P1.667mm kitsas piksli pikk LED-ekraan

P1.667mm kitsas piksli pikk LED-ekraan

1.667mm Piksli pikkusega LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardit: ► Pööratav paigaldus, laiem vaatenurk, hea värvide ühtlus ► Pehmed pildid, roheline ja keskkonnakaitse ► Suur värskendussagedus, eemaldage kummitus ilma jäljeta mille abil saab kindlalt tasandada ►16bit halli skaala töötlemisega, värvilisemalt öeldes
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Piksli pikkus: 1,667 mm

Piksli seadistamine: SMD1010

Piksli tihedus: 360000 pikslit / m2

Mooduli lahutusvõime: 120 pikslit × 180 pikslit

Mooduli suurus: 200 * 300mm

Mooduli kaal: 0.4KG

Moodul Maksimaalne võimsustarve: 40W

Mooduli maksimaalne vool: 8A

Heledus: 800 reguleeritav

Värskendussagedus:> = 4800 Hz

Kontrasti suhe: 5000: 1

Värvi töötlemise tase: 16 bitti

Kabinet suurus: 400 × 300 × 66 mm

P1.667373 (001) .jpg

IMG_5484.jpg

IMG_5485.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg


1 omadused.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


Väikese pikslitugeneraatoriga LED-ekraani nimetatakse ka peeneks pitch-LED-ekraaniks, kitsas piksli-pigi-LED-ekraaniks, mis on kiiresti arenev turg ja populaarne nüüd, sest eelised on sujuva, suurema kontrasti, kõrgema heleduse, kõrgema halli kvaliteedi jne.

Väike pikslitugev LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardeid. Väike piksliline samm-LED-ekraan pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga. Pikemate ja kitsamate pikslite vahekaugused loovad üksikasjalikuma ja karge välimuse, muudavad need tooted ideaalseks, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi. Väike piksliline samm-LED-ekraan esitab täpselt lähtekoodiga värvide reproduktsioonid ja tühja pildikvaliteedi väiksemate füüsiliste ruumide korral lähemal vaatluskaugusel.

Isegi suhteliselt väike suurus Väikepiksliline sammuga LED-ekraan võib erakordselt suure eraldusvõimega. Väikese piksliga sammuga LED-ekraan annab rohkem soojust kui traditsioonilised pikslite servad, kuna rohkem LEDid on toote disainis kokku koondunud. Väikese pikslitugevusega LED-ekraani jõudlus sõltub selle soojuse haldamisest, et säilitada värviline taasesitamine ja heledus tipptasemel. Meie väikeste pikslite pisitide LED-ekraan aitab pingutatult juhtida soojust, kusjuures pool tööstusliku standardlahusega energiatarbimist ja lahedat toimimist isegi täieliku heledusega.

Väikese pikslitugevusega LED-ekraan viitab peamiselt mudelitele, mille piksli pikkus pole suurem kui 2,5 mm, näiteks P2.5mm, P2.0mm, P1.923mm, P1.875mm, P.6.67mm, P1.562mm, P.1.25mm, P1.2mm, P1.0mm, P0.88mm, P0.75mm jne. Väiksemate pikslite pikkade LED-ekraanide jaoks on vaja suure täpsusega SMT masinat, kuna tavaline SMT-seade võib lihtsalt toota piksli sammu, mis on suurem kui 2,5 mm. Meie tehasel on Jaapani Yamahaga tööstusharu kõrgeim täpsus super kiire SMT-masin, mis on varustatud väikese pikslitugevusega LED-ekraaniga. Väikese pikslitugeneraatoriga LED-ekraanide turg kasvab viimase kahe aasta jooksul rohkem kui 70% ja kasvab ikka veel palju kiiremini kui tavapärased tooted.

KKK:

Kas mul vaja 16: 9 filmi mängimiseks kasutada laia väikese pikslitugevusega LED-ekraani?

