNC-protseduuri töödeldav õmblusteta lõikamine võimaldab suure täpsusega valatud kangaga saavutada kogu ekraani kõrge tasasuse ja sujuvuse.

Reguleeritav kappi nurk:

0-30 ° reguleeritav kappi nurk, et tagada televiisori kaamera ja vaatajaskonna vaatajate võimalikult suur vaatluskoht.


Muud unikaalsed kujundused:

Kiire jahutamine: suurepärane soojuspaisumisvõime, et kaitsta mooduli ahelat

Häireteta sekkumine: spetsiaalne elektromagnetiliste häirete funktsioon

Kõrge stabiilsus ja töökindlus pikendavad LED-ekraani eluea pikkust.

Kokkupõrke takistus ja pehmed louvers disain, kaitsta sportlasi krahhist

Unikaalne alusraami disain, mis takistab tõhusalt vee akumulatsiooni ekraanil

Väga laia vaatenurk 160 °, mis tagab erakordse pildikvaliteedi igas olukorras.

Sõltumatu maapinna tugistruktuur, stabiilsem kui te arvate: Reguleeritav sõltumatu maapinna tugistruktuur, isegi välimine rünnak, ei ole endiselt mingit probleemi.

Tagumine teenindus 30 sekundi jooksul, kiirem ja mugavam: selleks kulub ainult üks moodul tagaistest 30 sekundit, lihtne ja lihtne.

Modulaarne disain, lihtne hooldus: Modulaarne moodul ja kapi raam lihtsustavad keerukat juhtmestikku, tagavad kiire hoolduse, moodustades ühe mooduli väga lühikese aja jooksul.

Tugev stabiilsus ja usaldusväärsus

Täpne täpsus kalibreerimine

Kõrge kaitsetase

Super Slim: 30% peenem kui tavaline alumiiniumkapp

Super kerge: 40% kergem kui tavaline alumiiniumkapp

Korvpalli perimeeter LED ekraan Tehniline parameeter

Mudel

Piksli pigi (mm)

LED-lampi kapseldamisviis

Skannimismeetod (1 / X)

Piksli tihedus
: Pikslid / ㎡

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

Värske sagedus (hz)

Heledus: nits

Energiatarve
: / ㎡

Väljas

3.34

1921

24

89641

96 x 48

320 x 160

960 x 960

3840

5000

700

Väljas

4

1921

8

62500

64 × 32

256 × 128

1024 × 768

3840

6000

700

Väljas

4

1921

10

62500

80 x 40

320 x 160

960 x 960

3840

4500

650

Väljas

5

2727

8

40000

64 × 32

320 x 160

960 x 960

3840

6000

650

Väljas

6

3535

8

27777

32 × 32

192 × 192

960 x 960

3840

6000

650

Väljas

6

2727

8

27777

32 × 32

192 × 192

960 x 960

3840

6000

650

Väljas

6,67

3535

6

22497

48 × 24

320 x 160

960 x 960

3840

5000

650

Väljas

8

3535

4

15625

32 × 16

256 × 128

1024 × 768

3840

6000

650

Väljas

8

3535

5

15625

40 × 20

320 x 160

960 x 960

3840

4500

600

Väljas

10

3535

2

10000

32 × 16

320 x 160

960 x 960

3840

6500

700

Väljas

10

3535

4

10000

32 × 16

320 x 160

960 x 960

3840

4000

500

KKK-d

1. LED-kiibi konceptsioon või määratlus: LED-kiip on pooljuht, mis võib muuta elektrienergiat nähtavaks valguseks. Valgusdioodis kasutatav keemiline ühend määrab selle värvuse, heleduse ja energiatõhususe.

2. LED-lampide kontrast või määratlus: LED on lühike 3 sõna puhul: valgusdiood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha enam populaarne, sest eelised on ideaalsed: värvide segamise võimalus, värviküllus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

7.jpg

SMD valged LED-lambid:

8.jpg

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

11.png

12.png

Iga SMD LED-lamp sisaldab punast, rohelist ja sinist LED-kiipi, vahepeal on iga DIP LED-lambil ainult üks punane LED-kiip, roheline LED-kiip või sinine LED-kiip.

