Kuidas tugevdada välise LED-ekraani

- Apr 21, 2018-

Välitöödeldud ekraan on suurte ekraanide tööstuse väliskuva kuvar, mida kasutavad välireklaami reklaamivad inimesed üle kogu maailma. Välise LED-ekraan võib olla pikaajaline, stabiilne töö hoone alguses, kasutatakse mitmesuguseid juhtsignaali tugevda mise meetodeid, hilisemal ajal pole sellist nähtust nagu kallutamist torni lihtne näha.

Üks väljasõidutulede näidu tugevdusmeetoditest: aluse laiendamine.

Ehituse alguses võeti samal ajal betoon või lihtsalt sisestatud kallutusnäitaja, et suurendada väljasõitmise näidiku baaskülje pinget ja tagada, et see ei põhjustaks juhtpaneeli näol olevat ekraani ülevalamist või tuule põhjustatud kallutus on liiga suur.

2. tõmbemeetod: kaevama kaev.

Tehke originaalvunduses augud ja täitke betoon stabiilse alusega.

3. tõukemeetod: pilamine.

Ehitustööde alguses tugevdati vundamenti, kui sihtasutus tehti.

4. tugevdusmeetod: niisutamine ja tugevdamine.

Keemilise sisestamise abil on järgmises joonisel kujutatud sügavtrüki sussi aluspinnas, kehas tahkestunud lahtiselt pinnas ja alus, mis on ka üks viis kaudse aluse laiendamiseks, mille abil saab tugevdada ka.

Välise päästiku näidik ei ole mitte ainult vundamentide tugevdamine, vaid välisklaam peab pöörama erilist tähelepanu ka teraskonstruktsioonile, teraskonstruktsiooni mõistlik disain, ilma et oleks võimalik tagada, et see toetab juhtpaneeli, samuti võib see tagada pika aja jooksul deformatsiooni , laskma välise ekraaniga töötada stabiilsena.