Krikettide LED-skoorid

Krikettide LED-skoorid

Kriket LEDi tulemustabelid ERALED elektroonilised kriketi tulemustabelid aitavad hoida rahvas meedet informeerida. Näita tulemusi ja mängijate statistikat ning muid olulisi vasteid. Vabandust, midagi läks valesti. Kohandatud kujundused Lase ERALED spetsiaalselt välja töötada hindamislahenduse, mis sobib teie klubi rajatisele ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Krikettide LED-skoorid


ERALED elektroonilised kriketi tulemustabelid aitavad hoida rahvast teavitatud mängu. Näita tulemusi ja mängijate statistikat ning muid olulisi vasteid.
Vabandust, midagi läks valesti.
Kohandatud disainid
Lase ERALEDil kohandada hindamislahendust oma klubi rajatiste, vajaduste ja eelarve jaoks.
ERALED projekteerib ja valmistab kohandatud elektroonilisi kriketi tulemustabeleid, mis suurendavad tulemustabeli nähtavust ja üldist muljet. Meie tehnikud vaatavad klubi rajatisi ja pakuvad kohandatud hindamislahendust, mis sobib erinevate nõuetega ja eelarvetega. ERALEDilt on õige lahendus professionaalsetest maakondade kriketiväljaannetest väikestesse külaklubidesse.
Uuendage olemasolevat skoori väravat, asendades klambrid ja moderniseerides elektroonikakomponendid. See on tavapärasest tavapärasem tulemustabel, kus tabloo jääb võistlusnurga sisse ja võib olla ka raadio teel kontrollitav. Samuti pakume tasuta konsultatsiooniteenust.

Hot Tags: kriketite tulemustabelid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like