P6.67mm SMD HD rendi LED-ekraan

P6.67mm UHD väike pikslite kõrgus välise LED-ekraaniga Kogemused erinevusest ülikiire vaatenurga abil 160-kraadine horisontaalne ja vertikaalne vaatenurk: alati kõige loomulikum ja selge pilt olenemata sellest, millist suunda see funktsioon: Energiasääst: 50% energiasäästmine väga väike võimsus ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P6.67mm UHD väikese piksli pigi välis LED ekraan

Piksli pigi (ühik: mm)

6,67

6,67

Piksli konfiguratsioon / LED-lampi kapseldus tüüp

3535

3535

Skannimismeetod

1/6

1/6

Piksli tihedus (ühik: pikslid / ㎡)

22497

22497

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

48 × 24

48 × 24

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

320 x 160

320 x 160

Mooduli üldmõõde (ühik: ㎡)

0,0512

0,0512

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

640 × 640

960 x 960

Kogu suurus (ühik: ㎡)

0,4096

0.9216

Kogu lahutusvõime (L × H) (ühik: piksel)

96 x 96

144 × 144

Värvi töötlemise tase (ühik: bit)

16 bitti

16 bitti

Värske sagedus (hz)

4800

4800

Heledus: nits

8000

8000

Mooduli kaal (ühik: KG / moodul)

0,548

0,548

Moodul Maksimaalne energiatarbimine (ühik: W / moodul)

33,3

33,3

Mooduli maksimaalne vool (ühik: A / moodul)

6.7

6.7

Kabineti kaal (üksus: KG / kabinet)

11.5

25,8

P6.67834 (001). Jpg

P6.67950.jpg

P6.67953.jpg

P6.671441.jpg

1.jpg

2.jpg

Kogege erinevust väga laia vaatenurgaga

160-kraadine horisontaalne ja vertikaalne vaatenurk: alati on kõige loomulikum ja selge pilt, olenemata sellest, kust suund on näha

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Omadused:

Energiasäästu:

50% energiasääst, kus on väga väike võimsus, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähene pikselid;

Lai taotlus ja lühike ROI:

Kõrge eraldusvõime, kõrge heleduse ja energiasäästmise eelised muudavad selle mitmekülgseks kasutamiseks, näiteks: välireklaamide ja siseruumide reklaami, rentimise ja ürituste korraldamine ja lavastamine, veoautode reklaami reklaamimine, posterreklaam, valitsuse ja kommertsreklaam; Spordistaadioni otseülekanded ja perimeetri bännerireklaam jalgpallistaadioni, korvpalli staadioni, pesapalli- ja pehmejälgistaadioni, Hockey staadioni, Aquatics'i ja Natatoriumi staadioni jaoks; digitaalsed tulemustabelid, stendid ja videovalve, sõnumi näidud, helisüsteemid jne.

Kõrge kontrastsuse, kõrge sageduse ja kõrge värvi mahutavus:

5000: 1 Contrast Ratio - väga kõrge tase, et tagada meie LED-ekraanide süsteemi elav pilt. 3840HZ High Frequency - väga kõrge tase, et tagada mitte-flicking video rebroadcasting. 16-bitine, 281 triljoni värvi mahutavus - väga kõrge halli klassi, et luua elavat videovestlust.

Esimese klassi LED-kiip:

Pakume järgmisele põlvkonnale Nichia LED-st Jaapanist, CREE LED-st USAst, Nationstar LED-st Hiina parimast LED-i noteeritud firmast, et tagada meie heledus, ühtlane värv ja meie LED-kuvarite pika eluea pikkust kasutusaega.

Päikesepunaset pikaajaline kõrge kalibreeritud heledus ja heledus:

LED-ekraani 6000 nitsi heleduse võimsus kogu toote eluea jooksul, luues ainsa tõelise päevavalguse vaatega lahenduse, tagades selge ja elava pildikvaliteedi isegi otsesel täispöördevalgusel päikesevalgusel, et saaksite meelitada rohkem vaatajaskonda, et oma LED-ekraani investeeringut saaks lühikese investeeringutasuvuse.

Lihtne paigaldamine, kasutamine ja hooldus:

Lihtne ja lihtne paigaldusliides ja kasutajasõbralik tarkvara, mis tagab LED-ekraani süsteemi kasutajasõbraliku liidese.

Mugav hooldus:

Eesmise ja tagumise kabiiniga ligipääsu tagamine muudab hooldustöö väga mugavaks ja odavaks, et aidata teil keskenduda oma turunduse edendamise põhitegevusele rohkem aega ja energiat.

24/7/365 Kuva tervis:

Valikulise kuva seire suurendab ekraani tööea ja pakub kohest vastust, kui ilmnevad vead.

