P16mm kõrge heledusega LED-ekraan

P16mm kõrge heledusega LED-ekraan

P16mm UHD väikese piksli pigi välimine LED-ekraan 16mm piksli samm, 3906 pikslit ruutmeetri kohta, 16x16 pikslit mooduli lahutusvõime, 256 × 256mm mooduli suurus. P16mm LED-ekraanil on 2 põhiversiooni: SMD 16mm ja DIP 16mm LED-ekraan DIP 16mm LED-ekraan on kõige kuumim müügi-ja populaarne välistingimustes täis ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

P16mm UHD väikese piksliväljaga välis LED-ekraan

16-piksliline samm, 3906 pikslit ruutmeetri kohta, 16 × 16 pikslit mooduli lahutusvõime, 256 × 256 mm mooduli suurus. P16mm LED-ekraanil on kaks põhiversiooni: SMD 16mm ja DIP 16mm LED-ekraan

DIP 16mm LED-ekraan on kõige kuumim müügi- ja populaarseim välistingimustes täisvärviline LED-ekraan aastateks 2005-2014. Kuid alates 2015. aastast on DIP 16-dimensiooniline LED-ekraanil valitsev seisund väiksema pikslitugevusega LED-ekraani, näiteks 10mm, 8mm, 6mm, 5mm, 4mm, 3mm piksli pikkusega LED-ekraan tänu küpse SMD tehnoloogiale, odavam SMD lambid ja enamik kliente nagu väiksemate ja väiksemate pikslipikkuste LED-ekraan.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Kogege erinevust väga laia vaatenurgaga

160-kraadine horisontaalne ja vertikaalne vaatenurk: alati on kõige loomulikum ja selge pilt, olenemata sellest, kust suund on näha

6.png

7.jpg

8.jpg

ERALED kuvar on kiirelt kasvav energiasäästlikkus, kõrgtehnoloogilised rohelised tooted, mis tänapäeval praeguste traditsiooniliste toodete kohal aset leiavad. Võite ignoreerida LED-ekraani olemasolu. Kuid LED-ekraan ei ignoreeri kunagi teid! LED-ekraan ilmub igas maailma nurgas ja puudutab meid iga sekundiga. Me elame ja puutume LED-ekraaniga iga sekundi jooksul, isegi kui me ei tea, et seda nimetatakse LED-ekraaniks.

LED-ekraan moderniseerib meie elu, meie linna, meie linna. See on nii mood, et kui olulisi sündmusi hoitakse ilma LED-ekraanita. Seda nimetatakse "välja", "ebaõnnestunud" jne

Igal kesklinnal, tänaval, poes, koolis, kirikus, aknas paigaldati ka hiiglane LED-ekraan nüüd!

LED-ekraan on iga riigi keskse televisiooni jaama jaoks vajalik põhivarustus. Igal väikelinnas oleval telejaamal on praegu tohutult LED-ekraan!

LED-ekraan on ka iga olulise spordistaadioni jaoks vajalik alusvarustus. Pole tähtis, kas NBA või jalgpalli maailmameistrivõistluste LED-ekraan on alati vajalik varustus. Isegi mõned spordialad, mida te kunagi ei hooli, on samuti varustatud LED-ekraaniga, näiteks: sulgpall, tennis, jalgpall, võrkpall, gobalall, pehmepall, kiirball, käsi-ball, ragbi, aikido, suusatamine, maadlus, vibulaskmine, beagling, ujumine, kleit sport, tantsimine, võltsimine, kalapüük, golf, haarangud, võimlemine, jäähoki, hurling, judo, võidusõit, tennis, matkamine jne.

Isegi rohkem ja rohkem takso-topsid olid varustatud LED-ekraaniga nüüd!

Kuid mis on LED-ekraan lõpuks?

Enne kui me täiesti teame, milline on LED-ekraan, peame esmalt paremini teada põhiosa. Nagu: Mis on LED, mis on LED-pikslit, mis on LED moodul, mis on LED moodul, mis on LED-kapp jne? LED-ekraan on uus ekraanikandja, mis kasutab LED-lampide kuvamiseks sisu. Iga LED-ekraan koosneb teatud kogusest valguskappidest reast ja veergudest, iga LED-kapp koosneb teatud kogusest LED-moodulitest reas ja veergudes, iga LED-moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslit joonest ja veergudest , iga LED-piksel koosneb teatud kogusest LED-lambist, iga LED-lambid koosnevad teatud kogusest LED-kiibist.

