P3.91 läbipaistev välise LED-ekraan

P3.91 läbipaistev välise LED-ekraan

P3.91 Läbipaistev väljas LED-ekraan ERALED Viimaste tehnoloogiate läbipaistev LED-ekraan on võrdlemisi läbipaistva, lihtne seadistamise, kerge, kõrge heleduse, stabiilse jõudluse, keskkontrolli, lihtsa hoolduse, energiasäästmise, kulutõhususe nägemisega LED-ekraan. kiire ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P3.91 Läbipaistvad väljas LED-ekraan


ERALED Tipptasemel tehnoloogia läbipaistev LED-ekraan on võrdlemisi läbipaistva, lihtsa seadistamise, kergekaalu, kõrge heleduse, stabiilse jõudlusega, keskkontrolli, lihtsa hoolduse, energiasäästmise, kulutõhususe nägemisulatusliku LED-ekraaniga; lihtne kokku panna ja pühkida. Läbipaistvat LED-ekraani saab kombineerida äärmiselt suurte kuvariteks - kas tasaseks või kõveraks, horisontaalseks või vertikaalseks. Minimaalne raamistik pakub virtuaalselt läbipaistva kogu struktuuri. Läbipaistev LED-ekraan on tõestatud nii ajutiste kui ka püsivate seadmetega, sealhulgas kontserdireisid, arhitektuuriinstallatsioone, filme ja televiisorit ning sündmusi jne.


ERALED Läbipaistev LED-ekraan on maailmaturul populaarseim, kuid me oleme valmis andma hulgaliselt valikuid. Tänu neile arenenud tehnoloogilistele toodetele saab iga külastaja, passer-by või tavaline tänava jalutuskäik reklaamija kohta teada saada. Saadaval piksli pikkus varieerub vahemikus 3 kuni 20 mm ja heleduse tase võib ulatuda 9000ni. ERALED Läbipaistev LED-ekraan on kõige eredam ja parim läbib läbipaistva LED-ekraani tehnoloogia ja tootmise.


Läbipaistva LED-ekraani ilme mitte ainult ei sisalda kõiki tavapärase välise kõrglahutusega LED-ekraani eeliseid ja aknaklaasid, et maksimeerida kandevõime ja ilusat väljalangemist, lahendades jaemüügisektori videovalveprobleemid ideaalselt. Praegu on läbipaistva, bänneri jaoks mõeldud jaemüügipakend mitte ainult kerge, õhuke, lihtne paigaldada, vaid ka saavutada väikseim pikslitugevus 3 mm ja läbipaistev kõrgus üle 80%. Selle kasutamine peab ületama tavapäraste postituste postitamise asendusprobleemide, tavalise viinud ekraani ja LCD ekraani, raske, läbilaskva, inetu nõrkusega. Võrreldes ehitiste seinte kasutamisega võib akende LED-läbipaistev LED-ekraan olla suurem turunõudlusest.


Lisaks sellele saab läbipaistva LED-ekraani disaini, reklaami sisu kuvamise abil eemaldada mittevajaliku tausta ja asendada mustaga, kuvatakse ainult soovitud sisu väljendus, mustade osade mängimisel ei valgustata, kuvatakse selline taasesitusena läbipaistev efekt meetod võib oluliselt vähendada kerge reostust, vaid ka võib vähendada energiatarbimist saab saavutada kui tavaline LED-ekraan ületab 30% energiasäästu.