KKK:

LED-lampide mõiste või määratlus: LED-il on lühike 3 sõna: heledav diood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha populaarsem, kuna eelised on täiuslik: värvivalmiduse võimalus, värvilahendus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

6.png

SMD valged LED-lambid:

7.png

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

1.jpg

2.jpg

LED-ekraani juhtimissüsteemi mõiste või määratlus

LED-ekraani juhtimissüsteem, tuntud ka kui LED-ekraani kontroller, LED-ekraani kontrollkaart. See koosneb LED-ekraani põhikomponentidest, vastutab peamiselt arvutijuhtmooduli või DVI-liidese piltide ja videokuvariteabe vastuvõtmise eest raami mälusse, et genereerida LED-ekraani seerianumber, mida saab eraldusvõimalusena tuvastada andmete juhtimine ja skaneerimise ajastamise juhtimine

LED-ekraan asünkroonse juhtimissüsteemi

LED-ekraan on asünkroonne juhtimissüsteem, mida tuntakse ka kui LED-ekraani juhtkontrollisüsteemi või võrguühenduseta kaarti. Kasutatakse peamiselt mitmesuguste tekstide, sümbolite ja graafika kuvamiseks või animatsioonipõhiseks. Displei näitab infot arvutite redigeerimise, eelseadistuste LED-ekraaniga, raami mälu kaudu RS232 / 485 jadapordi ja seejärel ekraanil, et taasesitada, rikka ja värvilise ekraaniga, mitmekesine. Selle peamised omadused on: lihtne toimimine, madal hind, laiem kasutus. Lihtsa asünkroonse juhtimissüsteemi LED-displei saab kuvada ainult digitaalkuula, teksti, erimärke.

LED Display graafika asünkroonse juhtimissüsteemi lisaks funktsiooni lihtsa juhtimissüsteemi suurim funktsioon on ekraani sisu saab jagada piirkondliku kontrolli. Toetage analoog kella, taimeri, pilte, tabeleid ja animatsiooni. Taimeri lüliti, temperatuuri reguleerimine, niiskuse reguleerimine ja muud funktsioonid.

LED-ekraani sünkroniseerimissüsteem

LED-ekraani sünkroonjuhtimissüsteemi kasutatakse peamiselt reaalajas video kuvamiseks, illustratsioonideks, märguanneteks jne. Kasutatakse peamiselt sise- või välistingimustes täisvärviliseks suure displei kuvariks. LED-ekraani sünkroonjuhtimissüsteem LED-ekraani juhtimiseks töötab põhimõtteliselt samamoodi kui arvutimonitor, vähemalt 60-sekundiline värskendussagedus, reaalajas ja natuke vastava kaardi kujutis arvutimonitoris, tavaliselt mitme halliga värviline ekraan võimsus, multimeedia reklaami efekt. Selle peamised omadused on: reaalajas, rikkalik ja ekspressiivne, keerulisem töötada, hind on kõrge. Sünkroonitud LED-ekraani juhtimissüsteem üldiselt, saates kaarte, vastuvõtukaarte ja DVI graafikat.

LED juhtpaneel

Juhtkiltide tüüpide kuvamine, tootmiskontrolli kaartide ettevõtted nagu Qing, Yang Bang, Yi-wide, Kim Han jne on lihtsalt jagatud: täisvärvide sünkroonkaardiga asünkroonne offlainkaardiga täisvärvideväljundi-off-line kaart Ligi kaks aastat kestnud LED-ekraani kiire areng, LED-juhtelementide turg muutub ulatuslikumaks, eriti 2009. aastal U-ketast LED-juhtkaart uut uut, arvutiga ühendatud saadaval olevat jadapordi, võib olla ka U-kettaseade teave, piirkondlik PC-vaba marsruutimine, analoogkellu toetus, veemass, U disk LED juhtkaart saab salvestada arvuti, provintsi juhtmestik.

C-tüüpi kaart (zoning card) (U-ketas ja seeria kahesuunaline sidefunktsioon)

1.Toetage 4 pühkimist, 8 pühkimist 16 erineva siseruumides, väljas, ühevärvilisel ekraanil olevat ühepoolset ekraani, saab rohkem kui ühte kaarti meelevaldselt seadistada.

2. toetab veemõõtja ja analoog-kella funktsiooni, silmatorkavam ekraanisuurus.

3,14688 punkti maksimaalses kontrollitavas valikus monokroomsed, kahevärvilised punktid poole võrra, sisseehitatud 4 08 liides ja neli 12 liidest saab laiendada kaheksale liidesele.

4. kuvamisfunktsioonid: tekst, pildid, animatsioon, EXCEL tabel, aeg, temperatuur, inverteeritud (positiivne) taimer.

5. mida saab kasutada esimese ukse kuvamiseks, displeil plakatite, autovarustuse ja muude eri tüüpi ekraanide jaoks.

6.eseadistage lukk, ekraanil kuvatakse sisseehitatud taimer lüliti masinatunde, mida saab meelevaldselt seadistada. LED-juhtkaart.

7. seeria-side ja U-ketta kahesuguse funktsiooni sisendandmed.

8. toetab U-kettahalduse mitut kuvafunktsiooni, et hõlbustada mitut ekraani tsentraliseeritud haldamist.


Hot Tags: P6.67mm SMD HD rent LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like