Dual In Line LED-lambid

9.jpg

Dual In Line LED-lambid kasutavad reflektorit ja epoksü-objektiivide paketti koos kahe jalaga, mistõttu seda nimetatakse DIP-ideks. Selline kombinatsioon ja kasutatava kiibi tüüp mängivad rolli elliptiliste vaatenurga kindlaksmääramisel. Dual In Line LED-i reflektori tass fokuseerib kiibi kiiratava valguse teatud vaatlusalale.

DIP-LED-ekraan on väga populaarne enne 2015. aastat, DIP LED-lampide puhul oli 90% välistest täisvärvilistest LED-videovaltidest. Siiski ilmub DIP LED-lampide SMD LED-ekraan kiirelt pärast 2016. aastat. Tänapäeval on 95% täisvärvilistest LED-näidikest valmistatud SMD LED-lampidest.

3. LED-piksli kontseptsioon või määratlus: piksel on lühike pildielementide jaoks, on valgusallikad, mis süttivad tähtede, sõnade, graafika, animatsioonide ja videoklippide kujundamiseks. Üks piksel võib koosneda ühest LED-lambist, mitmest sama värvi LED-lambist või mitmest erineva värviga LED-lambist. Need on elektroonilise kuvariseadme väikseimad elemendid, mida saab individuaalselt juhtida ja välja lülitada või erinevatel heledustasemetel. Pixel nimetatakse ka punktiks, on ka kõige elementaarsem ja väikseim resolutsiooni ühik. Näiteks kui me ütleme HD, UHD resolutsioon: tavaliselt viitab sellele, kui palju piksleid või punkte on pikk ja kui palju piksleid või punkte kõrguses. HD tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit, 1080 pikslit pikk. UHD tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit pikk või isegi 7680 pikslit, 4320 pikslit pikk. LED-piksel on ka LED-mooduli põhi- ja väikseim ühik, sest iga moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslitest.

4. Pikslipigi kontseptsioon või määratlemine: piksli samm - kaugus 2 kõige lähedasema naaberpiksli vahel joonel ja veerus. Näiteks kui kaugus 2 lähimast naabervardetud pikslitest joonel ja veerus on 8mm ja 3mm, siis nimetame seda LED-kuvari mudelit: piksli pigi Indoor Rental LED-ekraan. Pixel Pitchi nimetatakse tavaliselt lihtsalt PH või P. Seega PH8mm võrdub P3mm-ga.

5. LED mooduli konstrueerimine või määratlemine: LED moodul on LED-kappi põhiüksus, mis koosnes teatud kogusest LED-pikslitest.

6. LED-kappi konstrueerimine või määratlemine: LED-kapp on LED-ekraani baasosa, mis koosnes teatavast kogusest LED-moodulitest.

7. LED-ekraani kontseptsioon või määratlus: LED-ekraan on lõpp-toode, mis koosnes teatud kogusest LED-kappidest.

8. LED-ekraanimudelite kontseptsioon või määratlus: kõik LED-ekraanide tootemudelid klassifitseeritakse tavaliselt ja määratletakse pikslite sammuga. ERALED kuvatavad tooted "Piksli pikkus on tavaliselt sise- ja välistingimustes paiknevate LED-ekraanide puhul vahemikus 1,2 mm kuni 20 mm. Meie siseruumide LED-näidikute nimekiri: P1.25mm, P1.562mm, P1.667mm, P1.875mm, P1.923mm, P2.0mm, P.2.5mm, P2.88mm, P.2.98mm, P3mm, P3.91mm, P8mm , P4,81mm, P5mm, P5,95, P8mm, P6,25mm; Meie välis LED-ekraanide mudeli loend: P3mm, P3.2mm, P3.338mm, P3.91mm, P8mm, P4.81mm, P5mm, P5.95, P8mm, P6.25mm, P6.8mm, P6.667mm, P8mm, P10mm , P10.68mm, P12mm, P18mm, P20mm.

Piksli samm korrutab otseselt ekraani eraldusvõimet ja optimaalset vaatamiskaugust. Mida väiksem on piksli samm, seda kõrgem on pikslite tihedus, seda suurem on eraldusvõime, seda rohkem pilte kuvatakse ekraanil, parandades seega eraldusvõimet ja optimaalset vaatamiskaugust. Mida tähendab see lihtsamal ja lihtsamal viisil? Mida väiksem on piksli samm, seda lähemal vaataja suudab teie ekraanile jääda ja pildi kvaliteet on ikka veel väga hea.

