Võrkpalli LED-tulemustabel, videovalvestid

Võrkpalli LED-tulemustabel, videovalvestid

Võrkpalli LED-tulemustabel, videote kuvamine Esiletõstke iga äss, tappa ja koguge ERALED võrkpalli tulemustabelitega. Põnege oma fänne ja võistkondade meeskonnad statistilise kuvariga seotud teabe hulgale või pääsege aluspõhimõttele, millel on iseseisev ekraan. ERALED pakub spetsiaalset võrkpalli ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Võrkpalli LED-tulemustabel, videomonitorid


Tõstke esile iga ace, tappa ja koguge ERALED võrkpalli tulemustabelitega. Põnege oma fänne ja võistkondade meeskonnad statistilise kuvariga seotud teabe hulgale või pääsege aluspõhimõttele, millel on iseseisev ekraan.
ERALED pakub spetsiaalset võrkpalli tulemustabelit. Ärge lubage, et see üks tulemustabel valib teid - iga ERALED korvpalli tulemustabel toimib ka võrkpallis. Mitme statistika näitamise võimaluste abil saate oma fännidele veelgi rohkem teavet näidata. Need kuvarid töötavad ka muude spordialade jaoks, sealhulgas maadlus ja korvpall.
Võta see samm edasi programmeeritava meeskonna nime sõnumikeskusega, et kohandada pealkirju - nagu HOME-ja külaliste meeskonna nimesid - iga mängu ja spordi jaoks.

Hot Tags: võrkpalli juhitav tulemustabel, videoprojekt, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like