P3.334mm UHD LED ekraan

P3.334mm Outdoor tablood FAQ: Mis on LED Kuva Video? Video võib kirjeldada nagu näidata liikuva pildi, mis koosneb paljud üksikud raamid mänginud kiires tempos. Hea video on mängida 30 kaadrit sekundis või rohkem. Aeglasema hakata otsima rist ja mõjutada selle...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P3.334mm väljas LED-ekraan

Pixel Pitch(Unit:mm)

3.334

3.334

Pixel konfiguratsiooni/LED lamp kapseldus tüüp

1921

1921

Laserskaneerimise meetodil

1/24

1/24

Pixel density(Unit:pixels/㎡)

89964

89964

Moodul kokku Resolution(L×H)(unit: pixel)

96 x 48

96 x 48

Moodul Kokku Dimension(L×H)(unit: mm)

320 x 160

320 x 160

Moodul Kokku Dimension(Unit:㎡)

0.0512

0.0512

Kapis Kokku Dimension(L×H)(unit: mm)

960 x 960

640 × 640

Kapis Kokku Dimension(Unit:㎡)

0.9216

0.4096

Kapis kokku Resolution(L×H)(unit: pixel)

288 x 288

192 x 192

Värvi töötlemine Level(unit:bit)

16 bit

16 bit

Värske frequency(hz)

4800

4800

Heledus: NIT'e

8000

8000

Moodul Weight(unit:KG/module)

0.563

0.563

Mooduli maksimaalne võimsus Consumption(unit:W/module)

35,8

35,8

Mooduli maksimaalne Current(unit:A/module)

7.2

7.2

Kapis kaalu (ühik: KG/kapis)

25,8

11,5

P3.334842(001).jpg

P3.334mm UHD LED Display Screen.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

KKK:

Mis on LED Kuva Video?

Video võib kirjeldada nagu näidata liikuva pildi, mis koosneb paljud üksikud raamid mänginud kiires tempos. Hea video on mängida 30 kaadrit sekundis või rohkem. Aeglasema hakata otsima rist ja esitluse kvaliteeti.

Video sisu saab "live", nagu varem salvestatud otselülitusi või varem loodud sisu täielikult ühilduv video näitab üldjuhul Otsevoogude ja eelnevalt toodetud sisu, graafilist sõnumside on võimelised ainult eelnevalt valmistatud, või salvestatud sisu. Paljud LED-ekraan rakendused vajavad live feed võimekust või nende keerukus. Kõrgem on ootused, seda suurem vajalik kuva suudab.

Graafiline kaadreid nõuavad suur pixel arvu ja värvussügavus hea määratleda väga üksikasjalikud, täpsed ja äratuntav pilte. Videoklippe saab väike paneb minimaalne värvussügavus, kuid pilt näeb pixilated ning neil puudub määratlus; tulemusi võib sobib kasutamiseks teatud. Värvisügavus või kangi, on saadaval kujutada pilt värvi. Enamik digitaalse video sisu on 16,7 miljonit värvi, kuid rohkem tasemega värvisügavus soovitatakse anda õige Värvivaliku algse pildiga. Video purists soovitan vähemalt 1 miljardi värvi parim videopilti.

Mis on graafiline LED ekraan?

Graafiline LED kasutada kõrge eraldusvõimega piltide ja video edastada teavet. Leiate need paigutatud maailma väga kosmopoliitne linnades. Muljetavaldav e sümptomid kõrgub tänavatel kuvab pildi ja video eetrisse olulist teavet või end reklaamida.

On palju ettevõtteid, mis kasutavad neid kuvatakse eetrisse oma toote avatud maailmas ja neid kuvatakse aidata neil laiendada oma äri või tootmisharu palju. Selles digitaalse maailmas, graafiline LED näidik annab uus sleek turundusosakond traditsioon ka kasutamisega. Mitte ainult selle tsooni, neid kasutatakse paljudes valdkondades ka. LED tehnoloogia töötab graafiline LED s, sest nad on energiatõhusad, ere valgus tulemuse ja jäätmete valgust.

Graafiline LED ekraan on erinevaid võimalusi. On suuruse, värvi ja ekraani režiimis. Ka peetakse graafiline LED ekraan s paigaldamise võimalusi. Mõned suuremad kuvab funktsioon märgid üle 1,8 meetri pikk ja mille pikkust mõõdab üle 100 jalga pikk, on väiksemad suurused sobivad iga eelarvest.