Teoreetiliselt räägib väiksem piksli samm, seda parem. Kuid me elame realistlikus maailmas, millel on palju piiranguid, eriti ressursse ja raha. Pikema pikslivaba LED-ekraanil on alati parem pildikvaliteet, kuid see suurendab ka kulu, kuna väiksem piksli samm, seda suurem on pikslite tihedus, seda suurem on vajalik LED-lampide kogus. Iga LED-lamp ei ole nii kallis. Siiski, kui piksli samm on väga väike, näiteks 1,25 mm piksli sammuga, on iga ruutmeetri LED-ekraanil vaja 640000 LED-lampi, mis on üle poole miljoni LED-lambi. Nii et hind on ka väga suur! Nii et isegi 1,25-meetrine piksliline sise LED-ekraan ja 3,2-dimensiooniline pikslite välise LED-ekraan on kõigi mudelite hulgas väikseim piksliväljaga LED-ekraan. Kuid 98% klient valib veelgi suurema piksliakka LED-ekraani, mis vastab nende nõudlusele ja tasakaalustab oma ROI-d. Näiteks kasutades 1,875-8mm pikslit pigi sisemist LED-näidikut ja 3.91-10mm piksli pikkust väljas LED-ekraani. Väiksemate pikslite sammude abil suurendate ekraanile LED pikslite arvu. Mida rohkem LED-piksleid kuvatakse, seda suurem on teie kulu. Võite kulusid vähendada ja teil on fantastiline ekraan, kui kasutate suuremat pikslit, kui teie vaatajaskond ei ole teie ekraanile liiga lähedal. Kui teie displei asub ruumis, kus teie sihtrühm on ekraanil lähemal, näiteks kaubanduskeskuse jaemüügikeskkonnas, on 1,2-2,5 mm pikslitundiline LED-ekraan teie vajadustele paremini sobiv. Kui teete oma kuvari kõrgemale ja teie sihtmärgist kaugemale, siis näiteks sellise projekti jaoks nagu lennuvälja tähistused võivad teile kõige paremini olla 2,5-5 mm piksli pikkune LED-ekraan.

9. LED-ekraani eraldusvõime määratlemine või määratlemine? LED-ekraani lahutusvõime määratakse, kui palju piksleid või punkte peal ja kui palju piksleid või täppi on LED-ekraani füüsilises piirkonnas. HD LED-ekraan tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit pikkune ja 1080 pikslit kõrgune. UHD LED-ekraani lahutusvõime tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit kõrgune või isegi 7680 pikslit pikkune, 4320 pikslit kõrgusega. Lahendus sõltub peamiselt pikslite sammust ja LED-ekraani suurusest. Mida väiksem piksli samm, seda kõrgem on eraldusvõime; mida suurem on LED-ekraani suurus, seda suurem on eraldusvõime. Nii on LED-ekraani eraldusvõime suurendamiseks kaks võimalust: väiksema pikslitugevuse tehnoloogia kasutamine või LED-ekraani suuruse suurendamine: kui LED-ekraani pikslite samm on kindel, siis suurendab LED-ekraani suurus resolutsiooni suurendamiseks; Kui LED-ekraani suurus on kindel, kasutage lahutusvõime suurendamiseks väiksemat pikslitundlikku LED-ekraani.

10. Vaatluskauguste määratlus või määratlus: Vahemaade vaatamine arvutatakse ekraani tüübi ja ekraanil kuvatud kauguse põhjal. Igal displeil on minimaalne ja maksimaalne vaatamiskaugus, mis võib rakenduse ja kavandatud kasutusviisi tõttu varieeruda. Suurel märgil on pikem vaatluskaugus, samal ajal kui väikesel märgil on lühem vaatekaugus. ERALED kasutab 50 tolli iga sümboli kauguse kohta kui üldine võrdluspunkt. Iseloomupiirkond, mida tuntakse ka pikslitena, erineb siseruumide ja väliste ekraanide rakenduste vahel.

