Stadia LED-ekraan

Stadia LED-ekraan

Stadia LED-ekraan Üle 200 ekraanipaigalduse juhtivatel spordisaalidel, mis on paigaldatud Stadia LED-ekraanile Stadia LED-ekraan on üks meie toodete kõrgeimast rakendusest, mida nimetatakse ka spordi LED-ekraaniks. Saadaval piksli samm on 1,2 ... 10 mm piksli pikkus sõltuvalt ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Stadia LED-ekraan

Korvpalli perimeeter LED ekraan4640.jpgPaigaldatud juhtivate spordikohtade seas üle 200 ekraani

Stadia LED ekraan

Stadia LED-ekraan on üks meie toodete kõrgeimast rakendusest, mida nimetatakse ka spordi LED-ekraaniks. Saadaval pikslite samm on 1,2 mm-10 mm piksli pikkus sõltuvalt eraldusvõime nõudest. Kõige kuumim Stadia LED-ekraaniga mudel on energiasäästlik P10mm koos 1/2 skannimismeetodiga, kõrge värske sagedusjuhtimise IC, kõrge heledusega kullavõre LED-lambid, pehme pealmine kate ja pehme mask mängija kaitsmiseks, reguleeritavad reguleeritavad nurgad vaatenurk, veekindel PLC võimsus jaotuskaabel, kahesuguse võimsuse ja andmete varundamise süsteem jne. Samal ajal pääsevad vanad tavapärased P12mm, P16mm ja P20mm turud samm-sammult välja, kuna kliendil on vaja kõrgemat ja kõrgemat resolutsiooni pildikvaliteedi parandamiseks. Pealegi peab Stadia LED-ekraan olema võimeline kasutama renditud LED-ekraanina või fikseeritud paigaldusega LED-ekraanina, et luua rohkem reklaami või rentida tulusid, kuna paljude spordistaadionide jaoks on igal aastal vaid vähesed spordiüritused. Mis tähendab, et Stadia LED-ekraan kuvatakse staadionil väga piiratud aja jooksul, mis võib olla vähem kui 10-20 päeva aastas. Nii et Stadia LED-ekraani ekraani ajal, kus spordiüritusel pole ühtegi spordiüritust, peaks olema võimalik kasutada liikuvas rendikasutuses, fikseeritud paigalduskasutuses jne.

Võrreldes teiste toodetega on LED-ekraan pikaajaline investeering, investeeringu summa on ka palju suurem kui teised tooted. Kui teie suund on õige, siis saate sellest investeeringust ka palju. Kui suund on vale, siis on ka palju rohkem tülikas ja peavalu :-(

Stadia LED-ekraanile tehtud investeeringute maksimeerimiseks on tõesti vaja varustada renditavate seadmetega ja valida väiksema pikslimudeli, nagu 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm piksliline pigi Stadia LED-ekraan. Seejärel saate pärast spordiürituse kasutamist võite kasutada meie Stadia LED-ekraani ekraani rendikuvana või muul otstarbel. Sel viisil saate suuremaid tulusid ja ROI aega võimalikult lühikeseks ajaks. Teie kaugseire investeeringud osutuvad mõistlikuks väga lühikese aja jooksul pärast spordiüritust!

Peale selle on meie Stadia LED-ekraanil eeliseks Ultra slim ja kerge kaal, mis on 50% õhem, 40% kergem kui tavaline rauakapp, mis on tavapärasest alumiiniumist korpusest 20% kergem, mis kindlasti säästab monteerimise ja monteerimise kulusid; Käepide eemaldatava ja pehme padjaga kaitseb inimesi kokkupõrke vigastuse eest; Lihtne ja tööriistavaba hooldus jne:


Igapäevased tuhanded spordimängud (nt jalgpallimängud, korvpallimängud, pesapalli mäng, pehmejõu mäng, jäähoki mäng, jalgpallimäng, tennise mäng, rööbastee mäng, võrkpallimäng, maadlusmäng, kallimis mäng, mootorispordi mäng, kriket mäng, Lacrosse mäng, Pari-mutuel mäng, Rodeo mäng, Squash mäng, Natatorium mäng jne) mängitakse kogu maailmas. ERALED on parim tootja, kes toob spordimängude fännidele üle kogu maailma parimad mängukogemuse kogemused. Meie mitmesugune Stadia LED-ekraan, mis näitab üksikasju selgelt, kui Stadia LED Display ekraan toob mängu ellu, andes fännidele teavet ja meelelahutust, mida need ihad.

Spordi- ja kommertsreklaami kombinatsiooni võib leida 19. sajandi lõpust. Reklaami meedia areneb sportlastelt Stadia LED-ekraanile. Stadia LED-ekraani kui spetsiifilist reklaamimaterjali kasutatakse üldiselt hiiglaslikus gümnaasiumis, nagu näiteks jalgpallistaadionil, korvpalli staadionil, baseball staadionil, pehmejalgade staadionil, jäähoki staadionil, jalgpallistaadionil jm, kus on massiüritustel. Seega on Stadia LED-ekraanile paigutamine kulutõhus. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga. Media, Stadia LED ekraan on palju atraktiivsem ja võib näidata palju rohkem reklaami teavet ja see võib olla tsükliline kasutamine, mis muudab selle spordiala sponsoritele absoluutselt esimeseks valikuks.

Hot Tags: stadia LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like