Nii et kõige elementaarsem väikseim LED-ekraani üksus on LED-kiip või LED-lambid. Alustame algusest peale: LED-i, LED-kiibi ja LED-lampide kontseptsioon:

1. LED-kiibi konceptsioon või määratlus: LED-kiip on pooljuht, mis võib muuta elektrienergiat nähtavaks valguseks. Valgusdioodis kasutatav keemiline ühend määrab selle värvuse, heleduse ja energiatõhususe.

2. LED-lampide kontrast või määratlus: LED on lühike 3 sõna puhul: valgusdiood

LED-kiibi kapseldamise tüübi järgi on LED-lampidel mitu erinevat tüüpi, näiteks:

SMD (pinna paigaldamise seade), DIP (Dual In Line pakett), Dot maatriks jne

Üldjuhul on LED-lambid kaks põhivormi: SMD ja DIP.

SMD LED-ekraan on üha enam populaarne, sest eelised on ideaalsed: värvide segamise võimalus, värviküllus äärmuslikes nurkades, palju laiem vaatenurk võrreldes DIP-ga. Veelgi olulisem põhjus, miks SMD on rohkem populaarne, on SMD LED-ekraani eraldusvõime palju suurem kui DIP LED-ekraan. Näiteks DIP LED-ekraani väikseim piksel on 10 mm. Kuid SMD LED-ekraani väikseim piksli samm on 3,2 mm, mis tähendab 9 korda kõrgemat resolutsiooni kui DIP LED-ekraan. Peale selle on SMD LED-ekraan energiasäästlikum ja maksumus on madalam kui DIP LED-ekraan

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise suurusele saab SMD LED liigitada mitmele mudelile, nagu näiteks: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD jne

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 kasutatakse välistingimustes veekindlate mudelite puhul, teisi kasutatakse siseveekindlate mudelite jaoks.

Vastavalt SMD LED-i kapseldamise värvile: SMD LED-d saab liigitada mustade LED-lampide ja valgete LED-detena.

SMD mustad LED-lambid:

9.jpg

SMD valged LED-lambid:

10.jpg

Must SMD on 50% madalam heledus, kuid seda saab päikesevalgusest paremini vaadelda, kuna kontrastsussuhe on kõrgem, halli hinne on kõrgem, nagu näete allpool asuvast 2 SMD valgest LED-ekraanist ja SMD Black LED-ekraanist on tegelik võrdlus päikesepaistel seisund. Allpool pilti näidatakse: vasakul on valge SMD LED-ekraan, paremal on mustade mustade SMD LED-ekraan:

1.png

2.png

Iga SMD LED-lamp sisaldab punast, rohelist ja sinist LED-kiipi, vahepeal on iga DIP LED-lambil ainult üks punane LED-kiip, roheline LED-kiip või sinine LED-kiip.

Dual In Line LED-lambid

3.jpg

Dual In Line LED-lambid kasutavad reflektorit ja epoksü-objektiivide paketti koos kahe jalaga, mistõttu seda nimetatakse DIP-ideks. Selline kombinatsioon ja kasutatava kiibi tüüp mängivad rolli elliptiliste vaatenurga kindlaksmääramisel. Dual In Line LED-i reflektori tass fokuseerib kiibi kiiratava valguse teatud vaatlusalale.

DIP-LED-ekraan on väga populaarne enne 2015. aastat, DIP LED-lampide puhul oli 90% välistest täisvärvilistest LED-videovaltidest. Siiski ilmub DIP LED-lampide SMD LED-ekraan kiirelt pärast 2016. aastat. Tänapäeval on 95% täisvärvilistest LED-näidikest valmistatud SMD LED-lampidest.