11. LED-ekraani vaatamise nurga mõiste või määratlus: vaatamise nurk on vaatlusnurk, kus mõõdetud valguse intensiivsus on 50% selle maksimaalsest väärtusest (vaadates keskmist eesmist). Heleduse või heleduse mõõtmine toimub spektraadiomeetri abil. Spektraadiomeetrid kasutavad tavaliselt spektraalkiirguse ja spektraalse kiirguse mõõtmist, milliseid spektraalseid andmeid saab kasutada heleduse arvutamiseks (cd / m²). Displei valimisel kaaluge, kuhu see paigaldatakse, ja nurka, kuhu ekraan kuvatakse. Kujutise kvaliteet on ekraani vaatenurgast kõige parem, kui teie peamine sihtgrupp peaks asuma. Nägemisnurk või vaatenurk ületab tavaliselt optimaalse vaatenurga, sõltuvalt kohaspetsiifilistest tingimustest ja ümbritseva valguse tingimustest.

12. LED-ekraani suhe Heledus ja vaatenurk

Mis vahe on LED-ekraani heleduse ja vaatenurga vahel? Noh, sõltuvalt keskkonnast (siseruumides või väljas), kus on paigaldatud LED-ekraan, on LED-ekraani nõutav heledus kontrastsuse keskkonnas erinev.

Indoor LED-ekraani ja välise LED-ekraani erinevus Heledus ja vaatenurk

Indoor LED ekraan küsib madalamat heledust, kuid nõuab suurt vaatenurka. Teisest küljest näitab väljas LED-ekraan "kõrgemat heledust" ja ka palju paremat halli klassi. Seetõttu ei näita välis LED-ekraan vaatenurga taotlust siseruumides asuva LED-ekraaniga, tavaliselt vahemikus ± 35 - ± 50 kraadi.

LED-ekraani suhe "Heledus ja vaatenurk"

Kui LED-kuvari vaatenurk muutub madalamaks, on LED-ekraani heledus suurem või vastupidi. Kui kontrastsuse suhe LED-ekraani heleduse ja keskkonna heleduse vahel on suurem, on LED-ekraan, mis kuvab esitust, rohkem värvilist. Kuid kui LED-ekraani heledus on liiga kõrge, on see inimese silma jaoks halb ja palju rohkem elektritarbimist raiskatakse. Samuti toodetakse palju rohkem soojust ja siis muutub temperatuur märksa kõrgemaks. Selle tagajärjel väheneb vedru kiibi heledus palju kiiremini ja loomulikult lüheneb selle eluiga.

13. LED-ekraanide värskendussagedus ja raami muutmise sagedus

LED-ekraan on täis digitaalne varustus, mida juhib impulsi vool. Gray-skaala ja heledust realiseerib PWM (impulsi laius-modulatsioon) ja LED-valgus on impulss-tüüpi. Kui impulsi kordamise sagedus ei ole piisavalt kiire, tundub inimeste nägemine müra.

Ferry Porteri reegel ja kriitiline fusioonisagedus

Niisiis, kui kõrge sagedus võib kõrvaldada vilkumine? Ferry-Porteri reegel juhib tähelepanu sellele, et impulsi valgustuse vaatamisel, mis viib impulsi korduv sageduse paranemiseni, on inimeste silmade jaoks kriitiline punkt. Inimesed tunnetavad valgustamist pidevalt, kui sagedus on kriitilisest punktist kõrgem. Seda me nimetame kriitilise fusiooni sageduseks.

Täisvärvilise LED-ekraani ja LED-ekraani värskendamise määrad

Värskendussagedus määrab, mitu korda LED-ekraanil kuvatav sisu kordub igal sekundil. Vastavalt Ferry-Porteri reeglile ja meie kogemusele, et vältida pildi vilkumist, peaks täisvärvilise LED-ekraani värskendussagedus olema kõrgem kui 240Hz ja täisvärviliseks LED-ekraanil, mille heledus on suurem kui 4000niti, peab värskendussagedus olema kõrgem kui 400Hz.

Kaamera salvestamise täisvärvi LED-ekraani värskendamise määrad

Kui teleriekraanil on pilt ja video, mis kuvab LED-ekraanil või televisioonivõrgu edastamisel (LED-ekraan etapid, areenid, sündmused jne), on vaja parandada värskendussagedust 2000Hz + -ni. LED-ekraani ja LED-ekraani jaoks on piisav, et tagada siledat kujutist ja videot raadiosageduse 50/60 Hz sagedusega. Ja tähendus pole nii suur, et veelgi paremaks muuta.