Videote esitamine väikesel pikslitundlikul LED-ekraanil

Videote esitamiseks väikese pikslitugevusega LED-ekraanil laaditakse videopilti väikeste pikslite pikkade LED-ekraanide tarkvara, kui formaat on AVI või MPEG-vormingus. Teine võimalus on see, et video (d) või reklaamikoht (d) asetatakse DVD-le ja neid saab laadida DVD-lt väikeste pikslitugevate LED-näidikutega. Kuid küsimus on järgmine: "Millises suunas pean minu videot tootma?" Vastus on väga lihtne ja seda selgitatakse selles artiklis!

Väikeste pikslite digitaal-LED-ekraaniga laiekraan ja Letterbox-režiim

DVD-mängija või blu-ray saab ühendada ükskõik millise väikese pikslitäpiga LED-ekraaniga, kuid lai ekraaniga väike piksliline samm-LED-ekraan saate kõige paremini nautida. DVD-Video toetab mitmeid kuvasuhteid. DVD-l 16: 9 formaadis salvestatud video on horisontaalselt alla 4: 3 (standardse TV) suhtega. Lai ekraanil väike piksliline piksliline LED-ekraan, suurendatakse pildistatud pilti väikese piksli pikkusega LED-ekraaniga, mille kuvasuhe on 16: 9.

DVD-videoseadmete ja videofailide väljundid laialdaselt. Displei video väikeste pikslite pikkade LED-ekraanidega kolmel erineval viisil

Letterbox (4: 3 väikese piksli pikkusega LED-ekraan)

Pane ja skannimine (kuvarile 4: 3)

Anamorphic või muutumatu (laia väikese piksli pikkusega LED-ekraan)

Laias kuvas või kirjakasti režiimis, kui film on laiem kui 16: 9 (ja enamik neist on), lisatakse tootmis- aja jooksul üla- ja alaosale täiendavad õhukesed mustad ribad või küljed kärbitakse. Mängija ei muuda vormingus 4: 3 salvestatud videot. See ilmub tavaliselt 4: 3 ekraanil. laiad Display Systems kas venitada horisontaalselt või lisada mustad tulpad külgedele.

Madalate pikslitugeneraatorite LED-ekraaniga täiustatud videovalve

Meie täiustatud live-videoprotsessoriga saab pilti horisontaalselt ja vertikaalselt reguleerida, et pilt või video sobiks ekraaniga. Teine võimalus on kuvada ekraani õige kujunduse video, kuna mõnedel kuvaritel on paarid suurused, mis muudavad kuvasuhte laiemaks või pikemaks.

Kokkuvõte Kujutise suhe Väike pikslitundiline LED-ekraan

Erinevat tüüpi filmide, videoklippide ning piltide ja animatsioonide esitamiseks ei ole vaja laiatähist Display Pisikese piksliga LED-näidikut. Pisikese piksliga LED-ekraan võib mängida mistahes kuvasuhteid, kuigi võib olla võimalik, et pilti kärbitakse, jättes pildi üla-, ala-, vasakule või paremale mustanurka. Kuid täiustatud live-videoprotsessoriga saab selle kaotada, kuigi pilt deformeerub veidi, sõltuvalt kuvasuhtega.

1. LED-kiibi konceptsioon või määratlus: LED-kiip on pooljuht, mis võib muuta elektrienergiat nähtavaks valguseks. Valgusdioodis kasutatav keemiline ühend määrab selle värvuse, heleduse ja energiatõhususe.

2. LED-lampide kontrast või määratlus: LED on lühike 3 sõna puhul: valgusdiood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha populaarsem, kuna eelised on täiuslik: värvivalmiduse võimalus, värvilahendus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

5.jpg

SMD valged LED-lambid:

6.jpg

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

1.png

2.png

Mida tähendab Grey klassid?

Punased klassid tähendavad üht värvi kõige tumedamast kuni kõige heledustasemele. Veel hallid klassid tähendavad rohkem värvi ja rohkem määratlust.

Mida tähendab värskendussagedus?

Raami teisendamise kiirus, kõrgem, mugavam, kui me seda vaatame, kuna piltkuvarit ei viivita

Mida tähendab sõidumeetod?

Juhtimismeetod tähendab LED-juhtimiseks juhtimiskeskuse kasutamist, 1/1 skaneerimine tähendab ühte juhtnuppu ühe LED-i juhtimiseks. seda kasutatakse tavaliselt väljas. meil on siseruumides 1 / 2,1 / 4,1 / 8,1 / 16, sest see mõjutab valgusdioodide heledust ja tarbimist.

