Hind LED ekraan

Hind LED ekraan

Hindade LED-ekraan Tootmisprotsessi vältel ja allavoolu naftaettevõtted püüavad üha enam oma investeeringuid paremini analüüsida. Seismisandmete töötlemine ja visualiseerimine, kaevandamise modelleerimine ja operatiivseire on kõigil olulist rolli ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Hind LED ekraan

C (1) .jpg

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Tootmisprotsessi vältel ja allavoolu püüavad naftaettevõtjad üha enam oma investeeringuid paremini analüüsida. Seismisandmete töötlemine ja visualiseerimine, kaevandamise modelleerimine ja operatiivne seire mängivad olulist rolli otsuste tegemisel ja koostööl, keskkonnakaitsel ja tootmise optimeerimisel.

Tõste ja erksate visuaalsete tööriistadega, millel on kõrge usaldusväärsus, hoiab see tootmisharu digitaalsete õlirajatiste jaoks ERALED'i tagasi. Energiajaotuse jaoks parandavad ERALED'i lahendused lõpptulemusi ja klientide kogemusi.

Miks ERALED nafta ja gaasi lahenduste jaoks?
ERALED pakub laia valikut tooteid, millel on tugev omaduste komplekt.

Visuaalne täiuslikkus
ERALED pakub arvukaid visuaalseid lahendusi nafta- ja gaasiettevõtetele, videoseinast lamedatele LCD-ekraanidele ja LED-video seina valikuid. ERALED pakub naftaettevõtetele ja teistele energiajaotuskanalitele sujuvaid LED-ja tagumiste projektsioonide videoseinaid. Keelekümbluse ja kasuliku 3D-kuvamise jaoks on saadaval video seina valikud.

Iga ruumi ja koha konfiguratsioonid
Alates õhukesest paigaldamisest ja modulaarsest Clarity Matrix LCD-videovalgusüsteemist meie tõeliselt sujuva LED-pakkumise ja ülitugeva eraldusvõimega ERALED UltraRes seeria 4K kuvaritesse võivad ERALEDi ekraanilaadsed lahendused hõlmata mitmesuguseid rakendusi väikeste koosolekuruumide ja suurte juhtimiskeskuste jaoks.

Usaldusväärne missiooni kriitilise kasutamise jaoks
Tugevast metallraamiga tööstusdisainist meie kohandatud kuvaritoodetes ja erakapitaliliste toiteallikate jaoks ERALED®i eripärase ERO (laiendatud vastupidavuse ja optika & trade;) tehnoloogia jaoks LCD ekraanid, ERALED tooted on mõeldud keskkondades, kus seisakuid ei ole võimalus.

Parem ja kiirem otsustusprotsess
Seismeandmete ja seiretegevuste tõlgendamine eeldab andmete ja kogemuste sujuvat kättesaadavust, et tõlgendada seda toiminguteks. Andmete analüüs ja visualiseerimine, reservuaaride ja puurimismudelite koostamine ja koostöö erinevatel aladel ndash; kõik digitaalse naftaväljade suundumused - ndash; on lubatud ERALED & rsquo; 'i visualiseerimise näidikutega.

Integratorite ja lõppkasutajate erakordne väärtus
ERALED'i lahendused on projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud odavamad ja neil on väiksem kogumaksumus. ERALED kuvarid on nende keskkondade jaoks optimeeritud, kasutades selliseid funktsioone nagu esikõlblikkus ja LED-taustavalgustusega disain.


Taotlemine vajab erastatud toodet
3D-visualiseerimine Mõõdetavad Matrix-kuvarid on saadaval valikulise 3D funktsionaalsusega, luues tõeliselt ümbritsevaid kogemusi ja võimaldades andmete visualiseerimist uute arutelude ja lähenemiste jaoks.
Laialdane visualiseerimine ERALED-il on plaanitud suuremahuliseks visualiseerimiseks plaaditud videoseinad, sealhulgas ERALED DirectLight LED-videovalgusüsteem, Clarity Matrix ja Clarity LED3 seeria. Mitme kasutajaga koostöö kogemuste puhul on väga suur displei, millel on suure eraldusvõimega funktsioonid (nt ERALED® 4K pakkumised), mis võimaldab kiiremat ja paremat otsustusprotsessi.
Missioon-kriitilised reaalajas toimivad naftavaldkonnas tehtavad toimingud ERALED-tooted on loodud usaldusväärseteks äriliste omadustega, mis tagavad pika tööea ja tööea. ERALED-ekraanid on hõlpsasti hooldatavad ja hooldatavad, mitte ainult lihtne paigaldada. Näiteks võib suur Clarity Matrix videoseina keskele asetatud ekraani asendada ilma kogu videoseinast eemaldamata, päästa teenuse seisakuid.
Interaktiivsus koostöövõimaluste saamiseks Geoscientide poolt seismiliste andmete vaatamiseks, tõlgendamiseks ja modelleerimiseks kasutatavate tarkvarapakettide arvu suurendamine võib toetada puutetundlikku juhtimist ekraanil. ERALED'i interaktiivsete ekraanide ulatuslik koosseis muudab visualiseerimisruumid tõeliselt ühiste otsustusruumideks.

Hot Tags: hinnaindikaator, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like