Sport LED ekraanid ja staadion LED-ekraanid

Sport LED ekraanid ja staadion LED-ekraanid

Sport LED-ekraanid ja staadion LED-ekraanid Sport LED-ekraanid ja Stadium LED-ekraanid on meistrid reklaamide ja mängude näitamisel. Avalikkuse täielik staadion pluss see mängud on näidatud televisioonis kvaliteet peab olema suurepärane. LED-reklaami staadionil on jõudlus ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sport LED ekraanid ja staadion LED-ekraanid

1.jpg4.jpg

1.jpg

3.jpg1.jpg

4.jpg2.jpg

5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Sporti LED-ekraanid ja LED-ekraanide staadionid on meistrid reklaami- ja mängukoormuse näitamisel. Avalikkuse täielik staadion pluss see mängud on näidatud televisioonis kvaliteet peab olema suurepärane. LED-reklaami staadionil põhineb tuntud välis LED-spordi näidik, mis kasutab 3in1 LED-tehnoloogiat horisontaalse vaatenurga parandamiseks üle 160 kraadi. Sellise laia vaateväljaga suurendab see pealtvaatajate hulka ja ka mitmeid reklaame, mida saab korraga kuvada.

Sport perimeeter LED-ekraanid staadionidele

Jalgpalliväljakute staadioni spordi perimeetri LED-ekraanid toovad kaasa korduvat tuluvoogu igale operaatorile või sponsorile, kes on meie toodetega seotud. Meie spordi perimeeter viitab sellele, et see muudab reaalajas reaalajas kõiki reaalajas vooge, reklaami või esitab tulemustabeli funcion.

Lisaks võib meie süsteemi paigaldada erinevat tüüpi maapinnale, mitte ainult tsemendipõhistele pindadele, nagu on näha ka teiste spordi perimeetrite LED-ekraanidega. See muutub paigalduskulude kokkuhoidmiseks ja vaatajate paremaks vaatamiseks.

Stadionil olevad spordi perimeetri LED-ekraanid vajavad tavaliselt selliseid spetsiaalseid radiaani reguleeritavaid paigaldussõlme, mis tagavad täiusliku vaatenurga:


6.jpg 7.jpg

Staadioni ekraanid ja värskendussagedus

Meie stadioni ekraanide, spordiürituste, jalgpallistaadioni ekraanide ja perimeetri näidikute värskendussagedus on üle 800 Hz, nii et televisioonikaameraga salvestatud ja televisioonis edastatavaid pilte ei näidata. See tähendab, et suure värskendussagedusega meie staadioni ekraanid ja spordiüritused võivad kuvada pilte, mis sisaldavad elavat videovooge.

Hot Tags: sport viinud ekraanid ja staadioni viinud ekraanid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like