P1.5625mm peenpiksli pigi LED-ekraan

1.5625mm Väike piksliline samm-LED-ekraan on tõstnud pildistamise ja videokvaliteedi tööstusstandardeid. Väike piksliline samm-LED-ekraan pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga. Pikemate ja kitsamate pikslite vahekaugused loovad üksikasjalikuma ja karge välimuse, muudavad need tooted ideaalseks, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi. Väike pikslitugev-LED-ekraan esitab tõese värvi reproduktsioonide ja primaarse pildikvaliteedi väiksema füüsilise ruumiga lähemal vaatluskaugusel
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Piksli pigi: 1,5625 mm

Piksli seadistamine: SMD1010

Piksli tihedus: 409600 pikslit / m2

Mooduli lahutusvõime: 128 pikslit × 108 pikslit

Mooduli suurus: 200 mm × 168,75 mm

Mooduli kaal: 0.4KG

Moodul Maksimaalne võimsustarve: 40W

Mooduli maksimaalne vool: 8A

Heledus: 800 reguleeritav

Värskendussagedus:> = 4800 Hz

Kontrasti suhe: 5000: 1

Värvi töötlemise tase: 16 bitti

Kappi mõõde: 600 × 337,5 × 80 mm


C (1) .jpg


600x337.5mm P1.25-1.56 1.875 (6). Jpg

7 (001) .jpg

23.jpg

Mõlemad moodulid, toiteplokk, kaardi vastuvõtt ja kaablid kappide vahel võiksid kõik olla esiplaanil.

Lisaks saab esiosa paigaldada spetsiaalselt projekteeritud kapi , mis muudab selle kohanemisvõimelisemaks tingimuseks piiratud ruumiga. Esimene hooldatav moodul võimaldab hõlpsat hooldamist, aja säästmist ja ruumi kokkuhoidu.

Ülikõrge määratlus, et teha esmaklassilist kuvandit

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg


Väike pikslitugev LED-ekraan on tõstnud pildi- ja videokvaliteedi tööstusstandardeid.

Väike piksliline samm-LED-ekraan pakub uusi võimalusi, mis on varem piiratud LCD-videoseinaga.

Pikemate ja väiksemate pikslite vahekaugused loovad üksikasjaliku ja karge välimuse, mis muudavad need tooted

ideaalne, kui soovite oma asukohta lisada luksusliku ja kõrge kvaliteediga elemendi.

Väikese pikslivaba LED-ekraan annab tõese värvide reproduktsioonide ja pinnase kujutise kvaliteedi

väiksema olemasoleva füüsilise ruumiga lähemal vaatluskaugusel.

24 (001) .jpg

Madalate kuludega splicing

Perfect paneeli suhe 16: 9, eralined väike pikslit sammuga LED-ekraani saab hõlpsalt kokkuühendada sagedamini kasutatud video osakaal 4: 3 või 16: 9, mis võib oluliselt vähendada liitmise kulud vastavalt kahes olukorras ettenähtud signaali allikas ja teatud stseen.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpgKasutajaliidese LCD ekraan

Tagaküljel on vedelkristallekraan, mis näitab pinget, temperatuuri, kappide kasutusaega iga kasutatava aja ja kasutusaja kohta. Toite- ja signaalilambid näitavad juhtpaneeli olekut.

1.jpg
2.jpgAndmeid ja toitekaablit pole

Kõik on ühendatud pin-tüüpi pesaga. Kaabli tasuta disain muudab selle paigaldamise kiireks ja stabiilseks andmeedastuses / jõuülekandes.Toetus lünkide minitrimile

Madala hinnaga ühendusmehhanism võib efektiivselt vältida paneelidevahelisi pimedaid või eredaid jooni, mistõttu ei tekita enam inseneride koostalustõhusust.

5.jpg
6.jpgMugav nii riputamiseks kui ka virnastamiseks. Spetsiaalne konstruktsiooniline disain, mis aitab teil paigaldada ekraani maapinda või riputada ilma igasuguste tööriistadeta.

Kiire kokkupanek ja lahtivõtmine Ekraani paigaldamiseks pole vaja tööriistu.


1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg

ERALED kuvar on kiirelt kasvav energiasäästlikkus, kõrgtehnoloogilised rohelised tooted, mis tänapäeval praeguste traditsiooniliste toodete kohal aset leiavad. Võite ignoreerida LED-ekraani olemasolu. Kuid LED-ekraan ei ignoreeri kunagi teid! LED-ekraan ilmub igas maailma nurgas ja puudutab meid iga sekundiga. Me elame ja puutume LED-ekraaniga iga sekundi jooksul, isegi kui me ei tea, et seda nimetatakse LED-ekraaniks.

