Retail LED-ekraanpaneel

Retail LED-ekraanpaneel

Jaemüügi LED-ekraanpaneel Kasutage oma kliente, looge tipptasemel visuaalne jaemüügi kogemus! Nüüdsest enam kui kunagi varem on jaemüük ja reklaam peamiselt digitaalse publikuni. Tarbijatel, kes tarbivad uut kujundust praeguste kaubamärkide poolt iga tunni järel, on teie brändil vaja ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Retail LED-ekraanpaneel


Osalege oma kliente, looge tipptasemel visuaalne jaemüügi kogemus!

Nüüdsest enam kui kunagi varem on jaemüük ja reklaam peamiselt digitaalse publikuni. Tarbijatega, kes tarbivad uut kujundust olemasolevate kaubamärkide kaudu iga tunni järel, peab teie bränd välja paistma ja oma vaatajaskonda kiiresti ja tõhusalt tegema.


Algselt mõeldud jae- ja kommertsreklaamirakenduste jaoks on meie kaasaegsed tehnoloogiad sujuva eredusega LED-ekraanide paneelid ideaalselt sobivad kõikide klientide, näiteks kaubanduskeskuste, lennujaamade ja busside varjupaikade paigutamiseks mis tahes kohas või rakenduses.


 

ERALDATAV PRANTSUSMAA

Meie ettevõte mõistab nõudmisi vaadelda ja on välja töötanud süsteemi, mis on spetsiaalselt kavandatud selleks, et suunata tarbijaid ja edendada üleskutseid. Seda tehakse meie uuendusliku LED-tehnoloogia ja meie tööstuse kogemuste kaudu ning seda rakendatakse mitmel viisil:


Uimastamist kasutavad visuaalid

Suurepärane kontrastsuse suhe ja kõrge värskendussagedus, pakkudes suurepärast visuaalset sisu mis tahes kerges olukorras.

Efektiivne disain

Meie uuenduslikud dünaamilised kuvarid on kerge, energiasäästlikud, hõlpsasti paigaldatavad ja hõlpsasti hooldatavad.

KASUTAGE VÕIMALUS

Meie laia valikut ERALED-i uusimaid uuenduslikke püsiseisvaid ekraane, loomingulisi kergekaalulisi paneele oma internetilehekülgedele või interaktiivset LED-põrandat, et tõeliselt oma kliente ühendada.

DISAINITE PAINDLIKKUS

Paindlikkus disainis ja võime luua välis- või sise- ja esi- või tagasiside süsteeme.

24/7

Kavandatud 24/7 tööks on meie jaemüügiks kasutatavate seeria süsteemide täielik kaugseire ja juhtimisplatvorm, mis annab teile reaalajas teavet ekraani jõudluse kohta.

NETWORK MANAGMENT

Arenenud võrgu haldamine võimaldab teil sõnumeid üles laadida ja juhtida ekraanil WLAN, Wi-Fi või 3G abil kõikjalt maailmast ja ajakohastada oma sõnumit kord nädalas, igapäevaselt, tunnis või koheselt.

Me hindame, kui tugev on teie brändi konkurents, mistõttu meie tehnoloogia võtab teie sõnumi järgmisele tasemele meie uusimate sisuhaldussüsteemidega. Meie tarkvara võimaldab teil reaalajas oma veebisaidilt või sotsiaalmeediumelt edastada elusaid andmeid ja kasutaja loodud sisu. See tähendab seda, et kui kliendid käivad teie poe esiklaasil ja näevad pilti oma dünaamilistest reklaamidest, jagavad neid oma sõpradega või osalevad teie veebipõhises reklaamides, saavad nad teie reaalajas reklaami.
Hot Tags: jaekaubanduse juhtiva ekraani paneel, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like