P3.91 läbipaistev väljas LED

Kabinet detailid


P3.91 Läbipaistva välise LED-paneeli

Spetsifikatsioonid


◆ Veekindla läbipaistva klaasist seina P3.91mm LED-ekraani tehniline spetsifikatsioon
Horisontaalne piksli pigi (mm) 3,91
Vertikaalne piksli pigi (mm) 7.82
Piksli konfiguratsioon: SMD 3 IN 1 1921
Kuva töörežiim (skannimine / staatiline) 1/16
Piksli tihedus (pikslid / ㎡) 32705
Ühiku mooduli array / resolutsioon (LXH) Pikkus 128
Kõrgus 8
Mooduli suurus (mm) Pikkus 500
Kõrgus 62,5
Unit Cabinet Array (LXH) Pikkus 2
Kõrgus 8
Kappi mõõtmed (mm) Pikkus 1000
Kõrgus 500
LED kiip lainepikkus (nm) Punane 625 ~ 630
Roheline 525 ~ 530
Sinine 470 ~ 475
LED-kiipide heledus (mcd) Punane 700-800
Roheline 1500-1800
Sinine 400-500
LED-draiv Pidev-praegune ajam
Juhtimisrežiim Saadaval on sünkroonsed ja asünkroonid
Suhtlusvõimalused Traat Ethernet, Fiber Ethernet, RF traadita, GPRS
Kalibreeritud heleduse proportsioonide suhe (R: G: B) 30%: 60%: 10%
Värvitemperatuur (K) 3500 ° - 9,500 ° K (reguleeritav)
Kontrastsuse suhe 8000: 1
Heleduse reguleerimine (hämardamine): palgaaste 100
Vaatenurk: horisontaalne / vertikaalne (kraad) (50% heledus) 160 °
Loetavusnurk: horisontaalne / vertikaalne (kraad) (50% heledus) 170 °
Värvivõime (triljon) 4.4
Värskendussagedus (Hz) 1920 Hz (reguleeritav)
Raadiosagedus (Hz) > 60 Hz
Liideseport DVI
Sisendsignaal VGA, video, AVI, MOV, MPG, DAT, VOB jne
Esikülg Kaitseklass IP65
Tagakülg Kaitseklass IP65
Eluaeg (tundides) (50% heledus) 100000
Signaali edastamise suund (vaikimisi: horisontaalne) (vertikaalne valikuline) H / V
Töötemperatuur (Celsiuse kraad) -15 ~ + 55 '
Säilitustemperatuur (Celsiuse kraad) -30 ~ + 65 '
Töörõhk niiskus (RH) 10-75%
Töörõhk niiskus (RH) 5-90%
Sisendvõimsus AC220V / 50Hz; AC110V / 60Hz
Dot Defects Rate ≤0,0001
Maksimaalne energiatarbimine (W / ㎡) 900
Keskmine energiatarve (W / ㎡) 360
Kalibreeritud heledus (cd / ㎡, nit) 3500 nitsit
Sertifikaadid CE, RoHS, FCC, ISO
LED-ekraan ekraanitüübiga Veekindel läbipaistev klaasist sein


P3.91 Läbipaistva välise LED märgutuli

Kohtuasjades
P3.91 läbipaistev väljas LED-sein

Fotode vananemine


7.jpg
P3.91 Läbipaistva välise LED-klaasiseina

Omadused

Lai taotlus ja lühike ROI:

Ideaalne kaubanduskeskuste, akende, müügisalongide, lennujaamade, näituste, moeetenduste, pankade jaoks, tegelikult kõikjal, kus soovite oma klientidega ühendust võtta - traditsiooniliste digitaalsete LED-ekraanide sageli loodud frustratsiooni eemaldamine. Läbipaistva LED-ekraani abil saate lõpuks loovutada oma loovust ilma, et see mõjutaks teie investeeringute esteetilist ilu.

Läbipaistvad LED-ekraanid on saadaval mitmesugustes konfiguratsioonides, mis võimaldavad valida oma vajadustele optimaalse kuvamise, sealhulgas päeval ja öösel.


Energiasääst: 60% energiasääst, väga väikese energiatarve, väike elektrienergia tasu, madal soojusenergia tootmine, palju pikem eluiga, pika eluea kõrge heledus ja vähe rikkis pikslid;


Suur heledus:

9000 nitsi heledus tagab täiusliku visuaalse jõudluse isegi otsese päikesevalguse korral, ilma igasuguse jahutussüsteemita, palju energiat.


Nutikad ja lihtsad juhtnupud, Plug and play lihtne kasutada:

Ekraani saab juhtida nutitelefoniga. Lihtsad ja lihtsad toimingud.

Kuvatakse peaaegu kõiki video- ja pildisisu vorminguid nagu jpg, png, mov, wmv, mp4 jne. Saate juhtserverilt sisu juhtida, jälgida ja värskendada. Veenduge, et suhtlus oma klientidele on kiire ja sünkroniseeritud.Kiire paigaldamine

Lühike välimus. Kiire ja lihtne hooldus. Kiired lukustussüsteemid tagavad kiire paigaldamise, säästes tööjõukulusid.


Lihtne hooldus:

Lihtne värskendamine ja hooldus. Ekraani oodatav eluiga on üle saja tuhande tunni ja LED-riba saab vahetada alati. Neid saab kergesti eemaldada, ilma et oleks vaja kogu paneeli asendada. Üksiku SMD parandamine ühe mooduli või kogu paneeli võtmata.


Suur läbipaistvus:

Uskumatu läbipaistvus Läbipaistvuse tase. Läbipaistvuse tase kuni 80% võib säilitada sisemise loomuliku valgustuse ja vaatamise, SMD on teatud kaugusest peaaegu nähtamatu. Resolutsioonitase on ka nii kõrge, et te ei tunne pikslit, kui seisate viis meetrit või rohkem.


Kerge kaal:

PCB-plaat on ainult 10 mm paksusega, 14 kg / ㎡ Kerge kaal võimaldab paigaldamiseks võimalikult väikseid ruume ja minimeerib ehitiste välimuse negatiivset mõju.


Stabiilne ja usaldusväärne:

Selle toote stabiilsus on väga oluline, SMD sisestamise patendi kujul PCB-s, et tagada stabiilsus paremini kui muud sarnased tooted turul.


Hot Tags: p3.91 läbipaistev väljas LED-ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like