LED-ekraan moderniseerib meie elu, meie linna, meie linna. See on nii mood, et kui olulisi sündmusi hoitakse ilma LED-ekraanita. Seda nimetatakse "välja", "ebaõnnestunud" jne

Igal kesklinnal, tänaval, poes, koolis, kirikus, aknas paigaldati ka hiiglane LED-ekraan nüüd!

LED-ekraan on iga riigi keskse televisiooni jaama jaoks vajalik põhivarustus. Igal väikelinnas oleval telejaamal on praegu tohutult LED-ekraan!

LED-ekraan on ka iga olulise spordistaadioni jaoks vajalik alusvarustus. Pole tähtis, kas NBA või jalgpalli maailmameistrivõistluste LED-ekraan on alati vajalik varustus. Isegi mõned spordialad, mida te kunagi ei hooli, on samuti varustatud LED-ekraaniga, näiteks: sulgpall, tennis, jalgpall, võrkpall, gobalall, pehmepall, kiirball, käsi-ball, ragbi, aikido, suusatamine, maadlus, vibulaskmine, beagling, ujumine, kleit sport, tantsimine, võltsimine, kalapüük, golf, haarangud, võimlemine, jäähoki, hurling, judo, võidusõit, tennis, matkamine jne.

Isegi rohkem ja rohkem takso-topsid olid varustatud LED-ekraaniga nüüd!

Kuid mis on LED-ekraan lõpuks?

Enne kui me täiesti teame, milline on LED-ekraan, peame esmalt paremini teada põhiosa. Nagu: Mis on LED, mis on LED-pikslit, mis on LED moodul, mis on LED moodul, mis on LED-kapp jne? LED-ekraan on uus ekraanikandja, mis kasutab LED-lampide kuvamiseks sisu. Iga LED-ekraan koosneb teatud kogusest valguskappidest reast ja veergudest, iga LED-kapp koosneb teatud kogusest LED-moodulitest reas ja veergudes, iga LED-moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslit joonest ja veergudest , iga LED-piksel koosneb teatud kogusest LED-lambist, iga LED-lambid koosnevad teatud kogusest LED-kiibist.

Nii et kõige elementaarsem väikseim LED-ekraani üksus on LED-kiip või LED-lambid. Alustame algusest peale: LED-i, LED-kiibi ja LED-lampide kontseptsioon:

1. LED-kiibi konceptsioon või määratlus: LED-kiip on pooljuht, mis võib muuta elektrienergiat nähtavaks valguseks. Valgusdioodis kasutatav keemiline ühend määrab selle värvuse, heleduse ja energiatõhususe.

2. LED-lampide kontrast või määratlus: LED on lühike 3 sõna puhul: valgusdiood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha populaarsem, kuna eelised on täiuslik: värvivalmiduse võimalus, värvilahendus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

5.jpg

SMD valged LED-lambid:

6.jpg

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

9.png

10.png

LED-ekraan ja värskendussagedus

Mis on LED-ekraani värskendussagedus?

LED-ekraani värskendussagedus on sekundite arv, mida LED-ekraan riistvaral joonistab. See erineb kaadrisageduse mõõtmisest, kuna LED-ekraani värskendussagedus sisaldab identsete kaadrite korduvat joonistust, samas kui kaadrisagedus mõõdab, kui tihti saab videoallikas toita kogu ekraanile uute andmete kaarti.

Näiteks enamik filme projekteerib ennast ühelt kaadrist teisele 24 korda. Kuid iga raami valgustatakse kaks või kolm korda enne järgmise raami projitseerimist, kasutades selle laterna ees olevat katikut. Selle tulemusena töötab videoprojektor 24 kaadrit sekundis, kuid selle värskendussagedus on 48 või 72 Hz.

Suurendage värskendussagedust LED-ekraani heleduse vähendamiseks

LED-ekraanil suurendab värskendussagedus heledust, vähendades seeläbi silmade pinget. Siiski, kui värskendussagedus on määratud kaugemale sellest, mis on soovitatav LED-ekraanile, võib ekraanile tekkida kahju.

