Sphere LED-ekraan

Sphere LED-ekraan

Sfääri LED-ekraani kerad LED-paneelide LED-ekraanid on järjest enam kasutatud traditsiooniliste reklaamivahendite asendamiseks nende tasakaalustatud visuaalsete kogemuste ja dünaamilisuse tõttu. LED-kera on üks selline läbimurre LED-ekraanitehnoloogias. LED-sfäärid saab kohandada mis tahes suuruse ja pikslite sammuga, nagu ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sphere LED-ekraan

pall-kuju-displei-p4.8-smd3528-1200mm-diameeter-usd-per-set-0002.jpg


Sfääriline LED-paneel

Traditsiooniliste reklaamivahendite asemel kasutatakse järjest rohkem LED-ekraane nende tasakaalustatud visuaalsete kogemuste ja dünaamilisuse tõttu. LED-kera on üks selline läbimurre LED-ekraanitehnoloogias. LED-sfäärid saab kohandada mis tahes suuruse ja pikslite sammuga, nagu rakenduse jaoks nõutakse. Neid saab riputada laest, toetada maapinnast või isegi teha kaasaskantavat kasutamist. Neid saab valmistada spetsiaalsest alumiiniummaterjalist, mis on väga kerge ja sooja hajutamise jaoks parem.


LED Sphere'i pakutav suurim eelis on 360degreeelne vaatamine. Tänu oma unikaalsele struktuurile on see kindlasti meelde oma vaatajaid ja aitab reklaamijatel tohutult. LED kera leiab oma rakendused muuseumides, planeediumites, näitustes, spordi staadionil, lennujaamades, hotellides, raudteejaamas, kaubanduskeskustes, baarides jne.


Silindriline LED-video sein on tehnoloogia uuenduslike infrastruktuuride näide. elus näide võib pidada Hiina rahvuslikuks börsiks. ERALED on paigaldanud uimastama 3 mm õmblusteta LED-silindri. Koos LED-silindri uuendusliku kujundusega on ka efektiivne kerimise sisu, nagu tekst, videod, graafikud.

1 omadused.jpg


Hot Tags: kera LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like