Graafiline tablood tööle LED tehnoloogiat, mis tähendab valgusdioodid ja peetakse kõige tõhusam koostöövorm valgustus täna. Nad ei? ¯t saada kuum kui kasutuses, ja see on miks see on levinud viimati mõõdetud ära praegust suundumust. Ta toodab kõik värvi, sealhulgas valge, kuigi kõige raskem toota valget värvi LED tehnoloogia alusel. Graafiline LED näidik on olemas üks värv, kaks värvi või multi värvi Valikud täna.

Mis on dünaamiline LED märk?

Dünaamiline LED märk lubab kasutada ilma tohutu eelarve raadio kampaania nõuab tõestatud põhimõttel! Uuring jätab vähe kahtlust, et Pangaautomaat märgistused pakub rohkem turu muuta oma lugejaskonnale rangem kui mis tahes muu meedia

Kui olete väike või keskmise suurusega ettevõtted, enamiku ajast inimesed, et näed oma märgid on need, kes elavad või pass-poolt oma territooriumil. Inimesed, et näha oma LED märk korrates oma mesERALED aja jooksul on teie potentsiaalsed kliendid - mis hakkavad mäleta oma tooteid ja teenuseid, sest oma särav ja dünaamiline LED märk sai viitavad staatiline linna keskkonnas. "Pöörake paremale särav liikuv märk!" Isegi inimesed, kes ei ole potentsiaalsete klientide alustab mainida teile juhiseid andes kellelegi.

LED sildid on üks kõige tõhusamal ja tulemuslikumal teabekanalid ning väikeettevõtetele antavate nad annavad teavet oma firma ja suunata inimesi oma asukohta. "

See on eriti tõsi, LED märk, mis suurendab hüppeliselt (oma heleda!) oma nähtavust ja suhelda (selle dünaamikat!) ja teavitada potentsiaalseid kliente - daily uuendused, Uudised ja kampaaniad.

LED märk võimaldab hõlpsasti luua ja salvestada üles palju mesERALEDs ja luua oma esitusloendi, mis tähendab, et saate luua kohandatud mesERALEDs - ja tutvustusi! -Jõulud, San Ystävänpäivä, lihavõtted, suvepäevad ja lihtsalt ajakava neid, kui vaja.

Mis on LED värvid & osatähtsust?

Värvi ja tekitatava LED heledus määrab Keemiline koostis ja ehitus. Ühevärvilise (mustvalge) kuvab koosnevad ühte värvi LED, värviline kuvab sisaldavad LEDs, mis tekitavad punane, roheline ja sinine valgus. Inimsilm värvi tõhusust on erineva valutundlikkusega eri värvi ja seetõttu tajub iga värvi heledust, erinevalt.

Arvu LED üksi ei määra ekraani heledust. Disaini, kvaliteeti, heledus, objektiiv ja vaatenurgaga LED, samuti reklaami drive meetod ja kontrasti mooduli kindlaks üldist heledust on. Tegelikult, kasutades rohkem LED pindalaühiku kohta loob rohkem kuulda ning seepärast rohkem jahutus.

Mis on ekraani eluiga?

LED-ekraan kasuliku määratakse LED-ide eluiga. LED tootjate hinnangul LED eluiga olla teatavates töötingimustes 100 000 tundi. LED-ekraan lõppu eluajal on kui esiosa heledus on decreated 50% esialgse heleduse.

Eluiga määravad kolm esmane tegurid:

Tootmisprotsessi LED

Sõidu LED meetod (pingestamine)

Temperatuuri kohal LED die töötamise ajal

LED termoregulatsiooni on eluliselt oluline on eluiga. Suurendada võimsust läbi LED heledus suureneb aga vähendab tööiga tõttu suurenenud soojusenergiat. Suurenenud kokkupuude kõrgem temperatuur lühendab eluiga. LED termiline managerment saab teha ainult raami LED plii korraldades soojuse suhtes on trükkplaadile pardal PCB ja võimalusele, mis võimaldavad õhuvoolu jahtuda LED plii raami.

LED-ekraan komponendid peavad kavandatud kasutama suurt helistas väljas keskkonnategurid nagu temperatuur ja niiskus. Kõik komponendid olema kaetud võimalik korrosiooni eest kaitsta.


Hot Tags: P3.334mm UHD LED-ekraan ekraani, Hiina tootjad, tarnijad, tehase, hind

Küsitlus

You Might Also Like