Tavaliselt on meie LED-ekraanil LED-ekraanil värskendussagedus üle 300 Hz, mis on rohkem kui 5 korda tavapärase katoodtelevisiooni värskendussagedus, mis on 50 Hz (PAL ja SECAM) või 60 Hz (NTSC). Jalgpalliväljakutel (stadioni LED-ekraan ja perimeetri LED-ekraan) meie LED-ekraan võib jõuda värskendussageduseni üle 800 Hz, mis tähendab, et nad ei näidata videokassaga salvestamise ja televisiooni kaudu edastatavate videoteekraanide puhul ühtki heledust.

LED ekraani eluiga

Mis on meie LED-ekraani eluea pikkus?

Meie LED-ekraani eluiga on üle 100 000 tunni, kuid see sõltub sellest, kuidas klient oma LED-ekraani eest hoolitseb ja kuidas seda kasutatakse. Kui LED-ekraani eluiga jõuab 100 000 tunnini, tähendab see seda, et LED-ekraani LED-de heledus on umbes 50% sellest esialgsest heledusest, sõltuvalt mitmest tegurist, mis suurendavad LED-ekraani eluiga või jõuda 100 000 tunnini.

Kõige olulisemad tegurid on järgmised:

LED-ekraan hooldus

LED-ekraan Temperatuur

LED-ekraan Power Protection

LED kiibipakend

LED-ekraan hooldus

Hooldus on väga oluline tegur, tolmukeskkond nõuab LED-ekraanile sagedamini hooldust kui puhast keskkonda. LED-kiibi jootmine võib kuivada ja puruneda, mis nõuab sageli selliste detailide muutmist nagu LED moodulid ja kaartide vastuvõtt.

LED-ekraan Temperatuur

LED-ekraani temperatuur on väga oluline, et hoida seda jahtuda. Kuumades keskkondades on mõistlik paigaldada LED-ekraanile jahutussüsteem, et vältida ülekuumenemist.

LED-ekraan Power Protection

Elektrilised piigid võivad elektrilistele komponentidele suurema jõu avaldada, mis vähendab eluiga. On mõistlik paigaldada kaitse, mis võib piike kontrollida.

LED kiibipakend

LED-kiibi pakkematerjal on ka väga oluline muutuja, mis määrab LED-ekraani eluea. Näiteks raud on vähem elu kui cuprum LED pakette. Lisaks raud on rohkem söövitav kui kroom.

Kui palju LED-ekraan või LED-ekraan maksavad?

LED-ekraani, LED-ekraani või elektroonilise stendi hind või maksumus sõltub kahest muutujast. Need kaks muutujat on LED-ekraani kogumaht ja LED-ekraani üldine lahutusvõime.

LED-ekraani kogusumma: mida suurem või suurem on LED, seda suurem on hind. Hinnad põhinevad USD / m², mis tähendab, et kui kogusumma on 24 m2, siis korrigeeritakse seda hinda 24 korrutise maksumusega ruutmeetri kohta.

Displei kogu lahutusvõime: mida rohkem piksleid või rohkem LED'e on Display, seda suurem on hind. Näiteks kui ekraan on 12 ruutkilomeetri ja 49 000 pikslit, on see odavam, kui LED-ekraan on 12 ruutkilomeetrit ja 120 000 pikslit. See tuleneb sellest, et kõrgema hinnaga kuvatakse displeile rohkem LED-lampe. Kuid teisest küljest, mida rohkem LED-e on ekraan, seda kõrgem on videod ja pildid, mida LED-ekraan avaldab.

Miks LED-ekraanil on erinevad kulud ja hinnad?

Kõik sõltub klientide vajadustest. Mõned kliendid soovivad, et avalikkus näeks oma LED-ekraani kauguselt 10 meetrit kaugemale ja teised 20 meetrit ja edasi. Mida suurem eraldusvõime ruutmeetri kohta on ekraanil, seda lähemal on vaatluskaugus ilma üksikasjadega kaotamata. Selleks peame alati kliendilt vastama mitu küsimust, et määrata õige LED-ekraani suurus ja resolutsioon ning tulla õige ettepanekuga. Miski pole eelnevalt kindlaks määratud, vaid põhineb kliendi vajadustel.

Kui soovite teada, millised on meie ruutmeetri hinnad, siis andke meile teada ja helistage meile või võtke meiega ühendust e-kirja või veebivestluse kaudu. Saame saata teile meie hinnad ja saate aru, milline on Teie eelarve jaoks sobiva LED-ekraani õige suurus ja õige resolutsioon.


Hot Tags: P1.5625mm peene piksli pigi LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like