Retail LED ekraan

Retail LED ekraan

Jaemüügi LED-ekraan Kasutades füüsilist ostukogemust mobiil- ja Interneti-tehnoloogia kasvu, on digitaalsete tähiste jaemüük kasvav maailmamajanduse segment ja ideaalne koht uute kuvarite rakendamiseks. Tehnoloogiliste kogemuste segamine füüsilistes kauplustes või müügisaalides ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Jaemüügi LED-ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Tänu füüsilisele ostukogemusele mobiil- ja Interneti-tehnoloogia arenguga on digitaalsete tähiste jaemüük kasvav maailmamajanduse segment ja ideaalne koht uute kuvarite rakendamiseks. Tehnoloogial põhinevate kogemuste ühendamine Interneti- või mobiilsidekomponentidega füüsilistes kauplustes või müügikohtades on trend, mille abil ERALED juhatab uuenduslike ekraanitehnoloogiate kasutuselevõtmist omnikanali ühendamiseks.

Digitaalmärgid aitavad luua brändi ehitades ümbritsevaid keskkondi ja hoida kliente tagasi rohkem.

Miks ERALED jaemüügilahendustele?
ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt.

Usaldusväärne avalikele rajatistele
Eraldiseisvad tooted on mõeldud suureks heleduse näitamiseks ja vastupidavaks metallraamiga tööstusdisainilahendusteks, milleks on ERALEDi patenteeritud ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) ERO (laiendatud vastupidavuse ja optika & trade;) tehnoloogiad, mis on mõeldud avalikele kohtadele ja vastupidavad nende keskkondade nõudmistele. ERALED'i juhitavad puutetundliku ekraaniga lahendused pakuvad personali jõudluse ja usaldusväärsuse osas parimat.


Disaineritele mõeldud
ERALED videoseinad ja digitaalsignaale sisaldavad tooted on mõeldud unikaalse disaini loomiseks unikaalsete taustade või pilkupüüdevate fookuspunktide loomiseks. ERALED-i mosaiigi arhitektuurse videoväljade, läbipaistvate OLED-ekraanide ja suvaliste mõõtmetega videoseinate vaba paigutus on kõik näited sellest innovatsioonist tööl. ERALED digitaalse märgistuse tooted sisaldavad õhukeset monteerimist profiili, mis vastab ADA standarditele, ilma täiendavate struktuurideta või kulukate sisenditega.

Interaktiivsed kogemused
Ultra HD ühe ekraaniga ekraanilt enam kui elukvaliteediga mitmeosalised videoseinad, ERALED'i puutelahendused loovad interaktiivseid kogemusi, mis aitavad teie vara edasi liikuda.

Integratori ja kliendi erakordne väärtus
ERALEDi jaemüügiga digitaalse märgistuse lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamalt ning nende üldkasutatavatele keskkonnadele on optimaalsete üldiste omanike kogukuludega opereeritud funktsioone, nagu esikõlblikkus ja LED taustvalgus.


Taotlemine vajab erastatud toodet
Fookuses või poeaknas olev aken ERALED Mosaic arhitektuurse videoseinad, Clarity Matrix LCD Video-seinad, ERALED DirectLight LED-video seinad, ERALED UltraRes seeria ja ERALED QE seeria tootemark. Hele poodi ümbritsevate keskkondade jaoks pidage meeles Clarity Matrix HX60 kõrge erksusega LCD-videoseiside süsteem.
Jaemüük Digitaalsignaalid, mis teavitavad ja harivad
ERALED PS seeria siseruumide loetavuseks annab sõnumeid stiilis. Tooted paigaldatakse hõrega ADA nõuetele.

ERALED QE seeria koos sisseehitatud ERALED ContentSmart & trade; 4K meediumipleieriga võimaldab kasutajatel hõlpsasti juurutada ja hallata digitaalseid märgistusi, mis pakuvad õiget sõnumit õigele publikule õigel ajal.

Vastupidavad ekraanid hõivatud ostukeskuste jaoks ERALEDi ainuõiguslik ERO tehnoloogia lisab heledatesse keskkondadesse vastupidavust ja optilisi lisaseadmeid ning on saadaval Clarity Matrix LCD-videoseintega, ERALED Mosaic, ERALED UltraRes seeria ja ERALED QE seeriaga.
Sotsiaalne ja mobiilne kogemus, mis viidi digitaalsete märgiste abil kasutusele füüsilistesse keskkondadesse
Interactive Clarity Matrix MultiTouch LCD-videoväljad võimaldavad ühel kasutajal või rühmal suhelda sisuga uut tüüpi viisil.

ERALED UltraRes seeria ja ERALED QE seeria võimaldavad interaktiivseid digitaalseid märgistusi või sidefineerimise rakendusi.

Hot Tags: jaekaubanduse juhtmeta ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like