500x500mm Alumiiniumkorpusega alumiiniumkorpusega välisvalgustite LED ekraan

500x500mm Alumiiniumkorpusega alumiiniumkorpusega välisvalgustite LED ekraan

Esiosa ja tagumine kahepoolne hooldus Juhtmeta mitmefunktsiooniline kasutamine Välisrent LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga: välireklaamide LED-ekraan on alati välise meelelahutuse jaoks oluline osa. Mis arendamine Outdoor rent LED ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

500x500mm survevalu alumiiniumist kapp väljas LED LED ekraan500x500 cable free dual service Die-casting Cabinet Rental LED display.jpgrrrrrrrrrrrr_副本.jpg

500x500-dual-service1.jpg

500x500-dual-service2.jpg

500x500-dual-service3.jpg500x500-dual-service4.jpg

500x500-dual-service5.jpg

500x500-dual-service6.jpg

IMG_2773.jpg

Iga detaili jaoks on täpne ja täiuslik töö.

IMG_2684.jpgIMG_2686.jpgIMG_2780.jpgIMG_2787.jpgIMG_2791.jpg

Ühilduv kahekordse ühendussüsteemiga: sobib mitte ainult kaabliühenduseks, vaid sobib ka normaalseks võimsuseks, andmevahetuse pistikühendus:

IMG_8964.jpg

IMG_2782.jpg

IMG_2689.jpgblob.png

Eelised:

1, süsteem rentimise taotluste kapp on kerge, õhuke ja kiire, et kokku panna ja lahti võtta.

2, sobib suuremahuliseks etapiks ja üritusteks. Kappi taseme gabariit aitab täpsemat positsioneerimist.

3, Intelligentne kuvamoodul, saab testida kapitaalteabe sisemist tööd otse.

4, ühilduv mitmesuguste signaalisisenditega, nagu AV, S-Video, DVI, VGA, YPbPr, HDMI, SDI, DP jne.

5, kiire lukustusega kapid, kiire ja mugav monteerida ja lahti võtta.

6, Võtab 500x500mm korpuse suurust, kiire paigaldus, erksav pilt, millel on lai vaatenurk. Disainirežiimi sordid, mida on lihtne kasutada.

1 omadused.jpg

2 laia vaatenurka.jpg

3 StormTest.jpg4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg

ERALED

Välireklaamide LED-ekraan on alati välise meelelahutuse jaoks oluline osa. Arendades välireklaamide LED-ekraanitehnoloogiat, on välireklaami vorm muutunud. Niisiis, mis on rakenduse väärtus Outdoor rent LED Display?

Välireklaam meediaga on seotud inimeste majandusliku, kultuurilise ja ühiskondliku elu, kaubamärgi levitamisega, see on ka linna arengu sümbol ja jõukas, selle väärtus on asendamatu. Viimasel aastal on välireklaamide LED-ekraan arenenud väga kiiresti, see on inimestele tugev visuaalne mõju, mis võib kogu tähelepanu meelitada, see on uus meedia ja kõrgtehnoloogia kombinatsioon.

Väliväljaannete LED-ekraanil on reklaamifunktsioon, see on ka välistingimustes oleva LED-ekraani ettevõtte tugevus sümbol. Outdoor rent LED Display võib suurendada Brändi maine Outdoor rent LED Display ettevõtted, inimesed saavad teada palju asju Outdoor rent LED Display ettevõtted, otsides reklaami, see mängib olulist rolli edendada ettevõtte ja Outdoor rent LED Display tooteid.

Traditsioonilise välistingimustes kasutatava meediaga võrreldes on Outdoor rent LED Display mitte ainult lihtne väliskeskkond, vaid ka palju eeliseid. Välireklaamide LED-ekraanil on tunduvalt suurem loovuse ruum, mis vastab individuaalsetele vajadustele, see on spetsiaalne näidisvorm.

ERALED Outdoor Rental LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga on tööstusharu juhtiv välistingimustüüpide LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga, mis on tööstusharu juhtiv renditud LED-ekraan tootega, mille eeliseks on:

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

LED-ekraani 6000 nitsi heleduse võimsus kogu toote eluea jooksul, luues ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge ja elava pildikvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse.

Energiasäästu:

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

5000: 1 Contrast Ratioa väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequencya väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video retranslatsioon. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

Mugav hooldus:

Esi- ja tagapoolne kahepoolne hoolduskapp: mugav monteerida ja lahti võtta / hoolduskanalit pole vaja.

Hot Tags: 500x500mm die-casting alumiiniumist kapp väljas rent näitas, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like