3. LED-piksli kontseptsioon või määratlus: piksel on lühike pildielementide jaoks, on valgusallikad, mis süttivad tähtede, sõnade, graafika, animatsioonide ja videoklippide kujundamiseks. Üks piksel võib koosneda ühest LED-lambist, mitmest sama värvi LED-lambist või mitmest erineva värviga LED-lambist. Need on elektroonilise kuvariseadme väikseimad elemendid, mida saab individuaalselt juhtida ja välja lülitada või erinevatel heledustasemetel. Pixel nimetatakse ka punktiks, on ka kõige elementaarsem ja väikseim resolutsiooni ühik. Näiteks kui me ütleme HD, UHD resolutsioon: tavaliselt viitab sellele, kui palju piksleid või punkte on pikk ja kui palju piksleid või punkte kõrguses. HD tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit, 1080 pikslit pikk. UHD tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit pikk või isegi 7680 pikslit, 4320 pikslit pikk. LED-piksel on ka LED-mooduli põhi- ja väikseim ühik, sest iga moodul koosneb teatud kogusest LED-pikslitest.

4. Pikslipigi kontseptsioon või määratlemine: piksli samm - kaugus 2 kõige lähedasema naaberpiksli vahel joonel ja veerus. Näiteks, kui kaugus 2 lähimast naabervardetud pikslitest joonel ja veerus on 8mm ja 3mm, siis nimetame seda LED-kuvari mudelit: piksli pigi Indoor Rental LED-ekraan. Pixel Pitchi nimetatakse tavaliselt lihtsalt PH või P. Seega PH8mm võrdub P8mm-ga.

5. LED mooduli konstrueerimine või määratlemine: LED moodul on LED-kappi põhiüksus, mis koosnes teatud kogusest LED-pikslitest.

6. LED-kappi konstrueerimine või määratlemine: LED-kapp on LED-ekraani baasosa, mis koosnes teatavast kogusest LED-moodulitest.

7. LED-ekraani kontseptsioon või määratlus: LED-ekraan on lõpp-toode, mis koosnes teatud kogusest LED-kappidest.

8. LED-ekraanimudelite kontseptsioon või määratlus: kõik LED-ekraanide tootemudelid klassifitseeritakse tavaliselt ja määratletakse pikslite sammuga. ERALED kuvatavad tooted "Piksli pikkus on tavaliselt sise- ja välistingimustes paiknevate LED-ekraanide puhul vahemikus 1,2 mm kuni 20 mm. Meie siseruumide LED-näidikute loend: P1.25mm, P1.562mm, P1.667mm, P1.875mm, P1.923mm, P2.0mm, P.2.5mm, P2.88mm, P.2.98mm, P3mm, P3.91mm, P4mm , P4,81mm, P5mm, P5,95, P8mm, P6,25mm; Meie välis LED-ekraanide mudeli loend: P3mm, P3.2mm, P3.338mm, P3.91mm, P4mm, P4.81mm, P5mm, P5.95, P8mm, P6.25mm, P6.8mm, P6.667mm, P8mm, P10mm , P10.68mm, P12mm, P18mm, P20mm.

Piksli samm korrutab otseselt ekraani eraldusvõimet ja optimaalset vaatamiskaugust. Mida väiksem on piksli samm, seda kõrgem on pikslite tihedus, seda suurem on eraldusvõime, seda rohkem pilte kuvatakse ekraanil, parandades seega eraldusvõimet ja optimaalset vaatamiskaugust. Mida tähendab see lihtsamal ja lihtsamal viisil? Mida väiksem on piksli samm, seda lähemal vaataja suudab teie ekraanile jääda ja pildi kvaliteet on ikka veel väga hea.

