Sport LED ekraan

Sport LED ekraan

Sport-LED-ekraan Digitaalsignaalid sobivad paljude vajadustega, et aidata luua ainulaadset atmosfääri spordialadel, staadionidel ja kiirteedel. ERALEDil on lahendus, olgu see siis NBA mäng, rodeo või olümpiavõistlus. See mitmekülgne tehnoloogia on juhtiv viis hõivamiseks ja maksimeerimiseks ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sport LED ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Digitaalsed tähised võivad sobida paljude vajadustega, et aidata luua ainulaadset atmosfääri spordialadel, staadionidel ja kiirteedel. ERALEDil on lahendus, olgu see siis NBA mäng, rodeo või olümpiavõistlus. See mitmekülgne tehnoloogia on juhtiv viis fännikogemuse kogumiseks ja maksimeerimiseks, tehnoloogial põhineva meelelahutuse segamine veebipõhiste, sotsiaalsete või mobiilsete komponentidega füüsiliselt. ERALED juhib seda suundumust uuenduslike kuva tehnoloogiaga, et suurendada fännide kaasamist ja tulude genereerimist.

Miks ERALED spordilahendustele?
Suured välistingimustes staadionid, muljetavaldavad areenid või kohalikud spordisaalid ja koolitusvõimalused võivad digitaalsete märgistuste abil aidata luua oma kaubamärgi loomiseks ümbritsevat keskkonda, pakkuda fännidele reklaami ja informatiivseid sõnumeid ning hoida neid uuesti rohkem.

ERALEDi digitaalsignaalide ja LED-tulemustabeli toodete pakkumised on ulatuslikud ja sisaldavad ühiseid omadusi, mis seavad need tooted lahku.

Usaldusväärne avalikele rajatistele
ERALEDi tooted on mõeldud kõrgekvaliteedilistel ekraanidel ilmastikukindlatele disainilahendustele, kuna need on koondatud toiteallikad ERALEDi patenteeritud ERO (Extended Ruggedness and Optics ™) tehnoloogias keraamilistele LCD-videoseinidele. Need tooted on mõeldud avalikele kohtadele ja võivad vastata nende keskkondade nõudmistele. Kontseptsioonialadel asuvatest menüülaudadest kuni center-up scoreboards või kuubikud, ERALED lahendused alati tõusevad korral.

Disaineritele mõeldud
ERALED videoseinad ja digitaalsignaalide tooted on mõeldud ainulaadsete taustade või pilkupüüdevate fookuspunktide loomiseks areenidel ja staadionidel. ERALED-i mosaiigi arhitektuurse videoväljade, logo-free suurformaate ja modulaarsed, sujuva videoseina tehnoloogiad on kõik näited sellest innovatsioonist tööl. Paljud ERALEDi digitaalsignaalide tooted spordistaadionil on õhukeses profiilis, mis vastab ADA-standarditele, ilma täiendavate struktuurideta või kulukate tünnidega.

Integratori ja kliendi erakordne väärtus
ERALEDi spordi digitaalsete märgistuste lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning nende üldkasutatavatele keskkonnadele on optimaalsete kogukulude kogusumma, mis on varustatud eelseadmete ja LED-taustavalgustusega disainidega.


Taotlemine vajab erastatud toodet
Wow-tegur näitab reaalajas mängitavat leviala, sponsori reklaami või meeskonna sõnumit. ERALED LED-seina-lahendused ulatuvad erinevate rakenduste jaoks. ERALED Mosaic Architectural Video Walls, Clarity Matrix LCD Video-seinad, ERALED UltraRes seeria, ERALED QE seeria ja ERALED PS seeria kuvarid kujutavad endast kaubamärke, mille kokkupanemisel on resolutsioon.
Concourse digitaalmärgid, mis teavitavad ja harivad ERALED UltraResi seeriat, ERALED QE seeriat ja ERALED PS seeriat siseruumide loetavuseks, edastatakse sõnumeid stiilselt. Tooted paigaldatakse hõrega ADA nõuetele.
ERALEDi eksklusiivne ERO tehnoloogia lisab erakeskkonnale vastupidavust ja optilisi lisaseadmeid ning on saadaval Clarity Matrix LCD-videoväljad, ERALED UltraRes seeria, ERALED QE seeria ja ERALED Mosaic. Eraldatud LED-pakkumistesse kaasatavad väliskeskkonnast ja ilmastikukindlast lahendusest on võimalik teha suure mõjuga ja usaldusväärseid märgistusi.
Digitaalse märgistusega kaasnevad sotsiaalsed ja mobiilsed kogemused ümbritsevas füüsilises keskkonnas. Interactive Clarity Matrix MultiTouch LCD-videoväljad, ERALED UltraRes seeria ja ERALED QE seeria kuvarid võimaldavad ühel kasutajal või rühmal suhelda sisuga uut tüüpi viisil. Videovaadid perimeetri märgistuste kujul või keskel asuvad võistluslauad võivad olla seotud kolmanda osapoole tarkvara ja programmidega, et luua fännide lisavõimalusi ja tulude genereerimise võimeid staadioniprojektides.

Hot Tags: spordiindikaator, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like