Sport Stadium Arenas LED ekraan

Sport Stadium Arenas LED ekraan

Sporti staadioni arena LED-ekraan SPORT LED-ekraan STADIUMS LED-ekraan ARENAS LED Video-seina perimeeter LED-ekraanpaneel Pöörake fännidele täiesti uut mängu! Võimaldage kaasata, ahvatleda ja lubada fännidel uuesti ja korduvalt reaalselt tunda ERALED LED tehnoloogia abil. Kasuta rahvahulka ja ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sporti staadioni arena LED ekraan

SPORT LED-ekraan

STADIUMS LED ekraan

ARENAS LED videovideo

Perimeeter LED ekraanpaneel


Engage Fännid täiesti uue mängu!


Võimaldage kaasata, ahvatleda ja lubada fännidel uuesti ja korduvalt reaalselt tunda ERALED LED tehnoloogia abil. Kasuta rahvahulka energia ja luua atmosfääri, mis toob fännid jalad, mis võimaldab neil täielikult oma staadioni kogemus.


ERALED on töötanud staadionide, arenade, spordiklubide ja juhtimisega, pakkudes visuaalseid kohtumisi, mis hõlmavad pealtvaatajaid ja inspireerivad publikut. Mis on koht, kus on juba ette näha ootust ja põnevust, on parem viis seda kogemust tõsta kui innovatiivsete ja huvitavate LED-ekraanide kasutamisel.


 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

ERALED LED tehnoloogia võimaldab teil fänni ümbritseda pideva stimuleerimisega ja luua lõpmatu haarav keskkond. Meie meeskond teeb tihedat koostööd kohtumiste korraldamise ja ürituste korraldajatega, et tagada sündmuse ootused mitte ainult täidetud, vaid ületatud. Me tagame, et teie visioon on kinni püütud ja ellu viidud läbi meie kohandatud LED-ekraanide kogu protsessi jooksul, sealhulgas:


EKSPERDI JUHEND

Konsultatsioonid tööstuse ekspertidega ekraanide paigutamise, ekraani tüüpide, ekraanide ja tarkvara paigutuse kohta, mida sisuhalduseks on vaja.

STRATEEGILINE PAIGUTUS

LED-ekraani strateegiline paigutus staadionide ja arenade ümber juhiste, sündmuste värskenduste ja reklaami jaoks.

EHITATUD STANDARDIDELE

Pakume väljapaistvaid Perimeter märgistustarvikuid, mis on spetsiaalselt kavandatud vastavusse viimastes UEFA nõuetega, samuti kõrgeimate kiirgushäirete ja heitkoguste normidega (EN 55022-A B-klassi standardid).

KOHUSTUSLIK

Kohandatud LED-ekraan, mis püüab fännide tähelepanu juhtida ja komplitseerib sündmust.

VÄRVILINE KALIBREERIMINE

Automaatne värv kalibreerimise süsteem, mis automaatselt kohandab sisu kõrgeima visuaalse standardi järgi.

VISUAL STUNNING

Suurepärane visuaalne jõudlus isegi otsese päikesevalguse korral.

STABIIDI TULEMUS

Meie enda ERALED loomingute osakond teeb teiega koostööd, et teie visioon oleks ellu viidud olenemata suurusest või kujust.

VÕIMALIK RANGE

Erinevate valgusdioodide kuvaride valiku pakkumine, mis on spetsiaalselt kavandatud teie kohale ja sündmusele, sealhulgas hiiglaslikud LED-seinad, välimised tulemustabelid, spordi perimeetrid, digitaalreklaam, kihlvedude kuvamine ja liikluskorraldus.

FAIL SAFE

Meie Sport Perimeter Display, mis on varustatud ebaausate komponentidega, et tagada veatu toimimine.

Ärge andke fännidele kohtumisi külastada, anna neile kogemus, mis annab neile eluaja ja hoiab neid tagasi.


Hot Tags: sport staadioni arena juhitud ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like