Kooli LED-ekraan

Kooli LED-ekraan

Kooli LED ekraan doonori tunnustamist arengu amet student sportlaste profiilid sportlik keskel wayfinding üliõpilaskonna, kohviku menüüd: diginäidik tehnoloogia kõrghariduses taotlused on kunagi olnud põnevam. Alates usaldusväärne...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kooli LED ekraan

 

 

C (1).jpg

 

 

7(001).jpg

24(001).jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2(001).jpg

3(001).jpg

Doonori tunnustamist arengu office student sportlane profiilidega sportlik keskel wayfinding üliõpilaskonna, kohviku menüüd: diginäidik tehnoloogia kõrghariduses taotlused ei ole kunagi põnevam. Alates usaldusväärne näitab, et saavad hakkama külmavärinad üldsuse juurdepääsu eriala kuvab labs ja klassiruumid, ülikoolidest omakorda ERALED oma diginäidik nõuetega.

Miks ERALED kõrghariduse lahendusi?
ERALED's pakub mitmeid tooteid, mis jagada tugev põhiomadustest.

Luua kõige rohkem
Korrast vabas vormis ERALED mosaiik arhitektuuri Video seinte praktiliselt piiramatu tagi mis võimaldab selguse Matrix LCD Video seinad igas suuruses, ERALED konfiguratsioonid annavad Paigaldamine ja disain paindlikkust. Digitaalsete näidikute ümber campus nupuvajutusega erakorralise campus teatiste, uudiseid mängude tulemusi või sündmuse teabe uuendamine. Üliõpilastele, õppejõududele ja külastajaid saada teavet ja inspiratsiooni, mida nad vajavad, on kaalukaid ja tehnoloogia juhi vormingus.

Usaldusväärne avalike rajatiste
Alates eredat kuvatakse tugev metallist raam tööstusdisaini, alates koondatud toiteplokid ERALED's varaliste erinevus (laiendatud ebaühtlus ja Optics™) tehnoloogia, ERALED tooted on mõeldud avalikes kohtades nagu sportlik vahendid ja staadionid raamatukogude ja dorm fuajeed.

Mõeldud disainerid
ERALED video wall ja digitaalse märgistused ekraanid on mõeldud sujuvalt sulanduda tänapäeva keskkonnad ilus tööstusdisainilahendused ja vaste valikud. ERALED digitaalse märgistused kuvab on õhuke paigaldus profiili, ADA standardite ja uusi struktuure või kulukas insets vajaduse.

Erakordne väärtus
ERALED's ekraanilahendused on projekteeritud teha projekteerimise, paigaldamise ja hoolduse odavam kui pakkuda madalama kogukulud on optimeeritud avalik keskkonnad funktsioone, nagu ees teenindusega, erakordne garantiid ja uuenduslik paigaldamise võimalusi.


Taotlus on vaja ERALED toote
Pilkupüüdev ja muljetavaldav ekraan seina Spordivõimaluste ja staadionid, üliõpilane keskused või Juhikoolituse keskused meelitada ligi uusi sportlasi ja innustada fännidele, ERALED UltraRes seeria, ERALED QE seeria, ERALED mosaiik arhitektuuri Video seinad, ERALED DirectLight LED Video seinad, ERALED TWA seeria LED Video seinad, ERALED TVH seeria LED Video seinad või selguse Matrix LCD Video seinad saab ideaalne lahendusi.
Interaktiivseid rakendusi ERALED on liider wayfinding või õppelaenu saamiseks puudutage ekraani tehnoloogia tooteid alates Multi-Touch video seinad mõõta kuni 300" diagonaal on kuni mitme kasutajaga Ultra HD ühe ekraani näitab, et ERALED UltraRes seeria, ERALED QE seeria, ERALED EP seeria, ERALED PS seeria ja selguse Matrix MultiTouch tootegruppide.
Kuva vastavust jooksvalt ostukärud välised toiteallikad ja paindlik VESA-paigalduse hulgaliselt Väikeseformaadilisi kuvab muudavad neid suurepäraselt jooksva ostukorvi vahelisi klassiruumid ülikoolilinnakus.
Kõrge resolutsiooniga ja 3D kuvab miski võrreldav uimastamise resolutsioon ja selgus mitmeid visualiseerimine tegevuse Kuva ERALED UltraRes seeria simulatsioon, visualiseerimine ja. Kui 3D nõutakse, ERALED's pakkumine laieneb plaaditud selguse Matrix 3D Video Wall System.

Hot Tags: kooli led display, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, hind

Küsitlus

You Might Also Like