LED-ekraani kõrge värskendussageduse puudumine

Kõrge värskendussageduse puuduseks on LED-ekraani kasutusiga teataval määral lühike.

14.Kuidas LED-ekraan töötab?

60-meetrise (20-meetrise) kõrgusega LED-ekraan peab tegema sama asja, mida tavaline teler teeb - see peab võtma videosignaali ja teisendama selle valgusehetkedaks. Kui olete lugenud, kuidas televisioon toimib, siis teate, kuidas seda teeb elektrooniline elektronkiiretoru (CRT).

Siin on lühike kokkuvõte selle kohta, kuidas mustvalge televisioon töötab:

Elektronkiire CRT-värvides kuvab kogu rea ühe rea korraga. Kui see liigub ekraanile, vilgub tala väikesed fosfori punktid, mis siis tekitavad valgust, mida näeme.

Videasignaal räägib CRT-kiirgusele, milline peaks olema selle intensiivsus, kui see liigub ekraanil. Järgmises joonisel näete seda, kuidas videosignaal kannab intensiivsusinfot.

Algne viie-mikonsekundiline impulss nullvoltides (horisontaalne tagasivoolu signaal) ütleb elektronkiirele, et on aeg alustada uut rida. Tala hakkab ekraani vasakul küljel maalima ja 42-mikrosekundist kogu ekraani. Horisontaalse sisselülitussignaali muutuv pinge reguleerib elektronkiire, et see oleks ere või tume, kui see kõik laseb.

Elektronkiirevärvid jooksevad CRT-i küljele ja seejärel saab vertikaalse tagasikäigu signaali, mis ütleb, et ta peab uuesti ülemises paremas nurgas käivituma.

Värviline ekraan teeb sama asja, kuid see kasutab ekraanil iga piksli jaoks 3 eraldi elektronkiudu ja 3 punkti fosfori (punane, roheline ja sinine). Erinev värvisignaal näitab iga piksli värvi, kui elektronkiire liigub ekraani ümber. Kuna elektronkiire värvib kogu ekraani, lööb see ekraanile fosfori elektronidega. Elektronkiire elektronid ärritavad väikest punkti fosfori ja ekraan süttib. Kiiresti maalides ekraanil 480 liini kiirusega 30 kaadrit sekundis, võimaldab telerekraanil silma integreerida kõike sujuva liikuva pildina.

CRT tehnoloogia töötab suurepäraselt siseruumides, kuid niipea kui paigaldate CRT-põhise teleri välja ere päikesevalgust, ei näe enam ekraani. CRT fosfor ei ole lihtsalt piisavalt valgus, et võistelda päikesevalgusega. Samuti on CRT kuvarid piiratud umbes 36-tollise ekraaniga. Teil on vaja teistsugust tehnoloogiat, et luua suur, väljas kuvar, mis on päikesevalgusega konkureerimiseks piisavalt särav. LED-id võivad olla väikesed, kuid uued suure heledusega mudelid toodavad märkimisväärsel hulgal valgust.

Esimesena kasutusel oleku- ja märgutuletena ning hiljuti allhoidlate valgustuses, aktsentvalgustuses ja suuna märgistamise rakendustes on kuue aasta jooksul tekkinud kõrge heledusega LED-id. Kuid alles hiljuti on neid üldotstarbelistes valgustusrakendustes tõsiselt vaadeldud kui teostatavat võimalust. Enne seda tüüpi valgustusseadme soovitamist või paigaldamist peaksite mõistma põhitehnoloogiat, millel need seadmed asuvad.

Valgusdioodid (LED-d) on tahke osad, mis muudavad elektrienergiat otse ühe värvi valguseks. Kuna nad kasutavad "külma" valguse põlvkonna tehnoloogiat, kus enamik energiat tarnitakse nähtavas spektriosas, ei valgusta LEDid energiat mitte valgust tekitavate soojuste kujul. Võrdluseks on suurem osa hõõglambi energiast spektri infrapuna (või nähtamatu osa). Selle tulemusel tekivad nii fluorestseerivad kui ka HID-lambid palju kuumust. Lisaks külma valguse tootmiseks, LED-id:

Võib toidet laadida kaasaskantavast aku või isegi päikesevariandist.

