Poodide LED-ekraan

Poodide LED-ekraan

Shoping Store LED-ekraan Kaubamärgi reimpregnatsioon Korea suurima tollimaksuvaba poodi Lotte Duty Free on osa Lotte Groupi jaemüügiettevõttest, mis on Korea suurim jaemüüja seitsme kodumaise ja kuue välismaailma kauplustes. Nad pöördusid Lippincotti poole, kui otsisid partnerit, kes aitasid ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Shoping Store LED-ekraan


1-160G4134005230.jpgLotte Duty Free1.jpg


Korea suurima tollimaksuvabade kaupluste ostukogemuse ümberpaigutamine

Lotte Duty Free on osa Lotte Groupi jaemüügiettevõttest, mis on Korea suurim jaemüüja seitsme kodumaise ja kuue välismaailma kauplustes. Nad pöördusid Lippincotti poole, kui otsisid partnerit, et aidata neil levitada tollimaksuvaba ostukogemust ja viia Lotte Duty Free'i uusim versioon ellu.


Disaini eesmärk oli lihtne. See oli uus Lotte Duty Free lugu, milles rõhutati kaasaegset ja ligipääsetavat luksust värskendavana, veetlevana ja mõnikord üllatavana. Visuaalne kaubandus pidid liikuma arusaamu ja looma keskkonna, mis soodustas Lotte Duty Freei ja tema klientide vahelist sidet. Ja see pidi asetama digitaalse turunduse sihtasutuse, mida võiks teiste kaupluste jaoks võimendada.


Kuna liftuudud on avatud, on klientidest digitaalsed kogemused, mis on kummalised ja köitev. LED-rajatised ümbritsevad kaupluse perimeetrit, ripuvad eskalaatorite kohal ja ümbritsevad kaupluse struktuurkolonnide ümber. Muljetavaldav suurus ja eristav vorm, integreeruvad nad sujuvalt hoone struktuuri, pakkudes maksimaalset jaemüügipinda, ilma et see kahjustaks visuaalsete kaupade mõju.Nagu kaubanduskogemus ise, on uus identiteet vedelik ja graatsiline.

Videod pööratakse kogu päeva jooksul, et meldida meelelahutust, kohalikku pärandit ja looduskeskkonda. Kaunilt koreograafilised pildid ülemaailmsetest reisi sihtkohtadest tekitavad põnevust ja uudishimu. Isegi Lotte Duty Free allkirjaga "Star Avenue" ilmub "Star Bridge": kaks-korruseline LED-paneelide kogum, mis pakuvad üllatusi ja rõõmu hetkedest Aasia popmuusika tähtedega, mis loovad illusiooni, et nad on teiega poes.


Lotte Duty Free uus visuaalne süsteem kajastab ettevõtte nägemust tulevase jaekogemuse loomiseks. Selle visuaalid kasutavad brändi tähistamiseks punast värvi, et taastada kangast kerge liikumine. Nagu kaubanduskogemus ise, on uus identiteet vedelik ja graatsiline. Selle järjepidev kasutamine keskkonna- ja digitaalsete kaupade juhendamisel suunab kliente kaasaegse luksusökosüsteemi ja avastuste abil.


118 000-ruutjalise jalgpalli Lotte Maailmateoori kahetoomisel on Korea suurim tollimaksuvaba pood ja suuruselt kolmas riik maailmas. Kaupluste dramaatilised LED-seadmed ja hüper-olulised digitaalsed materjalid ei hoia kliente mitte ainult meelelahutust, vaid ka tagada, et nad poodu kauem. Alates avamisest on Lotte teatanud müügi kasvast 20%.

Lipincott suutis dematerialiseerida filtreerimist ja asetada keskenduda poe digitaalsele infosisule, pakkudes Lotte paindlikkust oma sõnumivahetusel, tagades, et kauplus jääb värske ja asjakohane paljudeks aastateks.


Hot Tags: Kaupluskauplus LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like