Teoreetiliselt räägib väiksem piksli samm, seda parem. Kuid me elame realistlikus maailmas, millel on palju piiranguid, eriti ressursse ja raha. Pikema pikslivaba LED-ekraanil on alati parem pildikvaliteet, kuid see suurendab ka kulu, kuna väiksem piksli samm, seda suurem on pikslite tihedus, seda suurem on vajalik LED-lampide kogus. Iga LED-lamp ei ole nii kallis. Siiski, kui piksli samm on väga väike, näiteks 1,25 mm piksli sammuga, on iga ruutmeetri LED-ekraanil vaja 640000 LED-lampi, mis on üle poole miljoni LED-lambi. Nii et hind on ka väga suur! Nii et isegi 1,25-meetrine piksliline sise LED-ekraan ja 3,2-dimensiooniline pikslite välise LED-ekraan on kõigi mudelite hulgas väikseim piksliväljaga LED-ekraan. Kuid 98% klient valib veelgi suurema piksli pikkusega LED-ekraani, mis vastab nende nõudlusele ja tasakaalustab oma ROI-aega. Näiteks kasutades 1,875-8mm pikslit pigi sisemist LED-näidikut ja 3.91-10mm piksli pikkust väljas LED-ekraani. Väiksemate pikslite sammude abil suurendate ekraanile LED pikslite arvu. Mida rohkem LED-piksleid kuvatakse, seda suurem on teie kulu. Võite kulusid vähendada ja teil on fantastiline ekraan, kui kasutate suuremat pikslit, kui teie vaatajaskond ei ole teie ekraanile liiga lähedal. Kui teie displei asub ruumis, kus teie sihtrühm on ekraanil lähemal, näiteks kaubanduskeskuse jaemüügikeskkonnas, on 1,2-2,5 mm pikslitundiline LED-ekraan teie vajadustele paremini sobiv. Kui teete oma kuvari kõrgemale ja teie sihtmärgist kaugemale, siis näiteks sellise projekti jaoks nagu lennuvälja tähistused võivad teile kõige paremini olla 2,5-5 mm piksli pikkune LED-ekraan.

9. LED-ekraani eraldusvõime määratlemine või määratlemine? LED-ekraani lahutusvõime määratakse, kui palju piksleid või punkte peal ja kui palju piksleid või täppi on LED-ekraani füüsilises piirkonnas. HD LED-ekraan tähendab, et resolutsioon peaks olema 1920 pikslit pikkune ja 1080 pikslit kõrgune. UHD LED-ekraani lahutusvõime tähendab, et resolutsioon peaks olema 3840 pikslit pikkune, 2160 pikslit kõrgune või isegi 7680 pikslit pikkune, 4320 pikslit kõrgusega. Lahendus sõltub peamiselt pikslite sammust ja LED-ekraani suurusest. Mida väiksem piksli samm, seda kõrgem on eraldusvõime; mida suurem on LED-ekraani suurus, seda suurem on eraldusvõime. Nii on LED-ekraani eraldusvõime suurendamiseks kaks võimalust: väiksema pikslitugevuse tehnoloogia kasutamine või LED-ekraani suuruse suurendamine: kui LED-ekraani pikslite samm on kindel, siis suurendab LED-ekraani suurus resolutsiooni suurendamiseks; Kui LED-ekraani suurus on kindel, kasutage lahutusvõime suurendamiseks väiksemat piksli pikkust LED-ekraani.

10. Vaatluskauguste määratlus või määratlus: Vahemaade vaatamine arvutatakse ekraani tüübi ja ekraanil kuvatud kauguse põhjal. Igal displeil on minimaalne ja maksimaalne vaatamiskaugus, mis võib rakenduse ja kavandatud kasutusviisi tõttu varieeruda. Suurel märgil on pikem vaatluskaugus, samal ajal kui väikesel märgil on lühem vaatekaugus. ERALED kasutab 50 tolli iga sümboli kauguse kohta kui üldine võrdluspunkt. Iseloomupiirkond, mida tuntakse ka pikslitena, erineb siseruumide ja väliste ekraanide rakenduste vahel.

6.jpg

11. LED-ekraani vaatamise nurga mõiste või määratlus: vaatamise nurk on vaatlusnurk, kus mõõdetud valgustugevus on 50% selle maksimaalsest väärtusest (vaadates keskmist eesmist). Heleduse või heleduse mõõtmine toimub spektraadiomeetri abil. Spektraadiomeetrid kasutavad tavaliselt spektraalkiirguse ja spektraalse kiirguse mõõtmist, milliseid spektraalseid andmeid saab kasutada heleduse arvutamiseks (cd / m²). Displei valimisel kaaluge, kuhu see paigaldatakse, ja nurka, kuhu ekraan kuvatakse. Kujutise kvaliteet on ekraani vaatenurgast kõige parem, kui teie peamine sihtgrupp peaks asuma. Nägemisnurk või vaatenurk ületab tavaliselt optimaalse vaatenurga, sõltuvalt kohaspetsiifilistest tingimustest ja ümbritseva valguse tingimustest.

