Süsinikfiibratsiooni välimine rent LED ekraan

Süsinikfiibratsiooni välimine rent LED ekraan

ERALED Carbon Fiber Outdoor rentimine LED-ekraanide seeria ERALED Carbon Fiber Outdoor rent series on LED videomakkide rea, mis sobib suurepäraselt välitingimuste rentimiseks ja paigutamiseks ning paindlikuks kasutamiseks. Iga kergekaaluline ekraan sobib riputamiseks ja iseseisvaks paigaldamiseks. ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

 Outdoor Rental LED Display.jpg

ERALED Carbon Fiber Outdoor rent LED Display Series

ERALED Carbon Fiber Outdoor rentimise seeria on LED-videoekraanide rida, mis sobib suurepäraselt välitingimuste rentimiseks ja lendudeks ning paindlikuks kasutamiseks. Iga kergekaaluline ekraan sobib riputamiseks ja iseseisvaks paigaldamiseks. ERALED Carbon Fiber Outdoor rentimise seeria & rsquo; kohanemisvõimeline disain parandab välistingimustes kasutatavaid seadmeid. ERALED Carbon Fiber Outdoor rendiseeria on saadaval 3,91, 4,81 mm piksli pindalaga.

Süsinikkiudstruktuuriga Signature Design
ERALED Carbon Fibre Outdoor rendiseeria on loodud selleks, et vastata paljude rakenduste nõuetele. ERALED Carbon Fibre Outdoor rentimise seerias on läbimõeldud inseneri ja viimistletud modulaarse disainiga õhuke, kerge ja kõrge tugevusega süsinikkiu ümbris, mis sobib paljude lihtsate või keerukate rakendustega. ERALED Carbon Fiber Outdoor rendiseeria ainulaadne struktuurne disain on LED-ekraanide kuvaride ehitamisel esile kutsunud, patenteerinud ja täiustanud süsinikkiudude kasutamist.

Kiire, paindlik ehitus
Algusest lõpuni on ERALED Carbon Fibre Outdoor rendiseeria varustatud rendi- ja pealekandmiskeskkonda ning paindlikke püsiseadmeid. ERALED Carbon Fiber Outdoor rendiseeria seeria kuvab modulaarse disaini, iseseisvat või rippuvat rakendust.

Välisvalmis valmisolek
ERALED Carbon Fiber Outdoor seeria on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. IP65 kaitseklassi teenimine, ERALED Carbon Fiber Outdoor rentimise seeria tolmukindel ümbris töötab välisseadmete LED-videoväljundi kaitseks.

Hot Tags: süsinikkiust väljas renditud LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like