Võib olla integreeritud kontrollsüsteemi.

Väikesed ja vastupidavad vibratsioonile ja šokile.

Hankige väga kiiresti "õigeaegselt" (hõõglambi jaoks 60 nsek vs 10 msek).

Hea värvide eraldusvõime ja väike või mitte-šoki oht.

Tüüpilise LED-i keskosa on diood, mis on peegeldi tassis paigaldatud kiibile ja hoitakse paigal kergelt terasest juhtraami külge, mis on ühendatud elektrijuhtmete paariga. Kogu seade on seejärel kapseldatud epoksiidis. Dioodkiip on tavaliselt umbes 0,25 mm ruut. Kui voolab voolu läbi kahe erineva materjali ristumiskoha, tekib kerge klaasi tahke kristallkilp. Emitatava valgusvihu kuju või laius määratakse kindlaks mitmesuguste teguritega: helkuri tassi kuju, LED-kiibi suurus, epoksü-objektiivi kuju ja vahemaa LED-kiibi ja epoksü-objektiivi vahel . Materjalide koostis määrab valguse lainepikkuse ja värvuse. Lisaks nähtavatele lainepikkustele on LEDid saadaval ka infrapuna lainepikkustel 830 nm kuni 940 nm.

Mõiste "elu" on tööstuses erinev. Pooljuhtkonna kasulik eluiga on määratletud kui valgustustaseme langetatud aeg, mis väheneb 50% -ni algväärtusest. Valgustööstuse jaoks on konkreetse lambitüübi keskmine eluiga see, kus 50% esinduslikus rühmas asuvatest lampidest on põletatud. LEDi elu sõltub selle pakendi konfiguratsioonist, ajamivoolust ja töökeskkonnast. Kõrge ümbritseva õhu temperatuur lühendab LEDi elu.

Lisaks sellele hõlmavad LEDid nüüd kogu valgusfunktsiooni, sealhulgas punane, oranž, kollane, roheline, sinine ja valge. Kuigi värviline valgus on kasulik loomingulisematele paigutustele, jääb valgel valgus LED-tehnoloogia püha grahv. Kuni tõeline valge on võimalik, on teadlased välja töötanud kolm võimalust:

Sobita talad. See meetod hõlmab mitmete ühekordsete seadmete valguse segamist. (Tavaliselt punane, sinine ja roheline). Vaade suhtelise intensiivsuse reguleerimine annab soovitud värvuse.

Esitage fosforikiht. When energized photons from a blue LED strike a phosphor coating, it will emit light as a mixture of wavelengths to produce a white color.

Create a light sandwich. Blue light from one LED device elicits orange light from an adjacent layer of a different material. The complementary colors mix to produce white. Of the three methods, the phosphor approach appears to be the most promising technology.

Another shortcoming of early LED designs was light output, so researchers have been working on several methods for increasing lumens per watt. A new "doping" technique increases light output several times over compared to earlier generations of LEDs. Other methods under development include:

Producing larger semiconductors.

Passing larger currents with better heat extraction.

Designing a different shape for the device.

Improving light conversion efficiency.

Packaging several LEDs within a single epoxy dome.

One family of LEDs may already be closer to improved light output. Devices with enlarged chips produce more light while maintaining proper heat and current management. These advances allow the units to generate 10 times to 20 times more light than standard indicator lights, making them a practical illumination source for lighting fixtures.

Before LEDs can enter the general illumination market, designers and advocates of the technology must overcome several problems, including the usual obstacles to mainstream market adoption: Industry-accepted standards must be developed and costs must be reduced. But more specific issues remain. Things like lumen-per-watt efficacy and color consistency must be improved, and reliability and lumen maintenance should be addressed. Nevertheless, LEDs are well on their way to becoming a viable lighting alternative.

There are two big differences between a LED display Display that you see at a stadium and the TV in your home:

Obviously, it is gigantic compared to your TV. It might be 60 feet (20 meters) high instead of 18 inches (0.5 meters) high.