7.jpg

8.png

Joonisel fig 1 on näidatud intensiivsus (I) nurga suhtes, samas kui 0 ° on valgusallika või LED-ga risti. Mõõtmise nurk on defineeritud kui nurk, kus mõõdetud valguse intensiivsus on 50% selle maksimaalsest väärtusest joonisel 1 kujutatud punase joone kohta. Selle valgusdioodi puhul, mis on tüüpiline ka teiste SMD-laternate puhul, on vaatenurk 50% heleduseks on 60 °.

Kuna SMD LED-lambid on sümmeetrilise kujundusega, on vaatamise nurk kõigil suundadel 60 ° ja horisontaalselt ja vertikaalselt. See tähendab, et LED-i tegelik vaatenurk on horisontaalselt 120 ° ja vertikaalselt 120 °.

Siiani oleme rääkinud Candela (cd) mõõdetud ühe LED-valgusdioodi intensiivsusest (või sära), LED-ekraan on LED-valgusdiapasoon ja mõõdetakse kumerus heledus ruutmeetri kohta cd / m² või NIT . See on alati toote spetsifikaadis mainitud väärtus, mida mõõdetakse ekraani pinna ja LEDidega risti.

KÜSIMUS Miks mõnes tootekirjelduses mainitakse 140 ° või isegi 160 ° vaatenurka, kuid füüsilised LED-näitajad ei ületa 120 °?

See on kõik heleduse mõõtmine ekraani suhtes ja mõõtmise läbiviimine.

9.png

Vaatenurga määramiseks peame järgima määratlust. Ekraani nurk, mille valgustugevus on 50% ekraani suurimast risti.

Heleduse või heleduse mõõtmine toimub spektraadiomeetri abil. Spektraadiomeetrid kasutavad tavaliselt spektraalkiirguse ja spektraalse kiirguse mõõtmist, milliseid spektraalseid andmeid saab kasutada heleduse arvutamiseks (cd / m²).

Esiteks mõõdetakse maksimaalset heledust vastavalt joonisele fig 2, ekraani pinnaga risti. See on 100% heledus.

Järgmisena liigutatakse spektraadiomeetrit ringikujuliselt (või näidikut pööratakse), et võimaldada sarnast mõõtmist ekraani pinna suhtes.

10.png

LED-spetsifikatsiooni järgi eeldatakse, et 50% heledust mõõdetakse 60 ° suhtelise nurga all nagu joonisel fig 3.

Kahjuks pole see nii. Vaadake ettevaatlikult, samas kui joonisel fig 2 on mõõtmisel kaetud ainult 4 LED-lampi, joonisel fig. 3 8 LED-lambid on mõõtmisel kaetud. See annab peaaegu ühesuguse heleduse (8 LED-valgustit 50% heledusega on identsed 4 LED-valgusallikaga 100% heledusega). Suhteline nurk ületab 60 ° ja väärtused 70 ° või isegi 80 ° ulatuvad enne 50% heleduse saavutamist. Sellepärast on 50% heleduse väärtuste jaoks määratud mõnikord 140 ° või 160 ° nurk.

See on siiski vale. Füüsiliselt ei tohiks te suurendada mõõtmetega tegelevate LED-lampide (või pindade) arvu. Teisisõnu, peate välistama mõõdetava suureneva kuva pinna kõrvalmõju.

11.png

Joonis 4: elementaarvalgust kiirgava pinna heledus (allikas: INTEC)

1.jpg

2.jpg

Kus:

1.jpg heledus (heledus) (cd / m² või Nit)

2.jpg Helendav tugevus (cd)

3.jpg Efektiivne pind (m²)

4.jpg Pind (m²)

5.jpg q vaatenurk (°)


Näide:

Maksimaalse heledusega 2000 Nitsiga ekraanil on maksimaalne heledus alla 60 ° vaatenurga (mõõdetuna 1 m² ekraanipinnal):

6.jpg


Eespool öelduna tähendab 50% helitugevuse künnist ekraani tasemel kunagi ületada individuaalne LED-spetsifikatsioon 60 °.

