Pari-Mutuel LED-ekraan

Pari-Mutuel LED-ekraan

Pari-Mutuel LED-ekraan Loomine klientidele parimat võidusõidu keskkonda. ERALED pari-mutuel kuvarilahendused saavad täiustusteavet, rassi tulemusi, statistikat ja rööbastee tingimusi elusate kanalite esitamiseks ja kiirete replikatsioonide saamiseks parandada osalejate võidusõidu kogemusi ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Pari-Mutuel LED ekraan


Võimalike võistluskeskkondade loomine klientidele.
Teabe saatmisest, rassi tulemustest, statistikast ja rööbastee tingimustest elusate kanalite esitamiseks ja vahetute replikatsioonide tegemiseks saavad ERALED pari-mutuel kuvarlahendused võimendada võistluskogemust osalejatele igal kohtumisel.


Ultimate võistluskeskkonna loomiseks pakub ERALED videovalve võistlustulemuste pakkumiseks 281 miljardit värvi, ulatudes treeningplaadi informatsioonist, võidusõidustulemustest ja reklaamidest otseülekanneteks ja kiirlaadimisteks.


Saadaval mitmesugustes maatriksi suurustes ja pikslitugevustes, Galaxy & reg; ekraanid tõesti mitmekesised. Rakendatud totelaudis, Galaxy & reg; kuvab äripankuritele reklaami, teavitab patroneid koefitsiendist, võistlusajast ja raja tingimustest ning lõbustab graafikat ja animatsioone.


Hot Tags: pari-mutuel LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like