Sportlaste LED-ekraan

Sportlaste LED-ekraan

Spordistaadioni LED-ekraan Spordi staadionil on ERALEDil aastatepikkune kogemus suuremahuliste investeeringutega innovatsiooni. Pakume terviklikku teenust lahenduste väljatöötamisel, tehnoloogiaarenduse ja -arenduse, kõrgekvaliteedilise tootmise ja rakenduste rakendamisel. ERALED on märkimisväärne ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sportlaste LED-ekraan


Spordi staadionil ERALEDil on aastatepikkune kogemus suuremahuliste investeeringutega innovatsiooni. Pakume terviklikku teenust lahenduste väljatöötamisel, tehnoloogiaarenduse ja -arenduse, kõrgekvaliteedilise tootmise ja rakenduste rakendamisel.
ERALEDil on märkimisväärsed eelised HD-ekraanil, tõhusal infovahetusel, suurel töökindlusel, humanistlikul kujundusel, tarkvaraparkimisel ja hindamissüsteemis jne.

1. Sport LED-ekraani rakendus
Meie staadionil kuvaritel on olulised eelised usaldusväärse teabe edastamisel. Meie toodete eelised on meie poolt pakutavad, kuna meil on aastatepikkune disaini-, innovatsiooni- ja tehnoloogiaarenduse kogemus ning suured finantsinvesteeringud selles valdkonnas.

Kogemustega rikkalikult pakub esimese klassi tehnoloogia, terviklikke teenuseid kogu maailma klientidele täieliku ja usaldusväärse staadioni LED-ekraanilahendused.

2. LED Sport Perimeter Display System Diagram:

3. Süsteemi kirjeldus
Lahendused kogu jaotussüsteemist, video-, heli töötlemise süsteemist, juhtimissüsteemist, LED-ekraanist ja välisseadetest, iga süsteemikonfiguratsiooni lahendus vastavalt klientide erinevatele nõuetele, on alljärgnevas süsteemi kirjelduses ainult viide.

4. Põhitehnoloogiate eelised:
a. Üksiku pikslite korrektsioonimeetod rakendatakse igale pikslile, igale moodule, igale kabinetile ja kogu ekraanile täiusliku valge tasakaalu saavutamiseks.
b. Automaatne värvi kalibreerimine, värvi temperatuuri reguleerimise funktsioon, võimaldab täiuslikku pilti.
c. Kõrge värskendussagedus kuni 2000Hz, ekraani suurenenud stabiilsus ja stroboskoopilise efekti ennetamine
d. Professionaalne spordimängija tarkvara, suure jõudlusega kiudoptiline edastus, mis vähendab edastussignaali efektiivselt viivitusprotsessis, et tagada kvaliteetne otseülekanne ja täpne sünkroniseerimissüsteem.

5. Toote kasutamine
Väljaspool LED-staadioni perimeetri ekraan
Staadioni ümberkujundamisel kasutatakse peamiselt juhtimissüsteemi tarkvara kaudu tsüklit, mis on rikas ja rikkalik, ekspressiivne ja staadioni moderniseerimine on integreeritud kuvariseade.
Paigaldatud peamist mängu umbes.

Täisnurkse kujuga LED-staadioni ekraan
Peamiselt kasutatav üle staadionil peatati rajatise kasutamine, kasutati sportlaste tutvustamiseks, hinded, turniiri teave, sh elusate sündmuste edenemine


LED Stadium seina ekraan
Ekraan on tavaliselt suure ekraaniga samaaegne edastusürituste teave, mis on peamiselt paigaldatud staadioni seina ühele otsale.
LED staadioni veeru kuva
Sellised kuvarid on üldiselt paigaldatud suurele veerule avatud õhu staadionil spordiürituste ja dünaamilise reklaami teabe edastamiseks.
Heleduse näitamise nõuded on nii kõrge tuule tolmu, temperatuuri kohandamine ja sobivad igat tüüpi ilmastikutingimustele.

Hot Tags: spordi staadion, viinud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like