Näidatud LED-ekraanil kuvatud näide:

Oletame, et iga LED annab 2cd. Esimene mõõtmine näitab 8cd (100% 4x2cd). Teine mõõtmine näitab ka 8cd (50% 8x2cd). Parandatud heledus peaks siiski olema 4 cd (50% 8x2cd x cos 60 °). See vastab ka ülaltoodud teooriale.

9.png

Joonisel fig 5 on näidatud nii mõõdetud kui korrigeeritud heledus vaatlusnurga all, kasutades spektraadioomeetrit. Tegelikult võib vahemikus 0 ° kuni 60 ° spektraadiomeetri abil heledus isegi esialgse väärtuse isegi ületada, kui te ei rakenda cos q korrigeerimist.

MUUD NURGID Alternatiivina 50% heleduse nurga määramiseks on parem kasutada mõõtmisprotsessi, mis välistab mõõdetava suureneva ekraanipildi kõrvalmõju algusest peale.

Seda saab teha pigem heleduse kui heleduse mõõtmisega. Heledust mõõdetakse luksus, kasutades luksomeetrit. Kuigi mõõdetud absoluutväärtusel ei ole tegelikku tähendust, võite kaaluda väärtust, mis on mõõdetud sarnaselt joonisele 2 100% -ga. Kui seejärel suurendate nurka, järgides seda ringi uuesti, kuni jõuate 50% -ni esialgsest väärtusest, nagu näitab joonis fig 3, leiad õige nurga, mille heledus langeb 50% -ni. See vastab 60 ° -le vastavalt algsele LED-spetsifikatsioonile. See alternatiivne meetod välistab täielikult pindkomponendi või cos q spektraadioomeetri mõõtmisel.

Mooduli maski mütsi või lakkide mõju Kõik ülaltoodud ei võta arvesse siltide, maskide või muude esipinna parameetrite kõrvalnähte, mis mõjutavad vaatenurka. Siseruumides asuvate LED-ekraanide jaoks, millel pole moodul-maski mütsi või vaatenurkide mõjutamiseks kasutatavaid lühtmeid, on ülaltoodud 100% kohaldatav.

Välise kuvamise puhul tuleb arvesse võtta mõnda külgnevat märkust. Kuigi ülaltoodud on üldiselt tõsi, on vertikaalvaatamise nurk suures osas tingitud modulaarmaski mütsi või peegli, maskide ja täiendava vee kaitsega. Mooduli maski mütsi või lakke on vaja kontrasti suurendamiseks, et blokeerida otsese päikesevalguse jõudmine LED-le, mis vähendab LED-i kiiratavat valgust, muutes ekraani täielikult välja. Mida kauem on lukk, seda parem on kontrastsus, kuid varem lõhub valgustus ja vertikaalne vaatlusnurk nii üles ja alla. Suletud valgusti sõltuvalt võib see mõjutada vertikaalset vaatenurka. See põhjustab heleduse järsu languse. Tüüpiliselt on see asümmeetriline, kuna tavaliselt on louveri disain võimaldab suuremat vaatenurka allapoole, siis ülespoole.

10.png

Joonisel fig 5 on näidatud nii mõõdetud kui korrigeeritud heledus vaatlusnurga all, kasutades spektraadioomeetrit. Tegelikult võib vahemikus 0 ° kuni 60 ° spektraadiomeetri abil heledus isegi esialgse väärtuse isegi ületada, kui te ei rakenda cos q korrigeerimist.

MUUD NURGID Alternatiivina 50% heleduse nurga määramiseks on parem kasutada mõõtmisprotsessi, mis välistab mõõdetava suureneva ekraanipildi kõrvalmõju algusest peale.

