Välistingimustes veekindel perimeeter LED ekraan

Välistingimustes veekindel perimeeter LED ekraan

Väliskeskkonna veekindel perimeeter LED-ekraan Täiesti välimised veekindlad perimeetri moodulid on kitsad ja suudavad otse vette vette lasta, mis pakub kõrge eraldusvõimega pilte, millel on erapooletu heleduse ja kontrastsuse tase. Nad on professionaalsed kujundatud perimeetri ja välimuse staadioniks ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Välisvalgusti veekindel perimeeter LED ekraan

Välistingimustes veekindlad perimeetri moodulid on karmid ja suutelised otse vette vette laskma, pakkudes eraldusvõimega eraldusvõimega ja kontrastsuse taset. Need on professionaalsed väljapanekud staadioni perimeetri ja välireklaamirakenduste jaoks. Saadaval erinevates pikslitugevustes, need loovad täiusliku pildi alati, isegi otsese päikesevalguse korral.


 • Unikaalne tugikonstruktsioon, kõrge stabiilsus

  Kokku 6 reguleeritavat kohta, mis hõlmab kogu pöörlemisnurka 24 kraadi. Painduva paneeli pinna suuna reguleerimine tagab parima vaatenurga.

  Super kerge ja õhuke kappi struktuur

  Lihtsalt 30-35kg / ㎡, 27mm, 40% kergem, 80% õhem kui tavaline kapp, kaasaskantav käsitsijuhtimine, mis aitab klientidel saada lahti rasket tööd paigaldamise ja transportimisega, säästes tarbetuid kulusid.

  Suur usaldusväärsus

  Eesmise ja tagumise veekindla konstruktsiooniga on see täiesti võimeline otse vette laskma, staadioni perimeetri rakenduste suurepärased tulemused eraldi.

  Kõrge efektiivne esi- ja tagumine hooldus

  Mooduli esihooldus, vastuvõttev kaart ja toiteallikas ainult tagumine hooldus; vaba ja kerge käsitsemine, säästate aega ja kulusid.

  Hea töö, stabiilsus ja tervislik töö

  Madal soojuskiht tagab särava pinna ühtluse; paneeli fan-less disain genereerib nulli mürarikas; lõputult jagatud ühine abi, et näha siledat videokõnet

 • Välisvalgusti veekindel perimeeter LED ekraan

 • juhtudel

Hot Tags: välistingimustes veekindel perimeeter LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like