Mida tähendab sõidukijuhtimiskeskus?

Juhtimiskeskus tähendab LED-i voolu juhtimist, LED-d on tavaliselt pidev voolutugevus 0,16 mA kuni 1,2 mA. seega on oluline, et ekraanil oleks hea sõidusignaal, me kasutasime MBI5153,5045 jne.

Mida kaitsekaardid tähendavad?

IP65 tähendab veekindlust ja tolmu kaitset. nii et seda saab kasutada väljas, kui IP54, siis kasutatakse siseruumides

Kas tootel on sisse / välja lüliti või jääb see püsima nii kaua, kui see on ühendatud?

POW-toide sisse / välja lülitame meie juhtimissüsteemi tarkvara abil, nii et saate selle arvuti kaudu sisse / välja lülitada. Samuti võime määrata, kui ekraan on välja lülitatud ja kui ekraan on sisse lülitatud.

Kas selle toote pilte saab uuendada ainult RS232 abil või saab seda Bluetoothi abil teisest asukohast juhtida? Kuidas on kaugjuhtimispult?

Nüüd on meil asünkroonse kontrolli süsteem. meil on ekraanil vastuvõttev kaart, mis on integreerinud Micro-süsteemi, millel on funktsioon Video salvestamiseks ja esitamiseks. see videofailide salvestamiseks on välist liidest USB, CF-kaart, SD / MMC-kaart. peate lihtsalt oma arvutisse video redigeerima ja kopeerige see välisseadmesse. see võib mängida MPEG, AVI, RM, MP3 ja nii edasi. pikslite koguarv, mida ta saab kontrollida, on 320 x 192 punkti. nii et seda saab kasutada väikesel ekraanil.

Kaugjuhtimispult saab hallata ja jälgida rühma juhitud tv võrgustikku Interneti või LAN-i vahendusel.

Kui palju niiskust see toode talub?

Ekraani töö niiskus on 10% -95% RH ja töötemperatuur on -20 kuni +60 kraadi. see töötab tavaliselt suvalises ilmaga.

Millised on erinevused INDOOR ja OUTDOOR ekraanide vahel?

Üldisest vaatenurgast on siseruumide ja välimiste ekraanide erinevus järgmine: # 1 - eraldusvõime: kuna välistingimustes olevaid ekraane jälgitakse tavaliselt suurematest vahemaadest, ei vaja nad suurimat resolutsiooni (suurel kaugusel pole inimese silm diskrimineerivat väikesed detailid igal juhul). Suurte mõõtmete tõttu makstav tasu kompenseerib seega hea pildikvaliteedi tagamiseks vajalik madalam resolutsioon.

Mis on sünkroonne kontrollsüsteem?

See tähendab, et mängimise ajal ei pea kuupäeva juht ja arvuti, lihtsalt muutke esitusfaile arvutiga kõigepealt, seejärel kopeerige selle kuupäeva abil USB, CF-kaart, SD / MMC-kaart. Ja pange kaart vastuvõttev kaardi välisele kasutajaliidesele, siis kuvatakse ekraanil redigeeritud failid.

Mis on kaardi / vastuvõttev kaardi saatmine?

DVI-signaali saatmiseks saadav kaart (graafikakaart koos DVI singali liidesega, mis saadab DVI singalile kaardi saatmise), vastuvõttev kaardi + rummikaart DVI-signaali saatmiseks kõigile moodulitele

Kust DVI kaabel on ühendatud?

DVI signaal, graafikakaart kaardile saatmiseks kaardi vastuvõtmiseks + keskuskaart ekraanile. saatmiskaardi ja vastuvõtukaardi ühendamiseks kasutage ainult RJ-45 andmesidejuhet.

Mis on graafikakaardi ja jaoturikaardi kasutamine ja kuhu see paigutatakse?