Seda saab teha pigem heleduse kui heleduse mõõtmisega. Heledust mõõdetakse luksus, kasutades luksomeetrit. Kuigi mõõdetud absoluutväärtusel ei ole tegelikku tähendust, võite kaaluda väärtust, mis on mõõdetud sarnaselt joonisele 2 100% -ga. Kui seejärel suurendate nurka, järgides seda ringi uuesti, kuni jõuate 50% -ni esialgsest väärtusest, nagu näitab joonis fig 3, leiad õige nurga, mille heledus langeb 50% -ni. See vastab 60 ° -le vastavalt algsele LED-spetsifikatsioonile. See alternatiivne meetod välistab täielikult pindkomponendi või cos q spektraadioomeetri mõõtmisel.

Mooduli maski mütsi või lakke mõjutamine Kõik eelpool nimetatutest ei võta arvesse siltide, maskide või muude esipinna parameetrite kõrvalnähte, mis mõjutavad vaatenurka. Siseruumides asuvate LED-ekraanide jaoks, millel pole moodul-maski mütsi või vaatenurkide mõjutamiseks kasutatavaid lühtmeid, on ülaltoodud 100% kohaldatav.

Välise kuvamise puhul tuleb arvesse võtta mõnda külgnevat märkust. Kuigi ülaltoodud on üldiselt tõsi, on vertikaalvaatamise nurk suures osas tingitud modulaarmaski mütsi või peegli, maskide ja täiendava vee kaitsega. Mooduli maski mütsi või lakke on vaja kontrasti suurendamiseks, et blokeerida otsese päikesevalguse jõudmine LED-le, mis vähendab LED-i kiiratavat valgust, muutes ekraani täielikult välja. Mida kauem on lukk, seda parem on kontrastsus, kuid varem lõhub valgustus ja vertikaalne vaatlusnurk nii üles ja alla. Suletud valgusti sõltuvalt võib see mõjutada vertikaalset vaatenurka. See põhjustab heleduse järsu languse. Tüüpiliselt on see asümmeetriline, kuna tavaliselt on louveri disain võimaldab suuremat vaatenurka allapoole, siis ülespoole.

7 (001) .jpg

Keskkonna simulaator

Enne toote vabastamist paneb ERALED tooted läbi erinevate stressitestide. Meie laboritehnikud paigutavad kogu videolauda läbi tohutu 4500 kuupmeetrise jalaga keskkonnakamber (Solar Thermal Simulation Area: 22 'L x 11' H), et simuleerida äärmuslikke kliimatingimusi, näiteks:

• Blistere Heat (74 ° C, 165 ° F)

• külm külm (-34 ° C, -29 ° F)

• niiskus (15% kuni 90% RH)

8.jpg

Temperatuuri / niiskuse kamber

Temperatuuri / niiskuskojen simuleerib halvemas olukorras olevaid keskkondi, et testida komponentide tundlikkust niiskuse, korrosiooni ja elektriliste omaduste muutuste suhtes. See kindlustab, et tootekomponendid on nii tugevad kui kuvarid, läbides:

• kambri üleminekud (5 ° C / min, 9 ° F / min)

• niiskuskatsed (10% RH kuni 98% RH)

11.jpg

Thermal Shock Chamber

See kamber tagab toote vastupidavuse, teostades võimsat termilise löögi katsetamist. Vähem kui viie sekundi jooksul viiakse tooted kuuma ja külma ruumi vahele.

12.jpg

Väga kiirendatud elutesti (HALT)

Toote toimivuse piirmäärade kindlaksmääramiseks ühendab HALT kamber keskkonnamuutujaid, nagu temperatuurišokk ja vibratsioon, et tõrjuda tooteid ebaõnnestumiseks.

13.jpg

Pihustuskatsekoda

Selleks, et kontrollida, kui hästi kaitsevad ümbrised komponente, kaitsevad need kambrimütsid osi kõrgsurvevedudega, et tagada niiskuse toimivus.

14.jpg

Soolava tuha kamber

Selle komponendi võimet pidurdada soolase rannikuõhu söövitavat toimet karistatakse selle kambriga ERALED-i tooteid 5% soolalahusega temperatuuril 35 ° C (95 ° F).

