Retail LED Sign

Retail LED Sign

Jaemüügi LED-märgis, mida LED-ekraanid saavad teha jaemüügiettevõtete jaoks. Paljud jaemüüjad püüavad leida võimalusi, kuidas tuua rohkem kliente kauplustesse ja suunata rohkem müüki tellistest ja mörttitest, mitte veebis. Te ei pea olema üks jaemüüjaid, kes võitlevad LED-i võimsuse abil ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

LED-märgise tähis
Mis LED-ekraanid saavad jaekauplustes teha?

Paljud jaemüüjad tegelevad sellega, et leida võimalusi, kuidas tuua rohkem kliente kauplustesse ja suurendada rohkem müüki telliste ja mördi asukohtades, mitte veebis. LED-ekraanide võimsuse suurendamiseks ei pea te olema üks jaemüüjaid, kes kasutavad skrambleerimist, loote ainulaadse kogemuse, mida kliendid ei soovi. Digitaalsed kuvarid muudavad jaemüügikogemust, juhtides kliente kauplustesse, luues meeldejääva ostukogemuse ja suurendades müügipunktide arvu.

Juhtida kliente jaemüügipunktidesse Omnichanneli turundusega

Omnichanneli turundus on idee luua oma klientidele sujuva kogemuse, sõltumata sellest, kus nad teie brändi kohta teavet saavad. See strateegia on suurepärane võimalus kliente oma kauplustesse juhtida ja elav ja huvitav LED-kuvar võib olla üks paljudest kanalitest, mida seda kasutada saate. Omnikanalite turunduse näide on sotsiaalse meedia, telereklaamide ja LED-ekraanide kasutamine kauplustes ühtse turunduskampaania abil. Seda tehes saavad kliendid kolm võimalust suhelda oma brändiga ja mõista teie sõnumit.

Omnichanneli turundus suurendab kauplustes teenitud kasumit, kuna klientidel tuleb mitu korda meelde jätta ja sinu sõnumivahetusel käituda. Digitaalpildid teenivad eesmärgiga olla sõnumi viimane vedaja kauplustes. See on viimane tõuge, et julgustada klienti ostma, et nad on varem korduvalt kogenud.

Mäletavate ostukogemuste tegemine

Kui jõuate oma klientideni oma jaemüügipoodi üks kord, see on suurepärane, kuid kuidas veenduda, et kliendid tulevad tagasi? Tehes ostukogemust ainulaadseks ja meeldejäävaks. See peab ületama veebipoodide mugavuse. Kasutage siseruumides asuvaid LED-ekraane, et kogemusi paremaks muuta Ükskõik kas kasutate ekraani uute toodete, elutruumate brändi kesksemaks videote kuvamiseks või diskontode pakkumiseks, saate digitaalkuva kohandada nii, et need vastaksid teie brändi sõnumside loomisele uue ja põneva viisi loomisega. Nende kuvaritega kauplustes meenutavad kliendid positiivseid kogemusi ja jätkavad tulekut.


Müügikohtade arvu suurendamine

Paljudel juhtudel tulevad kliendid toote juurde pääsemiseks, kuid võite maksimeerida oma teenimisvõimalusi, tõstes oma kliente üles. Jaemüügis müüakse sageli müügipunktide müüki. Digitaalsed ekraanid on ideaalne lahendus teie vaatajaskonna tähelepanu hankimiseks ostukeskuses, ilma et peaksite oma töötajaid koolitama, et neid raske müüa - lase oma kohandatud LED-ekraanil teie jaoks tööd teha.

Kaubanduspindade konkurents on keeruline, kuid LED-ekraanide kasutamisel juhatab teid tööstust. Kasutage omnikanalite turunduses LED-ekraane, et tuua kliendid kauplustesse, luua digitaalsete ekraanide jaoks meeldejäävaid ostukogemusi ja juhtida ostmispunkte koos huvitava visuaalse LED-ekraaniga.

Küsitlus