P4.81mm SMD HD rendi LED-ekraan

P4.81mm Outdoor Rental LED ekraan ERALED Outdoor Rental LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga on tööstusharu juhtiv välistingimustüüpide LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappidega, mis on tööstusharu juhtiv renditud LED-ekraan, mille eeliseks on: Esi- ja tagaplaan kahekordne...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P4,81mm välise rendi LED ekraan

Piksli pigi (ühik: mm)

4,81

Piksli konfiguratsioon / LED-lampi kapseldus tüüp

2727

Skannimismeetod

1/13

Piksli tihedus (ühik: pikslid / ㎡)

43222

Mooduli täisvõimsus (L × H) (ühik: piksel)

52 × 52

Mooduli üldmõõde (L × H) (ühik: mm)

250 x 250

Mooduli üldmõõde (ühik: ㎡)

0,0625

Kogu suurus (L × H) (ühik: mm)

500 × 500

Kogu suurus (ühik: ㎡)

0,25

Kogu lahutusvõime (L × H) (ühik: piksel)

104 x 104

Värvi töötlemise tase (ühik: bit)

16 bitti

Värske sagedus (hz)

4800

Heledus: nits

8000

Mooduli kaal (ühik: KG / moodul)

0,875

Moodul Maksimaalne energiatarbimine (ühik: W / moodul)

31.3

Mooduli maksimaalne vool (ühik: A / moodul)

6.3

Kabineti kaal (üksus: KG / kabinet)

6.8

1.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

ERALED Outdoor Rental LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga on tööstusharu juhtiv välistingimustüüpide LED-ekraan koos uusima survevalu alumiiniumkappiga, mis on tööstusharu juhtiv renditud LED-ekraan tootega, mille eeliseks on:

Esi- ja tagapoolne kahepoolne hoolduskapp: mugav monteerida ja lahti võtta / hoolduskanalit pole vaja

Sujuv ja kõrge täpsus, täiuslik tasasus

Suurepärane soojuse hajumine

Fan vähem Vaikne operatsioon

Kõrge värskendusega, kõrge kontrastsusega ja kõrge mustade heledusega

Ulatuslik vaatenurk

Multifunktsionaalne kappi disain, mis sobib kõigile sise- ja välistingimustes peavoolu rendimudelitele, sealhulgas siseruumide rentimine P2.84, P2.98, P3.91, P4.81, P5.95, P6.25mm ja välireklaam P3.91mm, P4.81mm .

KKK:

Kuidas kasutada LED-ekraanist kõige rohkem?

Kas te keskendute oma LED-ekraanile? Kui soovite oma LED-ekraani seina (ja teie klientide jaoks) maksimaalselt ära kasutada, siis aitab see sihtrühma tunnustuse abil leida uue reklaami loomise parim viis.

Siin läheme koos mõnede näpunäidetega, mis võiksid teie jaoks (või teie disainerile) kasulikuks osutuda järgmise reklaami loomisel, mida peaks saatma minu LED-ekraani seinal. Kui soovite oma LED-ekraani seina (ja teie klientide jaoks) maksimaalselt ära kasutada, siis aitab see sihtrühma tunnustuse abil leida uue reklaami loomise parim viis.

Kõigepealt räägime reklaami kestusest. Mõned inimesed teevad suurt vea, kui loote 30 kuni 40 sekundit reklaame. 30 sekundit? Teie publik ei istu diivanil, kes ootab järgmist telesaate! Nad on kõige tõenäolisemalt sõidavad 45 miili tunnis ja loodetavasti on nad rohkem suunatud pigem tänavale kui minu LED-ekraanile.

Siiski peaksid nad olema võimelised kogu reklaami nägema, algusest lõpuni läbides. Mis on suurepärase reklaami loomise asi, kui nad ei saa reklaami lõpus telefoni numbrit ja aadressi lugeda, kuna reklaam on liiga pikk? Minu kogemusest peaks reklaami pikkus olema maksimaalselt 10 sekundit ja harva 15 sekundit.

Pikemad reklaamid on mõttetu, sest kas teie siht näeb algust, mitte lõppu või vastupidi. Mõlemal juhul ei jõudnud te meestraldi ja vaatajaskond ei leidnud teie LED-seinale huvitavat meest. Seetõttu ei ole teie kliendil huvi tulevikus uuesti teha, sest nad ei saanud investeeringute eest palju.

Muidugi on "10 sekundi" reeglist erandeid, näiteks siis, kui LED-ekraanil on paigaldatud jalakäijate alad, kus inimestel on rohkem aega LED-ekraani seina vaatamiseks. Kuid nagu ma ütlesin, on need erandid ja need on haruldased.


Hot Tags: P4.81mm SMD HD rent LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like