It is incredibly bright so that people can see it in sunlight.

To accomplish these feats, almost all large-Display outdoor displays use light emitting diodes (LEDs) to create the image. LEDs are, essentially, little colored light bulbs. Modern LEDs are small, extremely bright and use relatively little power for the light that they produce. Other places you now see LEDs used outdoors are on traffic lights and automobile brake lights.

On a color CRT television set, all of the colors are produced using red, green and blue phosphor dots for each pixel on the Display:

In a LED display, red, green and blue LEDs are used instead of phosphor. A "pixel" on a LED display is a small module that can have as few as three or four LEDs in it (one red, one green and one blue). In the biggest LED displays, each pixel module could have dozens of LEDs. Pixel modules typically range from 4 mm to 4 cm (about 0.2 to 1.5 inches) in size.

To build a LED display, you take thousands of these LED modules and arrange them in a rectangular grid. For example, the grid might contain 640 by 480 LED modules, or 307,200 modules. The size of the ultimate Display depends on the size of the LED modules

15.LED Display Color depth

"Dimming" and "shading" refer to entirely different functions and the terms should not be interchanged. The word "dimming" refers to a uniform brightness adjustment across the entire display to correct the intensity for ease of reading different ambient light conditions. "Shading" or color depth, affects the light output variations of each individual red, green and blue LED to create images within the display.

Color depth chat


Bits per color

Resulting shades per color

Resulting RGB color capability

5-bits

32

32768

6-bits

64

262144

8-bits

256

16.7 million

10-bits

1,024

1.07 billion

12-bits

4,096

68.7 billion

14-bits

16,384

4.4 trillion

16-bits

65,536

281.5 trillion


25 * 25 * 25 = 32,768 colors

Calculation explanation: Each individual red, green and blue LED be in one of two states, either on or off. This example uses a color data processing of 5 bits for each color is 2 to the 5th power and multiplying each color's depth provides the overall color depth of 32,768 colors.

Although "dimming" and "shading" have different meanings, some manufacturers will combine greyscale shading values with dimming values to create a color specification that appears more impressive on paper than it is capable of producing in the field.Combining shading values with overall dimming values is a deceiving and misleading practice. Below is an incorrect calculation that includes dimming as part of the color depth:

25 * 25 * 25*32 dimming = 1 million colors

16.What LED lamps brand to choose when buying a LED display

The LED's are surely the most important quality criteria when it comes to LED video displays. They determine the image quality of the display and are decisive in determining how the image quality is retained over time. The quality characteristics for LED's are very diverse, and, here too, the maxim applies: the most expensive choice is not always the best choice. To highlight an example from the automobile industry: You are sure to be able to spontaneously list a variety of luxury sedans, though you may not generally consider these when selecting a new vehicle. Price and purpose play major roles in the decision of which model to choose. And also, luxury sedans differ in many ways, although they often all meet the highest quality standards.

The quality of an LED is determined primarily by the chip used. It determines the service life of the LED and how the lighting behavior of the LED changes over time. The mayor Chip manufacturers of LED's are:

•Nichia (Japan)

•Cree (USA)

•AXT (USA)

•Epistar (Taiwan)

•Silan (China)

The prevailing opinion on the market today is that LED's made by Nichia are the best for use in LED video displays. However, they are also undeniably the most expensive LED's on the market by a wide margin. The price of LED's varies on average from less than one cent per LED to up to 15 cents and more, depending on the type of LED (RGB LED's with three chips in one housing are often more expensive). An extensive price difference can arise in manufacturing, depending on the LED's used.

The most important factor for purchasing a LED display and determining which LED's to choose are:

•Brightness: The brightness of the LED's is measured in mcd (milli-candela). The higher the brightness, the better. You can run the display at a lower brightness, thus increasing the service life or increasing visibility during the day when the sun is shining.

•Electrostatic Discharge(ESD): The LED chips produced by various manufacturers differentiate themselves through a varying sensitivity to the effects of electrostatic discharge (for example due to contact). Display failures caused by electrostatic discharges can be prevented by implementing safeguarding measures against ESD in the production process. The following LED chips listed are indicating the voltages that the LED's can withstand in case of electrostatic discharges:

●Cree: 2000V

●Nichia: 1000V

●Taiwanese LED Chips: 800V

●Chinese LED Chips: 200~800V

•Sensitivity to Temperature Variations: Poor LED chips can fade faster, ie their service life can shorten, if they are exposed to high temperature variations. Depending on the country, temperatures can become extremely hot or cold during the summer or winter months, respectively. As a result, a poor LED quality could cause premature fading of the overall, expensive LED display.