Graafikakaart on fikseeritud PC-põhisisendi PCI- või VGA-liideses. vastuvõtja kaardil fikseeritud rummukaart signaali laiendamiseks

LED-ekraan on videokaamera, mis kasutab valgust kiirgavaid dioode. LED-paneel on väike ekraan või suurema ekraani või ekraani komponent. Neid kasutatakse tavaliselt väljapoole kauplusmärkide ja stendide kujul ning viimastel aastatel on ka ühistranspordis kasutatavad sihtkohaksignaalid sageli kasutusel. Valgustuse vormis kasutatakse mõnikord LED-paneeli üldvalgustuse, ülesannete valgustuse või isegi lavalivalguse asemel ekraanil.

LED-ekraani tüübid

On olemas kahte tüüpi LED-paneelid: tavapärased (kasutades diskreetseid LED-e) ja pinnale paigaldatud (SMD) paneele. Enamik välitingimusi ja mõned sisetingimustes kuvarid on üles ehitatud diskreetsetele LEDidele, mida nimetatakse ka individuaalselt paigaldatud LEDidele. Punaste, roheliste ja siniste dioodide klastrit juhitakse kokku, moodustades täisvärvilise piksli, tavaliselt ruudukujulise kujuga. Need pikslid paiknevad ühtlaselt üksteisest ja mõõdetakse keskpunktist, et saavutada absoluutne pikslite eraldusvõime. Maailma suurim LED-ekraan on üle 1,500 jalga (457,2 m) pikk ja asub Las ERALEDis, Nevada, mis hõlmab Fremont Street'i kogemust. Kõige suurema LED-televiisori maailmas on Cowboysi staadioni Center Hung videokuvar 160-ga (49-ga 22-meetrine), 11 520-ruutjalg (1,070 m2).

Enamik siseruumides kuvatakse turul, kasutades SMD-tehnoloogiat - trend, mis nüüd laieneb väliturule. SMD piksel koosneb kiibistikku paigaldatud punastest, rohelistest ja sinistest dioodidest, mis seejärel paigaldatakse juhi PC-plaadile. Üksikud dioodid on väiksemad kui tihvti pead ja asetsevad väga tihedalt koos. Erinevus seisneb selles, et maksimaalne vaatluskaugus väheneb sama resolutsiooniga diskreetse dioodi ekraanilt 25% võrra.

Siseruumides kasutatakse üldiselt SMD-tehnoloogial põhinevat kuva, mille minimaalne heledus on 600 kandelat ruutmeetri kohta (cd / m², mõnikord mitteametlikult nitsid). See on tavaliselt korporatiivsetele ja jaemüügitaotlustele enam kui piisav, kuid kõrgel ümbritseva keskkonna heleduse tingimustel võib nähtavuse jaoks olla vajalik suurem heledus. Moodsad ja autonäitused on kaks näidet heledustaseme valgustuse kohta, mis võivad vajada suuremat LED-heledust. Vastupidi, kui televisioonistuudio komplektiga tehtud pilti võib kuvada, siis nõutakse sageli madalama heleduse taset madalamate värvitemperatuuridega (tavaliste näidikute valge punkt on 6500 kuni 9000 K, mis on palju tavalisest valgusest väiksem televiisoritootmises).

Kasutamiseks välitingimustes on enamiku olukordade jaoks vaja vähemalt 2000 cd / m², samas kui suurema heleduse tüübid kuni 5000 cd / m² suudavad ekraanil otseselt päikesevalgust paremini toime tulla. (LED-paneelide eredust saab vajadusel vähendada kavandatud maksimumist.)

Suurte ekraanipaneelide jaoks sobivad asukohad on tuvastatud selliste tegurite kaudu nagu nägemispiirkond, kohaliku omavalitsuse planeerimisnõuded (kui seade peab olema pooleldi püsiv), sõiduki juurdepääs (ekraaniga veoautod, veoauto monteeritud näidikud või kraanad), kaabel töötab võimsuse ja video jaoks (arvestatakse nii kaug- kui ka tervise- ja ohutusnõudeid), võimsust, maa sobivust ekraani asukohale (kui puuduvad torud, madalad äravoolud, koopad või tunnelid, mis ei pruugi olla võimelised toetama suured koormused) ja õhuliinid.


Hot Tags: P1.667mm kitsas piksli pigi LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like