15.jpg

Kuidas osta uus LED-ekraan

Enamik inimesi arvas, et uut ekraani on lihtne osta, on kõik, mida peate tegema, on külastada mitme brändi poodi, mis tutvustati mitmesuguseid mudeleid, valisid välja 3-4 marki, mis kuvati, valige ekraani suurus, mis oleks õige oma elutoas ja eelarves, mis oleksid just teie tasku jaoks.

Täna pole see nii lihtne. LED displei turg on täis hulgaliselt kaubamärke, keerukate tehnoloogiate rohkus; Erksad värvid massiivist komplektid ekraanil mesmerise teile ja žargon mouthed poolt müügi inimesed jätavad teid täielikult hämmeldunud. Kui te järgite Internetti, on see veelgi hämmastavam TV-arvustuste ja spetsifikatsioonidega, mis jätavad teile rohkem hämmelduma.

Pidulik hooaeg on äsja alanud ja uue väikese pikslitugevusega LED-ekraan on tabanud turgu uute reklaamide ja täistekstide reklaamidega. Tarbeelektroonika on alati ostude nimekirjas kõrge ja HD LED-ekraan on tarbija jaoks esmatähtsad esemed, eriti kui ta on videovalve, kes ootab HD-kanaleid ja suurt ekraanit Internetis.

Üllatavalt ei tundu see raha tänapäeval peamiseks takistuseks. Kõik LED Display'i jaemüüjad on seotud pankade ja krediitkaardiettevõtetega, et pakkuda atraktiivseid rahastamiskavasid, et tuua LED-telerid suurema elanikkonnarühma ulatuses. Lisaks, kui India on juhtiv tarbijapõhine turg, näitavad uurimisaruanded, et tarbija kulutused on hinnanguliselt 2025. aastaks enam kui kaks korda suuremad. Erinevate aruannete kohaselt on selle riigi tarbituru kasvu suures osas tinginud noor demograafiline ja kasutatava tulu tõus.

See suurendav taskukohasus koos EMI-skeemidega, LCD-televiisori ja LED-ekraani hinnaerinevuse kitsendamine, energiasäästu globaalne suund ja sotsiaalse meediaga seotud TV-liidesed aitavad kaasa LED-ekraanituru kasvu Hiinas ja isegi kogu maailmas.

Nii et kus peaks üks kulutama oma raske teenitud raha, et saada aastaid rõõmu vaatamiseks. Soovitame enne, kui nurk asetseb parema LED-ekraani juures, kõvasti pilk kõikidest valikutest.

Täna on ostjate jaoks üks võimalus näha LED-ekraani ERALED väikeste pikslite sammude sarja. Siin kasutatav tehnoloogia annab suurema kuvamiskäitumise kui mis tahes muu LED-televiisor, see on palju täpsem ja sügavam, nii et saate nautida elavat ja tõelist värvi kui kunagi varem. ERALED siseruumides on seeriad stabiilsemad ja kvaliteetsemad viitepliiatsid kui teised konkureerivad mudelid. Kujutage ette laps, kelle ülesandeks on värvimine värviga, kuid millel on ainult 6 tooniga pliiatsikarp, kuna sellele ei anta 12 või enama tooni kast. Samamoodi võtab LED-ekraan vastu uue sisekujunduse ja nutikate juhtimissüsteemide disainikeskuse, et kohandada sama värvi kuvamiseks värvi ja heledust. Selle lähenemise lõpptulemus on spetsiifilisem ja puhtamad looduslikud värvid, mille tulemuseks on rikas graafika ja parem vaatenurgad, mis toob kaasa hämmastava hulga detailide ja hulgaliselt erksaid värve.

Teine aspekt, mis peaks High Definition LED-ekraani ostmisel meeles pidama, on audiokogemus. Isegi selles ERALED-siseruumides on see meie konkurendi ees äärmiselt keeruline, kuna arukas videoprotsessor ja muti-fuction auto pakuvad filmi, teleri või isegi KTV-d.

Nüüd, kui tead LED-ekraanilt, mida te ootate? See pidulik hooaeg toob koju ERALED LED-ekraani, mis muudab teie maja heledamaks ja muutuks uhkuse valduseks nautida aastaid.


Hot Tags: P16mm kõrge heleduse LED ekraan, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hind

Küsitlus

You Might Also Like