•General Service Life: The general service life of the LED's often lies between 50,000 and 100,000 hours. (100,000 hours equates to 10 years of continuous display operation at full white, if no other factors exist which reduce the service life; such as increased heat in the display housing, or operating the LED's at overvoltage in order to balance brightness reduction.

•Brightness Reduction due Aging: Below is a table indicating the lighting reductions which arise within the first 10,000 hours: LED brightness reduction after the first 10,000 hours, sorted by manufacturer:

Nichia (Japan)

Cree (USA)

AXT (USA)

Silan (China)

Epistar (Taiwan)

Red LED

2.5%

Teadmata

Teadmata

Teadmata

28%

Green LED

2,50%

26%

8%

7%

28%

Blue LED

2,50%

45%

8%

7%

28%

For the advertising screens we recommend always Silan LED's, or the Cree LED's which are a little more expensive than the Silan LED's. Nichia LED's, which are at least twice as expensive than Silan LED's, for LED display is mostly used for the professional industry like on stages or for television programs where quality is of high importance due to the high brightness and longer lifetime, and professionals invest a higher amount to have the screen performance and quality optimal at all times if not they are out of business and glamour is important in those industries. For advertising screens which are placed outside that quality is not necessary to be as optimal as the professional industry like stages or television programs because the screen is seen as an investment to shorten the ROI to less than 1 year and using the screen for advertising for over a period of at least 5 years to 8 years and gain 5 to 7 years from advertising.

If investing in Silan LED's the initial investment is about 25%(Cree) to 50%(Nichia) lower than investing in Cree and Nichia LED's. So for that Silan LED's will have an ROI of around 1 year depending on the portfolio of clients that the screen owner has, the place where it is placed and price of the advertisements. When advertisers want to publish their products on the screen, of course quality is important but in practical terms the selling price of the commercial space on the screen will be the same if used Nichia or Silan or Cree LED's because they don't care about the lifetime and differences of brightness between Nichia, Silan or Cree LED's, they just want to be seen and promote their products and or services on the screen. What is important for the publicity clients is the resolution, if it doesn't look pixelated they do see that as a plus and will attract more advertisers because the better the resolution the higher the impact of the advertisement and the higher the company's goodwill of the product announced. Also for Nichia and Cree LED's the ROI is one and a half to twice the time in comparison to Silan LED's which is two years at least.

Normally Silan and Cree LED's need 100,000 hours to reach around 40% of its total original brightness, Nichia will need 100,000 hours to reach 60% of its total original brightness. This is because the materials used are much more expensive for the Nichia LED's than for the Cree and Silan LED's and are better conductors. Besides Nichia uses around 50% of the energy used to burn the LED's in comparison to the Silan and Cree LED's. For example 1sqm of 16mm pixel pitch Silan and Cree LED's consumes around 1200W/m2 and Nichia 575w/m2 which is less than 50% to get the same amount of brightness.

Many of the quality factors for LED's play a role in how they behave over time. Nichia LED's are the only ones for which it is generally known that they thoroughly meet the required criteria, positively setting themselves apart from other LED's on the market. The long-term values for some of the other manufacturers were not available. Many developments in the LED field are so new that long-term values over five, ten, or more years don't exist yet. If price and performance should be balanced, we recommend LED's with Silan chips. In terms of overall service life, Silan LED's are 1/3 weaker than Nichia LED's but they cost significantly less. With the service life of Silan LED's, you can run your display for 6 years of continuous operation at full white, although running the screen at full white is never done in reality. In displaying average video image content, the effective service life increases by two to four times as much, that is, 14 to 28 years, depending on the image content. In contrast to the still very expensive Cree LED's, Silan LED's age more evenly and also don't have as much lighting reduction after 10,000 hours. This proves particularly lucrative when exchanging individual pixel cards, since the calibration requirement is lower.


Hot Tags: korvpalli perimeeter LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like